Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale musze się śmiać z Barcy że wchodzi taki oriol i nie ma pojęcia gdzie jest xD
0
Oriol co chciał ayste
6
Trzeba zaznaczyć że lewy prawie się zabił
0
Prowadź Kapitanie !
3
To jest NIE MO ZLI WE z tym raphinha hahahaha
0
@Proxi wybierz dwa
1
Gundo dzisiaj jest fatalny
0
@pt9 nikt nie będzie pamiętal że oszimen okradł nas w 1 meczu tylko każdy będzie pamiętał że okradli napoli w barcelonie
0
Xaviniecie starczyło paliwa tylko na 20 min hehe
4
@Lionel_Messi10 Obrona na już, inaczej nic z tego nie będzie:D
6
To tak samo jak wyciągnięcie wniosków że jest przereklamowana drużyna na początku marca :)
8
@MESSIah16 propsy za treść komentarza :D idealnie pasuje
0
Śmiechem żartem gundo jest najgorszym zawodnikiem na boisku dzisuaj
0
@Seledynowy guiu to nawet piłki nie potrafi przyjąć
0
@karci0 a coś się zmieni w kolejnym?
1
Niesamowite jak to boli że ten klub stał się typowym średniakiem, zero radości z oglądania każdego meczu
0
Na Raphinhe nie da się patrzeć masakra jaki on jest bez jajeczny
2
@Arden Sayanie wolniej sie
starzeli
5
Muszą w końcu zrobić coś z tym doliczonym czasem w tej piłce, chłop dolicza 7 minut i przynajmniej 2.5 minuty z tego nie było w grze a on równiutko kończy;/
0
@mekston No niestety bez normalnego chociażby jednego obrońcy tak będzie się działo, oni 1 na 1 są fatalni, a ten redondo muslalem że to jakiś dobry grajek a to jakbym Marcosa Alonso oglądał taki drewniany trochę
0
@Resqun szkoda ze nie startują tak w pressingu ;D
3
@Adran360 Szkoda ze tam niema jakiegoś doświadczonego obrońcy, może by ich trzymał bo to co oni wyrabiają 1 na 1 to oczy bolą ;o
0
Cwany lis chce żeby zostal
0
@Kamiloza91 dostaną jakieś gówniane napoli albo psg i przejdą dalej
1
Nie mogę patrzeć na tego olma m, chryste niech Barca nawet nie myśli o nim
3
Ale olmo jest tragiczny;/
0
I za taką akcję olmo powinien zejsć w trybie natychmiastowym
3
I jeszcze się kłócić ten co zazwyczaj nie gada z sędziami Kross haha
5
@VeB 1899 chłopy maja przewagę dwóch bramek graja u siebie, ma czym rotować to to robi i bardzo dobrze
0
Nie oszukujmy się czy to ma jakieś znaczenie? Nie wiem jak to dokładnie wygląda ale mówili coś o operacji dac jakąś szanse, niech to przejdzie niech go wyleczą całkowicie o ile się da i wtedy zobaczyć czy coś z niego będzie, przecież to nienormalne żeby zawodnik gral parę tygodni żeby potem 2 razy dłużej siedzieć w szpitalu