Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jest niesamowite jak niektórym odcina prąd w polu karnym, doba waru a oni dalej to robią, a potem jeszcze z morda do sędziego że nic nie zrobił:D
1
Szybko poszło myslalem że trochę poczekają
2
@Lucyfffer No jak a potem artykuły o żelaznej defensywie xD ale jak jakiś cadiz grą w swoim polu karnym i 0 0 jest to wtedy autobusy i tak dalej
6
I co z tego że Baya cisnie jak wiadomo że real wygra xD
1
@KrwawiaceoczyVEB to potem 2 razy mocniej będzie musiał przepraszać...
0
Ciekawe który teraz piłkarz będzie musiał przepraszać Araujo
1
@Lucyfffer na końcu i tak triumfuje real :D
1
@TR3YWAY haha bez kitu, niesamowite żeby piłkarz trenował z zespołem xD
2
@MesQueUnClub96 ze co?
0
I jak traktować poważnie ten klub No jak...
1
@graco14 nie no widać było że z premedytacją se skrobnął piłka dosyć daleko byla
0
Modriciowi chyba Coś odwala na stare lata bo wcześniej tak nie skrobał przeciwników;s
0
@Herato sprzedać zapomnieć czy na + czy na -
0
@Kgorecki2500 zmiany godne polityków naszego pięknego kraju
0
@tbas ta i niech jeszcze powiedzą że grajmy młodziakami przecież to nam potrzebne nie żadne trofea
7
@ProMILs mi się wydaje że on ma jakies problemy psychiczne, toć czasami jak on się zachowuje to masakiera ;D, oczywiście obrońca kozak
0
@Kengo dokładnie skoro cubarsi "stanal" na drodze Lucasa to rudiger co przypadkiem sobie stał:D
0
@Gronek No kompromitacje na każdym kroku jak nie na boisku bo w zarządzie już się rzygac chce
0
I czy ten klub to nie mem?
1
@matirix20 zara nagrają tiktoki jakie Winkle walą z wolnych
0
@krol211 kimmich za młody tu trzeba 30+
1
@Hajny teraz trzeba liczyć Że Bernardo do nas przyjdzie ;D
0
@WiernyKibic111 kibicuje i będę ale to jest mem i tyle, ile można grać takie mecze
1
Klub mem od paru sezonów:D
0
Ważne kolejne dźwignie i wychowankowie
1
Pedri dwudziestojedno czterdziestolatek brawo !
1
Połamaniec za połamańca xD
0
@Octane kto by był taki durny żeby w ogóle pomyśleć o jego kupnie...
0
To jest nie pojęte że ze stojącej piłki nie potrafią nawet w bramkę tracić xD
2
A potem na instagramach czy tiktokach chwała się jakie to oni okna nie trafiają a w meczach w bramkę ciężko trafić xD