Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Comentateiro Dzisiaj Klopp na ławce:)
0
@ViscaelBarca2007 ostatnio jak Guiu wyszedł w 1 to nawet piłki nie potrafił przyjść, fatalny wystep
1
@zeko0 przy 1 raczej nie, przy drugiej myślę że mogł zrobić zdecydowanie więcej
0
@svaras ja to ciekawy jestem czemu nie zdjął mbappe, w meczach z Barca nie uczy sie grac bez niego?
4
@La Pulgaa to jest piękne że jego podania są mocne i dokładne, jak widzę czasami te ślamazarne podania od obrońców to oczy bolo :D
0
@TR3YWAY wystarczy remis
1
Rozumiem że Lucho już się nie uczy grac bez Mbappe żałosne zagranie hehe
2
Ale ten dolaruma to jest średniak szok
0
@Coutinho007 to trzeba wypierdzielić zarząd bo oni wiecznie będą żyli swoim DNA
0
Jestem ciekawe czy lucho zdejmie Mbappe xD
0
@Sulimo za każdym razem bedize wymówka że ma 16 lat? Bardzo słaba połowa i tyle w temacie
0
@Sulimo i za każdym razem to samo będzie bo ma 16 lat xD
0
Ale yamal stopuje akcje masakra
0
@Zoker wyjąć mambeppe i średniak francuski
0
@fotohobby No mógłby zrobić coś więcej po prostu a nie stać jak kolek
1
@blakkudium Bo nie miał wyjścia, podejrzewam że jakby nie jakiś uraz Fodena to bez zmian by bylo
1
Tyle środkowych obrońców w city w 1 składzie a puścili 3 bramki xD
1
87 minuta a chłop robi zmianę bo niema innego wyjścia to jest nie pojete
2
Halo zmiany jakieś?
0
Tyle lat Pep jest trenerem i nadal nie pamięta że może zmienić nie których zawodników;/
2
I ten dias jesy kapitanem xD toć to taki sam zart jak u nas roberto
0
@Seneka Jak to rodri?
0
Ciężko Halland to jak w większości meczach o coś cienki, Foden nie wyszedl z szatni a Bernardo zapomnial jak się nie traci piłek masakra xD
0
Dlaczego Ederson nie broni?
0
@Emhyr hahaha bez kitu xD
0
@norbi77 i co myślisz że liga jest ustawiona pod real? Pff
1
@mekston nie no ja to rozumiem, oglądam mecze Interu ale nie da się oglądać tych "dziadkow" na środku, szkoda że chellini tam nie dołączył może by jakoś trzymał ta formacje, bo tam jest zawał straszny :D
1
Super artykuł ale Brazylijczyk te słowo odrazu inaczej się kojarzy jak czytasz o Raphinhi :D
0
@mekston Ja cały czas będę powtarzał o tej obronie to jest dramat że nie mogą znaleźć jakiegoś normalnego środkowego obrońcy :D
5
Lewy to niech nie psioczy tam, o 35 min za dużo w tym meczu