Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy kiedyś Barca będzie jeszcze jakimś postrachem :D
0
Jak to jest jak bywały mecze Realu gdzie jakieś Cadizy czy nie wiem jakakolwiek inna drużyna broniła się cały mecz I Real stracił punkty to cisną że nie umiał grac o tak dalej, a w meczu z City przyznam że oglądałem od 60 minuty i nawet sztycha nie zrobili i nagle artykuły o tytanowej obronie? O co tu chodzi?
0
Ewentualnie zostawić na ławkę za najniższa hiszpańska
6
Sprzedać zapomnieć, wartością dodatnia to on nie jest
2
Chłop zamiast wziąć na siebie odpowiedzialność pierdzieli jakieś kocopoly, w dużej mierze jego wina i tyle, zachowaj się gorzej jak junior
3
Bernardo za takie coś powinien dostać zakaz czegokolwiek ze stojącej piłki i przy okazji nadaje się do Barcy
0
@pt9 ale on świetnym zawodnikiem tylko odcina mu prąd
0
@takisobiektos No właśnie bardziej chodzi mi o jego Wypowiedzi a z
Zrobil inaczej :D
0
@Hosh haha bez kitu, i tak co by nie powiedział to będzie jechany, chłop w najważniejszym meczu sezonu zachowuje sie jak gowniarz
1
@parpe jasne że Araujo ale De Jonga trzeba pogonić z tej drużyny bo jest wartością zerowa
0
A lucho to typowa lajza, wielki trener który ściągał Mbappe tłumacząc się że musi się nauczyć bez niego a tymczasem z Barca zagrał 180 minut
0
@Aqualitek przesadziles, gen frajestrwa a Ty mówisz że możemy rywalizować w lm xd
0
@Matheu12 ale tu przeprosiny nic nie dadzą za gen przegrywow się przeprasza?
1
Dobre nastroje chociaż będą przed El classico
0
@Bartek1817 to Barca z tym swoim genem nie może rywalizować
0
@krajana bo my mamy problem grac 11 na 11 nawet?
0
@masa11 mega błąd to araujo zrobil
2
@Messi1000000 nie no trzeba pogratulować mu partidazo
0
Emocje już opadły bo tym blamazu to teraz trzeba się zająć sprzedażą De Jonga to jesy priorytet bo chyba już nikt się na niego nie nabierze
2
I tak powiedzą że to przez Amigosow były te blamaze xD dziękujemy araujo za te emocje jeszcze raz
0
Komentarz usunięty
0
Nie przeboleje tego Araujo co on miał w głowie szok
0
@TR3YWAY graja w 10, w 11 byli zepchneci zobacz jakie wiatraki mają;s co xavi ma z tym zrobić?
0
@TR3YWAY No ta bo xavi coś pomoże
5
Dziękujemy Araujo za to że mozg Ci odcięło w najwiaznisjszym meczu sezonu :)kontrakt będzie przedłużany!
4
I jak skomentować zachowanie Araujo? Najpierw fatalnie rozgeral żeby potem zrobic cos takiego? To juz lepiej zeby chlop wyszedl sam na sam
0
@LukaszFan Tu bardziej chodzi o to że Barca dala mu duży kredyt zaufania, dla mnie to tam niech się cieszy i tak nic nie osiągnie więcej:)
0
To że woli to jedna sprawa, druga że u niego to ciężko z takim przypadkiem
1
@MesQueUnClub96 No raczej nie było do przewidzenia to że Leverkusen będzie mistrzem xD
0
Strasznie irytuje fermin ;s