1

@damian16161212 Masakra co chlop zawody gra

0

@RinooniR Na razie nie winny występ :D strasznie rzuca się w oczy że się chowa od podań jak obrońcy przy pilce

7

Fajny meczyk w Rotterdamie polecam

2

Bosze i znowu patrzeć na ta ochydna, brudna grę tego zespołu masakra

0

Kovacic też pewnie niezła premia od Pereza :D

0

To na deser jeszcze Vini po jakimś farfoclu i dzień jak co dzien

0

Ederson ta (nie) interwencja pokazał jak szybko gra City :D

1

Jak oni mają być w formie jak KDB ledwo biega a taki Bernardo sam nie wie po co biega :D

1

A co się dzieje z Bernardo xD cień cienia

0

Wiem ze15 minut meczu dopiero ale ten Savinho tragedia

1

@Eklerek Sprawdzają źle nie widzą źle wszystko źle xd, najwazniejsze że sprawdzili i podjęli normalne decyzję

2

Chryste wiadomo bo to Hiszpan, czemu go nie wspierali jak Ter Stegen cały czas gral, Pena to ręcznik i jak ktoś ostatnio napisał nadaje się do zespołów 10-20

2

@Marian_Pazdzioch wyjaśniłeś mnie ;o

0

Miejmy nadzieję że Real Madryt TV da jakieś video z dzisiejszego meczu w swojej kozackiej telewizji

2

@Rewolucja123 Byłem pierwszym hejterem jego no ale nie oszukujmy się, Brazylijczyk który nie potrafi przedryblować kogolowiek ;) co się z chłopem stało masakra 180° oby to wygral oby w tym sezonie wszystk0 wygral

0

@ali3gator kogo obchodzi gra -.- jak na końcu liczy się wynik jak zabraknie tego punktu czy 2 do mistrzostwa to powiesz ze Barca miała beznadziejna skuteczność w meczu z jakimiś mareracami co rzygac się chce jak się ich ogląda?

4

Trzeba złożyć protest liga negreira

1

Choć oglądałem tylko druga polowe to spaw za spawem przez tą grę Atletico masakra że oni tyle punktow nabili

0

@ali3gator a jaki wynik był?

0

Boże ze taki autobus Simeone ma tyle puntkow masakra rzygac się chce jak się na nich patrzy

0

3 minuty doliczyl :OO jak to mozliwe

0

@Bobo25 no to ja chyba inny mecz oglądam przepraszam

0

@Bobo25 to chyba Ty nie oglądasz meczu skoro żółta widziałeś u gracza realu.

2

Wzięli chłopa że szkółki ale piłki ręcznej chyba :D

1

Ja bym jutro zlozyl skargę na arbitrów za takiego karnego....

0

Jak coś odpalam

2

@LOPEZ16 że stracili tyle to pol biedy ale ze nie strzelili nic masakra

0

@Herato Na pewno lepsza od francuskiej ;D

0

@Comentateiro A jak w końcu odejdzie to będzie pierdzielil jaka to barca zła była, ale pieniądze to fajnie brac

9

@4Fabregas4 myślę że jesteś następca Flicka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?