Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma dopiero 18 lat spokojnie...
1
Nie no szanujmy sie xD
0
@Metalowy14 Dokładnie na dodatek chlop jest wszędzie i nigdzie i to praktycznie w każdym meczu
0
@Cvzx dodałbym bym Yamala jeszcze
0
Yamal wiecej niech łapkami zacznie machac bo dzisiaj skromnie z 10 razy
0
@Seledynowy czekamy aż będą mówić ze ma dopiero 18 lat :D 17 juz bylo
1
Fermin mógłby sam juz zejść z boiska
0
Czemu z Getafe tak niesedziowali :D
0
Barcelona potrafi w tranfery masakracja
1
Ale sedzia to chyba z La ligi upatrzy sie jednej drużyny i non stop gwizda każdy kontakt
1
@escarabajo Nie no juz bylo sporo nowych "Messich"
0
@kaamil1910 wiem wiem ja tylko napisałem jakie najprawdopodobniej beda wymówki jak beda gorsze mecze
0
@ladypuyol spokojnie, wymowki mamy na najbliższe lata, tera presezon a w trakcie ze ma dopiero 18 lat;]
0
@OskP To nie zmienia faktu ze niektórzy robia sobie ladne żarty w tym meczu
0
@kamilop jak zostanie prezydentem to Messi zostanie
1
Szkoda ze przegrali, tera wiecej odpoczynku będą mieli
0
@HarveySpecter Dlatego niech Real dojdzie do finału, najlepiej zeby tam przegral ale zeby gral jak najdłużej:)
1
@Rupert_Haubica Mi tez, czekam aż bedzie tak w Hiszpanii i sedzia po Varze w meczu jakimś Valenci z Betisem powie na głos, ze karny dla Realu Madryt!!!
0
@Encore Araujo lubi to
0
Te Materace to nigdy się nie zmienio
0
@neymarjr_143 Oho grubo grubo
3
Ciekawe co tam Yamal na instagramka wrzuci :D
1
O 60 minut za dużo dla Yamala, Pedri coś tam ciągnął to go zdjął z dupy decyzje
0
@Tarnowitz A nie cały mecz?
1
@mrlogic90 ojojoj, chlop dzis nie dojechał, nawet nie próbuję czegoś zrobić a ktoś napisze że jest wyłączony
1
@ElKamil Ale on nawet nie próbuję wchodzić z nim w drybling
1
@19Riki20 W jaki sposób wyłączony? XD
0
@Sulimo no w sensie nawet nie próbuję wchodzić w drybling.
0
Yamal to sie chyba boi tego Mendesa
2
Rabiot zyje? Bo tam umar chyba