0

Ciekawe czy kiedyś Barca będzie jeszcze jakimś postrachem :D

0

Jak to jest jak bywały mecze Realu gdzie jakieś Cadizy czy nie wiem jakakolwiek inna drużyna broniła się cały mecz I Real stracił punkty to cisną że nie umiał grac o tak dalej, a w meczu z City przyznam że oglądałem od 60 minuty i nawet sztycha nie zrobili i nagle artykuły o tytanowej obronie? O co tu chodzi?

0

Ewentualnie zostawić na ławkę za najniższa hiszpańska

6

Sprzedać zapomnieć, wartością dodatnia to on nie jest

2

Chłop zamiast wziąć na siebie odpowiedzialność pierdzieli jakieś kocopoly, w dużej mierze jego wina i tyle, zachowaj się gorzej jak junior

3

Bernardo za takie coś powinien dostać zakaz czegokolwiek ze stojącej piłki i przy okazji nadaje się do Barcy

0

@pt9 ale on świetnym zawodnikiem tylko odcina mu prąd

0

@takisobiektos No właśnie bardziej chodzi mi o jego Wypowiedzi a z
Zrobil inaczej :D

0

@Hosh haha bez kitu, i tak co by nie powiedział to będzie jechany, chłop w najważniejszym meczu sezonu zachowuje sie jak gowniarz

1

@parpe jasne że Araujo ale De Jonga trzeba pogonić z tej drużyny bo jest wartością zerowa

0

A lucho to typowa lajza, wielki trener który ściągał Mbappe tłumacząc się że musi się nauczyć bez niego a tymczasem z Barca zagrał 180 minut

0

@Aqualitek przesadziles, gen frajestrwa a Ty mówisz że możemy rywalizować w lm xd

0

@Matheu12 ale tu przeprosiny nic nie dadzą za gen przegrywow się przeprasza?

1

Dobre nastroje chociaż będą przed El classico

0

@Bartek1817 to Barca z tym swoim genem nie może rywalizować

0

@krajana bo my mamy problem grac 11 na 11 nawet?

0

@masa11 mega błąd to araujo zrobil

2

@Messi1000000 nie no trzeba pogratulować mu partidazo

0

Emocje już opadły bo tym blamazu to teraz trzeba się zająć sprzedażą De Jonga to jesy priorytet bo chyba już nikt się na niego nie nabierze

2

I tak powiedzą że to przez Amigosow były te blamaze xD dziękujemy araujo za te emocje jeszcze raz

0

Komentarz usunięty

0

Nie przeboleje tego Araujo co on miał w głowie szok

0

@TR3YWAY graja w 10, w 11 byli zepchneci zobacz jakie wiatraki mają;s co xavi ma z tym zrobić?

0

@TR3YWAY No ta bo xavi coś pomoże

5

Dziękujemy Araujo za to że mozg Ci odcięło w najwiaznisjszym meczu sezonu :)kontrakt będzie przedłużany!

4

I jak skomentować zachowanie Araujo? Najpierw fatalnie rozgeral żeby potem zrobic cos takiego? To juz lepiej zeby chlop wyszedl sam na sam

0

@LukaszFan Tu bardziej chodzi o to że Barca dala mu duży kredyt zaufania, dla mnie to tam niech się cieszy i tak nic nie osiągnie więcej:)

0

To że woli to jedna sprawa, druga że u niego to ciężko z takim przypadkiem

1

@MesQueUnClub96 No raczej nie było do przewidzenia to że Leverkusen będzie mistrzem xD

0

Strasznie irytuje fermin ;s

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?