Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
morata zejdź z tego boiska ja cie prosze
0
Morata oszczesdz wstydu
11
Pomijając że Pedri to szklanka ale jakim chu**em kross kartki nie dostak
0
@takisobiektos dopoki nie wprowadza zatrzymywanie czasu, zawsze tak będzie, piątki auty symulowania czasami po kilkanaście bądź kilkadziesiąt sekund wykonują a sędziowie i tak w dupie to maja
0
O kierwa!!!! Aaaa
0
@sevs jak tam niema miejsca na nic xd
0
@KrychaFCB jakie 2 asysty?
0
@Arden a co taka kose mają?
2
@Faro jakie 2 asysty?
0
I po Austrii ;F
2
Podoba mi się ten sędzia, nie odgwizduje każdego kontaktu z przeciwnikiem jak ten kebab co Polaków sędziował
4
Zdejmijcie tego simonsa gość każdą piłkę chciałbym przekładać
1
Zamiast zamknąć oczy i lutować to te przekladaanie chryste
0
@SmoothCriminal a francja nie gra okropnie? XD
0
Szyszka z buta do domu powinien wracać;D
0
@Herato haha a jakby oblak poszedł w drugą stronę to byłby idealny xD
0
@Faro to nie oglądałeś eliminacji chyba jak ładnie grali ;s
0
Chłop kopnął sobie w nogę potem od gościa i do bramki masakra xD
0
To jest niesamowite żeby grac taki paździerz
1
Tyle milionów na boisku a oni takie gowno pokazują oby odpali dzisiaj i jedni i drudzy
0
@A4ron jaki mecz?
0
Ale flaki z olejem masakiera
0
Kolejny pajac z Madrytu robi to co robi
2
Ale oczy bolą jak się patrzy kto nosi 10 w tej reprezentacji.
0
@tbas a jak grac na takie zespoły?
4
Won do domu angole!
1
I jeszcze się kłóci xD
0
@A4ron elegancko pierwsze over kartek u niego zawsze trza stawiac
0
@Adran360 żałosna druzyna bilans po 3 meczach 0 1.... co się dzieje z ta pilka
0
"Szmajchel" ładne zachowanie