Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 No szok normalnie oczy krwawią
3
Czy wy też nie możecie patrzeć na grę Bednarka? Trzyma trzyma ta piłkę czasami aż się prosi żeby zagrać coś na ścianę albo spróbować coś za obrońców a on na końcu i tak do najbliższego;s
0
Ronalda już nie powołuje czy jakaś kontuzja?
1
@bleble123 zacznijmy od tego że po 1 połowie tego meczu sedzia też odgwizdal koniec jak Valencia była przy polu karnym :D
1
Co ten Lewy dzisiaj :O
0
@lntrowertyk Magie ma w dryblingu, bo go niema to jest ta magia jego
0
Ferdinand tragedia
0
Ale sedzia oszczędził Gundo tym odbiorem przed polem karnym... cieszmy się bo ciężko by bylo
0
Dobra jest kloop tera będzie lepiej
1
Ale chyba najbardziej dziwi te przyjęcie lewego ;o normalnie nie mogę uwierzyć
0
@Matt_i1992 zobacz ich lawke człowieku
0
Za co ta żółta? Haha
0
Smutno się to ogląda, tam niema pol piłkarza co by cos stworzył:|
2
@Emhyr Zawsze mnie śmieszy jak trenerzy podbiegają z pretensjami do technicznego jakby on miał wpływ na drcyzje głównego haha
0
@marcin62 tak ale te 15-20 min chociaż mógłby pograć a nie grzeje lawe tylko, xavi postawił na guiu od początku a chłop nawet piłki nie potrafił przyjąć
0
Ciekawe czy Lucho też będzie ściągał Mekambe w meczach z Barca ;]
1
@marcin62 No na pewno jest zadowolony ze ogarnia europejska piłkę ale na treningach
2
1
@Lionel_Messi10 No to chyba uraz jednak :D poczekamy zobaczymy
0
@mekston A kiedy Argentyna gra? Może dlatego gk zdjęli
0
@Lionel_Messi10 No może i ta :D ale zdecydowanie tam brakuje jakiegoś doświadczonego obrońcy i tak
0
@mekston Co myślisz o tym Redondo? Osobiście dla mnie bardzo słaby hest
0
@michal26 widzę że tu chwalenie jak Barcy po jakimś dobrym meczu a pozni3j przyjdzie jakiś cariz i 2 0
0
@lntrowertyk wczoraj w ciągu 5 minut trzy razy nie potrafił dobrze piłki przyjąć troszkę to razilo w oczy
0
@barteq przy bramce i tak prawie się zabił o własne nogi xD
0
@barteq To on gra za czapkę gruszek?
0
@macio_944 a we przypomnij ile Barca wydała
2
@esem91 w 1/8 napoli bym chcial
1
@Arden wiesz może on myśli że jak Barca też 3 to taki sam poziom :D
1
@Roobo W Europie niema już słabych drużyn