Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tragedia jest z tym yamalem
4
Po raz enta zła decyzja Yamala ale no ta 17 lat ma
0
@Gaucho co raz częściej chlop ma takie straty ale ludzie chyba nie widzą albo nie wiem nie chcą widzieć
0
@MOLESTA akurat Psg zapomni jak sie gra na ten dwumecz
1
W koncu ktoe się nie zesrał na ostatniej prostej!!!
1
@Rupert_Haubica i co z tego jak 3 pkt za nami o graja o wszystkie trofea
8
Nie dam się nabrać tym 0 1
0
@MesQueUnClub96 A startuje ktoś od nich?
2
Nie no wstydu nie mają za grosz xD bo jak politycy dosłownie
1
@ali3gator w pierwszej kolejności powinni mu to zakomunikować bo już przesadza, kounde też rękawami oddycha bo wiecznie sam na stronie
0
@Sulimo ale jak można grać takie gowno
2
17 lat nieźle już odbija
0
Chłop jak niema siły to niech poprosi o zmianę dla Kunde w ogóle nie pomaga
8
W tym momencie Flick powinien odesłać go do szatni
0
Ale Araujo to jest placek xD
0
@bartulek98 jak mu Yamal nie pomaga
0
FERRAN po raz 10 spartaczył
0
De Jong stempel żółta, Pedri stempel faul, na Yamala depczą nic xD
0
Niezły Ferran wiec3j pietek
0
@Pin0chet No o to chodzi a czy Var mógł wrócić do tej sytuacji?
1
@Lucyffffer1922 to by było coś pięknego upokorzyć ich w całym sezonie i wszystko z nimi bezpośrednio wygrać:)
0
Ta sytuacja że spalonym to też jakiś zart, wymyślają co chwilę że ktoś przeszkadza i tak dalej a w tej sytuacji chlop na 50 metrowym spalonym podchodzi i jeszcze robi jakiś ruch, który myli bo myli tego obrońcę Sociedad i co? Gramy dalej przecudowna Varca :)
0
Patrzcie na powrót Kubo toć to jakiś zart xD
0
Frajerzy tylko tak można ich nazwać
3
Niezły prawy obrońca bardzo ładne wejście xD
0
Spokojnie zara coś wymysla
0
Chłop z zerowego kata strzelil sobie Alaba to nieźle xD
0
Obrzydliwe jest to co robi Kubo w tym meczu
1
@adamek20151 on zawsze takim.byl :)
0
Kubo za to co pokazał w tej połowie to z buta na chate powinien wracać sabotaz ładny