Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lewy impotencja strzelecka a później wyjdzie jakiś Ćwiąkala czy inny kowal i powiedzą że niema podan
0
Tera czuję bicie głową w mur
0
Spokojnie cofną wcześniej faul
1
Ważne że tiktoki później nagrywają jakie to oni winkle nie strzelajo
0
Ale partidazo w Walencji, rzygac idzie na większość meczy tej ligi
0
@against_modern_football w każdym z nas jest trochę hipokryty xD
0
@PatrykBarca jego gra wygląda tak że leci przed siebie zatrzyma się, wrzuci po ziemi do nikogo albo odegra do tyłu albo straci to są jego 3 elementy gry :D
0
Dzisiaj Wawrzyniak na lewej stronie reprezentacji anglii
0
@JordiAlbion nie chodzi o to, ale chłop był jednym z najlepszych piłkarzyków na swojej pozycji a teraz co prezentuje na tle bardzo słabej ligi mls to jest nie pojęte.
0
Ale Busi jest tragiczny xD
0
Czy Cristianio ma jakąś kontuzje (wiadomo od lat kolana) czy już go nie powołują do reprezentacji?
0
@MesQueUnClub_87 No szok normalnie oczy krwawią
3
Czy wy też nie możecie patrzeć na grę Bednarka? Trzyma trzyma ta piłkę czasami aż się prosi żeby zagrać coś na ścianę albo spróbować coś za obrońców a on na końcu i tak do najbliższego;s
0
Ronalda już nie powołuje czy jakaś kontuzja?
1
@bleble123 zacznijmy od tego że po 1 połowie tego meczu sedzia też odgwizdal koniec jak Valencia była przy polu karnym :D
1
Co ten Lewy dzisiaj :O
0
@lntrowertyk Magie ma w dryblingu, bo go niema to jest ta magia jego
0
Ferdinand tragedia
0
Ale sedzia oszczędził Gundo tym odbiorem przed polem karnym... cieszmy się bo ciężko by bylo
0
Dobra jest kloop tera będzie lepiej
1
Ale chyba najbardziej dziwi te przyjęcie lewego ;o normalnie nie mogę uwierzyć
0
@Matt_i1992 zobacz ich lawke człowieku
0
Za co ta żółta? Haha
0
Smutno się to ogląda, tam niema pol piłkarza co by cos stworzył:|
2
@Emhyr Zawsze mnie śmieszy jak trenerzy podbiegają z pretensjami do technicznego jakby on miał wpływ na drcyzje głównego haha
0
@marcin62 tak ale te 15-20 min chociaż mógłby pograć a nie grzeje lawe tylko, xavi postawił na guiu od początku a chłop nawet piłki nie potrafił przyjąć
0
Ciekawe czy Lucho też będzie ściągał Mekambe w meczach z Barca ;]
1
@marcin62 No na pewno jest zadowolony ze ogarnia europejska piłkę ale na treningach
2
1
@Lionel_Messi10 No to chyba uraz jednak :D poczekamy zobaczymy