0

Ma dopiero 18 lat spokojnie...

1

Nie no szanujmy sie xD

0

@Metalowy14 Dokładnie na dodatek chlop jest wszędzie i nigdzie i to praktycznie w każdym meczu

0

@Cvzx dodałbym bym Yamala jeszcze

0

Yamal wiecej niech łapkami zacznie machac bo dzisiaj skromnie z 10 razy

0

@Seledynowy czekamy aż będą mówić ze ma dopiero 18 lat :D 17 juz bylo

1

Fermin mógłby sam juz zejść z boiska

0

Czemu z Getafe tak niesedziowali :D

0

Barcelona potrafi w tranfery masakracja

1

Ale sedzia to chyba z La ligi upatrzy sie jednej drużyny i non stop gwizda każdy kontakt

1

@escarabajo Nie no juz bylo sporo nowych "Messich"

0

@kaamil1910 wiem wiem ja tylko napisałem jakie najprawdopodobniej beda wymówki jak beda gorsze mecze

0

@ladypuyol spokojnie, wymowki mamy na najbliższe lata, tera presezon a w trakcie ze ma dopiero 18 lat;]

0

@OskP To nie zmienia faktu ze niektórzy robia sobie ladne żarty w tym meczu

0

@kamilop jak zostanie prezydentem to Messi zostanie

1

Szkoda ze przegrali, tera wiecej odpoczynku będą mieli

0

@HarveySpecter Dlatego niech Real dojdzie do finału, najlepiej zeby tam przegral ale zeby gral jak najdłużej:)

1

@Rupert_Haubica Mi tez, czekam aż bedzie tak w Hiszpanii i sedzia po Varze w meczu jakimś Valenci z Betisem powie na głos, ze karny dla Realu Madryt!!!

0

@Encore Araujo lubi to

0

Te Materace to nigdy się nie zmienio

0

@neymarjr_143 Oho grubo grubo

3

Ciekawe co tam Yamal na instagramka wrzuci :D

1

O 60 minut za dużo dla Yamala, Pedri coś tam ciągnął to go zdjął z dupy decyzje

0

@Tarnowitz A nie cały mecz?

1

@mrlogic90 ojojoj, chlop dzis nie dojechał, nawet nie próbuję czegoś zrobić a ktoś napisze że jest wyłączony

1

@ElKamil Ale on nawet nie próbuję wchodzić z nim w drybling

1

@19Riki20 W jaki sposób wyłączony? XD

0

@Sulimo no w sensie nawet nie próbuję wchodzić w drybling.

0

Yamal to sie chyba boi tego Mendesa

2

Rabiot zyje? Bo tam umar chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?