0

morata zejdź z tego boiska ja cie prosze

0

Morata oszczesdz wstydu

11

Pomijając że Pedri to szklanka ale jakim chu**em kross kartki nie dostak

0

@takisobiektos dopoki nie wprowadza zatrzymywanie czasu, zawsze tak będzie, piątki auty symulowania czasami po kilkanaście bądź kilkadziesiąt sekund wykonują a sędziowie i tak w dupie to maja

0

O kierwa!!!! Aaaa

0

@sevs jak tam niema miejsca na nic xd

0

@KrychaFCB jakie 2 asysty?

0

@Arden a co taka kose mają?

2

@Faro jakie 2 asysty?

0

I po Austrii ;F

2

Podoba mi się ten sędzia, nie odgwizduje każdego kontaktu z przeciwnikiem jak ten kebab co Polaków sędziował

4

Zdejmijcie tego simonsa gość każdą piłkę chciałbym przekładać

1

Zamiast zamknąć oczy i lutować to te przekladaanie chryste

0

@SmoothCriminal a francja nie gra okropnie? XD

0

Szyszka z buta do domu powinien wracać;D

0

@Herato haha a jakby oblak poszedł w drugą stronę to byłby idealny xD

0

@Faro to nie oglądałeś eliminacji chyba jak ładnie grali ;s

0

Chłop kopnął sobie w nogę potem od gościa i do bramki masakra xD

0

To jest niesamowite żeby grac taki paździerz

1

Tyle milionów na boisku a oni takie gowno pokazują oby odpali dzisiaj i jedni i drudzy

0

@A4ron jaki mecz?

0

Ale flaki z olejem masakiera

0

Kolejny pajac z Madrytu robi to co robi

2

Ale oczy bolą jak się patrzy kto nosi 10 w tej reprezentacji.

0

@tbas a jak grac na takie zespoły?

4

Won do domu angole!

1

I jeszcze się kłóci xD

0

@A4ron elegancko pierwsze over kartek u niego zawsze trza stawiac

0

@Adran360 żałosna druzyna bilans po 3 meczach 0 1.... co się dzieje z ta pilka

0

"Szmajchel" ładne zachowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?