0

Jezeli Fermin bedzie mial ocenę wiecej jak 0 to bedzie eskalando! Dobranoc

0

@Filipem No i właśnie ludzie chyba przez pryzmat jakiejś sympati wydają opinie xD ile zagrał Ferran ile Fermin? Dzisiaj graliśmy 10 na 11 rozumiesz to? FERMIN to dzisiaj jakas porażka nic nie zrobił, dosłownie nic

0

@macio_944 a nie w 9?

1

92 i pół minuty za duzo dla Fermina

0

@Lisek o kurde juz pewnie zacierają rączki

0

To ile ta jedna noga Fermina jest warta?

2

@Popitek12 ogwizduje karnego dla Bialych

1

Obrzydliwe to jest

0

Czy wam tez strumyk wyłącza WiFi np co sie dzieje z tym gonwem

1

Tu chyba chodzi o to ze Carlo gadał ze chce potestowac innych ludzi a tu sie okazało ze madryciaka żadnego nie powołał a Raphinhe ta xD

2

@Hosh + jeszcze te pokazywanie ze pilka pierw byla, chryste juz nawet nie o niego chodzi a ogólnie milion kamer a takie lajzy maja czelność pokazywać ze pilka byla

0

@Transu96 czyli taka wielka legenda i poszedł do cyrku? Stare znalem

1

To za duzo nie zarobi :D

0

@ElKamil tak to juz jest jak sie wygrywa xD

0

@Transu96 a co to jest?

0

@bartekvisca A po lewej stronie gadają?

1

@DAM1ANOo Moze i jezdziec bez głowy ale za to ustawic się na boisku tez nie umie

1

@norbi77 Yamal lubi to

0

@mientusek1407 schował "wielkiego" yamala w tych blond wloskach

0

@ViscaelBarca2007 to samo co 14 innych piłkarzy Barcy

0

@Roobo ma 18 lat dopiero daj mu spokoj

0

Ustawienie Balde to jakis kryminal

2

Że Flick jeszcze nie wyszedł z siebie patrząc w jakiej formie jest Olmo to szok

1

@severius to taki ich skrot pewnie

0

@Hshdhrhdh 0 zeby bitki nie bylo

1

@Aragorn33 :D taka rozmowa byla by bez końca, zyj dalej w przekonaniu ze jest lepiej powodzenia:)

3

@Aragorn33 oczywiście racja, tylko chłopowi chodziło o to ze każdemu da sie wcisnąć wszystko, i ze nie czuje różnicy w tym jest problem

0

@Aragorn33 to wytłumaczyć wszystkim jak to działa

0

@Faro I te machanie łapami co raz częstsze

0

@Filipem kogokolwiek chlop ewidentnie dzisiaj sobie nie radzi + od niego zaczęły sie 2 bramki Levante no ale tak głaskajmy go cały czas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?