3

Ale musze się śmiać z Barcy że wchodzi taki oriol i nie ma pojęcia gdzie jest xD

0

Oriol co chciał ayste

6

Trzeba zaznaczyć że lewy prawie się zabił

0

Prowadź Kapitanie !

3

To jest NIE MO ZLI WE z tym raphinha hahahaha

0

@Proxi wybierz dwa

1

Gundo dzisiaj jest fatalny

0

@pt9 nikt nie będzie pamiętal że oszimen okradł nas w 1 meczu tylko każdy będzie pamiętał że okradli napoli w barcelonie

0

Xaviniecie starczyło paliwa tylko na 20 min hehe

4

@Lionel_Messi10 Obrona na już, inaczej nic z tego nie będzie:D

6

To tak samo jak wyciągnięcie wniosków że jest przereklamowana drużyna na początku marca :)

8

@MESSIah16 propsy za treść komentarza :D idealnie pasuje

0

Śmiechem żartem gundo jest najgorszym zawodnikiem na boisku dzisuaj

0

@Seledynowy guiu to nawet piłki nie potrafi przyjąć

0

@karci0 a coś się zmieni w kolejnym?

1

Niesamowite jak to boli że ten klub stał się typowym średniakiem, zero radości z oglądania każdego meczu

0

Na Raphinhe nie da się patrzeć masakra jaki on jest bez jajeczny

2

@Arden Sayanie wolniej sie
starzeli

5

Muszą w końcu zrobić coś z tym doliczonym czasem w tej piłce, chłop dolicza 7 minut i przynajmniej 2.5 minuty z tego nie było w grze a on równiutko kończy;/

0

@mekston No niestety bez normalnego chociażby jednego obrońcy tak będzie się działo, oni 1 na 1 są fatalni, a ten redondo muslalem że to jakiś dobry grajek a to jakbym Marcosa Alonso oglądał taki drewniany trochę

0

@Resqun szkoda ze nie startują tak w pressingu ;D

3

@Adran360 Szkoda ze tam niema jakiegoś doświadczonego obrońcy, może by ich trzymał bo to co oni wyrabiają 1 na 1 to oczy bolą ;o

0

Cwany lis chce żeby zostal

0

@Kamiloza91 dostaną jakieś gówniane napoli albo psg i przejdą dalej

1

Nie mogę patrzeć na tego olma m, chryste niech Barca nawet nie myśli o nim

3

Ale olmo jest tragiczny;/

0

I za taką akcję olmo powinien zejsć w trybie natychmiastowym

3

I jeszcze się kłócić ten co zazwyczaj nie gada z sędziami Kross haha

5

@VeB 1899 chłopy maja przewagę dwóch bramek graja u siebie, ma czym rotować to to robi i bardzo dobrze

0

Nie oszukujmy się czy to ma jakieś znaczenie? Nie wiem jak to dokładnie wygląda ale mówili coś o operacji dac jakąś szanse, niech to przejdzie niech go wyleczą całkowicie o ile się da i wtedy zobaczyć czy coś z niego będzie, przecież to nienormalne żeby zawodnik gral parę tygodni żeby potem 2 razy dłużej siedzieć w szpitalu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?