0

Tragedia jest z tym yamalem

4

Po raz enta zła decyzja Yamala ale no ta 17 lat ma

0

@Gaucho co raz częściej chlop ma takie straty ale ludzie chyba nie widzą albo nie wiem nie chcą widzieć

0

@MOLESTA akurat Psg zapomni jak sie gra na ten dwumecz

1

W koncu ktoe się nie zesrał na ostatniej prostej!!!

1

@Rupert_Haubica i co z tego jak 3 pkt za nami o graja o wszystkie trofea

8

Nie dam się nabrać tym 0 1

0

@MesQueUnClub96 A startuje ktoś od nich?

2

Nie no wstydu nie mają za grosz xD bo jak politycy dosłownie

1

@ali3gator w pierwszej kolejności powinni mu to zakomunikować bo już przesadza, kounde też rękawami oddycha bo wiecznie sam na stronie

0

@Sulimo ale jak można grać takie gowno

2

17 lat nieźle już odbija

0

Chłop jak niema siły to niech poprosi o zmianę dla Kunde w ogóle nie pomaga

8

W tym momencie Flick powinien odesłać go do szatni

0

Ale Araujo to jest placek xD

0

@bartulek98 jak mu Yamal nie pomaga

0

FERRAN po raz 10 spartaczył

0

De Jong stempel żółta, Pedri stempel faul, na Yamala depczą nic xD

0

Niezły Ferran wiec3j pietek

0

@Pin0chet No o to chodzi a czy Var mógł wrócić do tej sytuacji?

1

@Lucyffffer1922 to by było coś pięknego upokorzyć ich w całym sezonie i wszystko z nimi bezpośrednio wygrać:)

0

Ta sytuacja że spalonym to też jakiś zart, wymyślają co chwilę że ktoś przeszkadza i tak dalej a w tej sytuacji chlop na 50 metrowym spalonym podchodzi i jeszcze robi jakiś ruch, który myli bo myli tego obrońcę Sociedad i co? Gramy dalej przecudowna Varca :)

0

Patrzcie na powrót Kubo toć to jakiś zart xD

0

Frajerzy tylko tak można ich nazwać

3

Niezły prawy obrońca bardzo ładne wejście xD

0

Spokojnie zara coś wymysla

0

Chłop z zerowego kata strzelil sobie Alaba to nieźle xD

0

Obrzydliwe jest to co robi Kubo w tym meczu

1

@adamek20151 on zawsze takim.byl :)

0

Kubo za to co pokazał w tej połowie to z buta na chate powinien wracać sabotaz ładny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?