3

@ElKamil Gdzieś mi wczoraj śmignął przepis że jak fauluje przed a padnie w polu karnym to sedzia ma prawo odgwizdac karnego ale w tej sytuacji chlop padl przed więc posmarowane dobrze

0

@siuuu Coś w tym jest, tylko że traci na tym całą druzyna bo gdyby stracili bramkę to zawsze jest szansa odwrócić losy meczu ale jak tracisz zawodnika i bramkę to te ambicje spadają pozostałym zawodnikom :D

3

@norbi77 ja to też tego nigdy nie zrozumiem początek meczu, dobrze wiedza że czerwo z automatu a i tak to robią

0

@yzyr masz wyżej filmik

0

Boże to jest niepojęte co się dzieje w tej lidze

1

Hahaha chlop juz padał przed kontaktem xD

2

@Pnog37 Wiem wiem to w formie żartu że często potem tak się dzieje :D

1

@Pnog37 uwielbiam takie statystyki po paru meczach xd a na koniec sezonu Mbappe 20 bramek 10 asyst a Mingueza 2 bramki 2 asysty

0

@Kaku11 W najbliższej przyszłości nie widzę tego żeby miałoby to się zmienic, oni nie mają jakiegokolwiek wstydu i wszystko im wolno.

0

@mightyanaldevastator Boże jakie kwoty xD Kounde czy Inigo to szok

0

@Boro79 dlatego ta liga jest obrzydliwa, odechciewa się tego oglądać, rozumiem że błędy pajaców w żółtych były i będą, to może trzeba zacząć ich rozliczać po takich meczach tak jak zawodników rozliczają z fauli... nie wiem, po prostu obrzydza mnie oglądanie tej ligi z dnia na dzień co raz gorzej

1

@KrisVEB81 Barca by go za dyszkę sprzedała i wszyscy zadowoleni

0

@Kaku11 Zeby nie było ja nie napisałem tego bo "Barca wiecznie krzywdzona a real nie" tylko rozgłos po takich meczach jest zupełnie odwrotny, co do varu racja, moim zdaniem jest gorzej jak było, no jak można odrazu podejść do varu po bramce lewego a do sytuacji olmo nawet nie zerknąć, jeszcze rozumiem że glowny pajac z gwizdkiem nie widział, ale milion monitorów też nie widziało? Czy nie chciało widziec?

1

Jakie to jest obrzydliwe ze nigdzie nie idzie przeczytać co ten żółty pajac z gwizdkiem wczoraj wyczyniał, tylko życie toczy się dalej, liga jest żałosna, władza jest żałosna, może w końcu trzeba jakąś kampanie zrobić na ten temat? Przecież gdyby to biali byli to nawet na wyspach zielonego Przylądka by wiedzieli że to liga Negreiry, obrzydliwie się ogląda ligę hiszpańska.

0

@mientusek1407 dokładnie tak go oceniam +jeszcze często się chowa za napastnikami jak nasi obrońcy zaczynają rozgrywać, proszę obejrzeć sobie jeszcze raz go w tym meczu :)

0

@mientusek1407 ktoś inny tez potrafi podać do najbliższego

0

@esem91 i co ze leżał? A skąd wziął w ogóle 10 dodatkowego?

3

Żałosna liga, żałośni pseudo sędziowie, mogliby w końcu jakąś kampanie zrobić na ich temat bo to jest nie pojęte

0

@kiper09 tego nigdy się nie naucza że czasami trza oddać piłkę, ten klub się nie zmieni zawsze będzie jakieś granie sriki taki, zapomnieli że tylko guardiola że swoimi żołnierzami to potrafił

0

@Cvzx on musi mieć jakieś nagrania na nich bo to jest nie pojęte ze nawet taki fachowiec jak Flick nie widzi że ten ferran to największa mameja jakiego barca miała w historii

0

Jak z takim składem ten Flick ma coś zrobic, klub mem nic więcej

0

@PIWOSZ89 60 minut nie minęło xD pierwszy raz real oglądasz?

1

Nie ja wiem ze trolling ale nawet nie jest smieszny

10

@cules100pro dobrze ze real nie jest chroniony huh

0

@tristan87 ale ja chciałem znać definicje od autora który to napisal xd

0

@Arden wyltumacz definicje wędki w piłce nożnej

1

@Azi jakbym rządził to 1 dnia byn zamknął to xd ale pewnie bideny i inne Urszulki nie pozwalali

0

@FabianekMrozek Sprzedawanie firm?

0

@sokot W ogóle jaki absurd że toczy się wojna i gaz sobie płynął dalej :D

0

@Safrani a jak np. Jaki cisnął to po tym wystąpieniu żyje nam się lepiej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?