0

@MesQueUnClub_87 No szok normalnie oczy krwawią

3

Czy wy też nie możecie patrzeć na grę Bednarka? Trzyma trzyma ta piłkę czasami aż się prosi żeby zagrać coś na ścianę albo spróbować coś za obrońców a on na końcu i tak do najbliższego;s

0

Ronalda już nie powołuje czy jakaś kontuzja?

1

@bleble123 zacznijmy od tego że po 1 połowie tego meczu sedzia też odgwizdal koniec jak Valencia była przy polu karnym :D

1

Co ten Lewy dzisiaj :O

0

@lntrowertyk Magie ma w dryblingu, bo go niema to jest ta magia jego

0

Ferdinand tragedia

0

Ale sedzia oszczędził Gundo tym odbiorem przed polem karnym... cieszmy się bo ciężko by bylo

0

Dobra jest kloop tera będzie lepiej

1

Ale chyba najbardziej dziwi te przyjęcie lewego ;o normalnie nie mogę uwierzyć

0

@Matt_i1992 zobacz ich lawke człowieku

0

Za co ta żółta? Haha

0

Smutno się to ogląda, tam niema pol piłkarza co by cos stworzył:|

2

@Emhyr Zawsze mnie śmieszy jak trenerzy podbiegają z pretensjami do technicznego jakby on miał wpływ na drcyzje głównego haha

0

@marcin62 tak ale te 15-20 min chociaż mógłby pograć a nie grzeje lawe tylko, xavi postawił na guiu od początku a chłop nawet piłki nie potrafił przyjąć

0

Ciekawe czy Lucho też będzie ściągał Mekambe w meczach z Barca ;]

1

@marcin62 No na pewno jest zadowolony ze ogarnia europejska piłkę ale na treningach

2

haha umio w to coś :D

1

@Lionel_Messi10 No to chyba uraz jednak :D poczekamy zobaczymy

0

@mekston A kiedy Argentyna gra? Może dlatego gk zdjęli

0

@Lionel_Messi10 No może i ta :D ale zdecydowanie tam brakuje jakiegoś doświadczonego obrońcy i tak

0

@mekston Co myślisz o tym Redondo? Osobiście dla mnie bardzo słaby hest

0

@michal26 widzę że tu chwalenie jak Barcy po jakimś dobrym meczu a pozni3j przyjdzie jakiś cariz i 2 0

0

@lntrowertyk wczoraj w ciągu 5 minut trzy razy nie potrafił dobrze piłki przyjąć troszkę to razilo w oczy

0

@barteq przy bramce i tak prawie się zabił o własne nogi xD

0

@barteq To on gra za czapkę gruszek?

0

@macio_944 a we przypomnij ile Barca wydała

2

@esem91 w 1/8 napoli bym chcial

1

@Arden wiesz może on myśli że jak Barca też 3 to taki sam poziom :D

1

@Roobo W Europie niema już słabych drużyn

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?