1

To jest niesamowite jak niektórym odcina prąd w polu karnym, doba waru a oni dalej to robią, a potem jeszcze z morda do sędziego że nic nie zrobił:D

1

Szybko poszło myslalem że trochę poczekają

2

@Lucyfffer No jak a potem artykuły o żelaznej defensywie xD ale jak jakiś cadiz grą w swoim polu karnym i 0 0 jest to wtedy autobusy i tak dalej

6

I co z tego że Baya cisnie jak wiadomo że real wygra xD

1

@KrwawiaceoczyVEB to potem 2 razy mocniej będzie musiał przepraszać...

0

Ciekawe który teraz piłkarz będzie musiał przepraszać Araujo

1

@Lucyfffer na końcu i tak triumfuje real :D

1

@TR3YWAY haha bez kitu, niesamowite żeby piłkarz trenował z zespołem xD

2

0

I jak traktować poważnie ten klub No jak...

1

@graco14 nie no widać było że z premedytacją se skrobnął piłka dosyć daleko byla

0

Modriciowi chyba Coś odwala na stare lata bo wcześniej tak nie skrobał przeciwników;s

0

@Herato sprzedać zapomnieć czy na + czy na -

0

@Kgorecki2500 zmiany godne polityków naszego pięknego kraju

0

@tbas ta i niech jeszcze powiedzą że grajmy młodziakami przecież to nam potrzebne nie żadne trofea

7

@ProMILs mi się wydaje że on ma jakies problemy psychiczne, toć czasami jak on się zachowuje to masakiera ;D, oczywiście obrońca kozak

0

@Kengo dokładnie skoro cubarsi "stanal" na drodze Lucasa to rudiger co przypadkiem sobie stał:D

0

@Gronek No kompromitacje na każdym kroku jak nie na boisku bo w zarządzie już się rzygac chce

0

I czy ten klub to nie mem?

1

@matirix20 zara nagrają tiktoki jakie Winkle walą z wolnych

0

@krol211 kimmich za młody tu trzeba 30+

1

@Hajny teraz trzeba liczyć Że Bernardo do nas przyjdzie ;D

0

@WiernyKibic111 kibicuje i będę ale to jest mem i tyle, ile można grać takie mecze

1

Klub mem od paru sezonów:D

0

Ważne kolejne dźwignie i wychowankowie

1

Pedri dwudziestojedno czterdziestolatek brawo !

1

Połamaniec za połamańca xD

0

@Octane kto by był taki durny żeby w ogóle pomyśleć o jego kupnie...

0

To jest nie pojęte że ze stojącej piłki nie potrafią nawet w bramkę tracić xD

2

A potem na instagramach czy tiktokach chwała się jakie to oni okna nie trafiają a w meczach w bramkę ciężko trafić xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?