2

Lewy impotencja strzelecka a później wyjdzie jakiś Ćwiąkala czy inny kowal i powiedzą że niema podan

0

Tera czuję bicie głową w mur

0

Spokojnie cofną wcześniej faul

1

Ważne że tiktoki później nagrywają jakie to oni winkle nie strzelajo

0

Ale partidazo w Walencji, rzygac idzie na większość meczy tej ligi

0

@against_modern_football w każdym z nas jest trochę hipokryty xD

0

@PatrykBarca jego gra wygląda tak że leci przed siebie zatrzyma się, wrzuci po ziemi do nikogo albo odegra do tyłu albo straci to są jego 3 elementy gry :D

0

Dzisiaj Wawrzyniak na lewej stronie reprezentacji anglii

0

@JordiAlbion nie chodzi o to, ale chłop był jednym z najlepszych piłkarzyków na swojej pozycji a teraz co prezentuje na tle bardzo słabej ligi mls to jest nie pojęte.

0

Ale Busi jest tragiczny xD

0

Czy Cristianio ma jakąś kontuzje (wiadomo od lat kolana) czy już go nie powołują do reprezentacji?

0

@MesQueUnClub_87 No szok normalnie oczy krwawią

3

Czy wy też nie możecie patrzeć na grę Bednarka? Trzyma trzyma ta piłkę czasami aż się prosi żeby zagrać coś na ścianę albo spróbować coś za obrońców a on na końcu i tak do najbliższego;s

0

Ronalda już nie powołuje czy jakaś kontuzja?

1

@bleble123 zacznijmy od tego że po 1 połowie tego meczu sedzia też odgwizdal koniec jak Valencia była przy polu karnym :D

1

Co ten Lewy dzisiaj :O

0

@lntrowertyk Magie ma w dryblingu, bo go niema to jest ta magia jego

0

Ferdinand tragedia

0

Ale sedzia oszczędził Gundo tym odbiorem przed polem karnym... cieszmy się bo ciężko by bylo

0

Dobra jest kloop tera będzie lepiej

1

Ale chyba najbardziej dziwi te przyjęcie lewego ;o normalnie nie mogę uwierzyć

0

@Matt_i1992 zobacz ich lawke człowieku

0

Za co ta żółta? Haha

0

Smutno się to ogląda, tam niema pol piłkarza co by cos stworzył:|

2

@Emhyr Zawsze mnie śmieszy jak trenerzy podbiegają z pretensjami do technicznego jakby on miał wpływ na drcyzje głównego haha

0

@marcin62 tak ale te 15-20 min chociaż mógłby pograć a nie grzeje lawe tylko, xavi postawił na guiu od początku a chłop nawet piłki nie potrafił przyjąć

0

Ciekawe czy Lucho też będzie ściągał Mekambe w meczach z Barca ;]

1

@marcin62 No na pewno jest zadowolony ze ogarnia europejska piłkę ale na treningach

2

haha umio w to coś :D

1

@Lionel_Messi10 No to chyba uraz jednak :D poczekamy zobaczymy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?