1

Zamiast zamknąć oczy i lutować to te przekladaanie chryste

0

@SmoothCriminal a francja nie gra okropnie? XD

0

Szyszka z buta do domu powinien wracać;D

0

@Herato haha a jakby oblak poszedł w drugą stronę to byłby idealny xD

0

@Faro to nie oglądałeś eliminacji chyba jak ładnie grali ;s

0

Chłop kopnął sobie w nogę potem od gościa i do bramki masakra xD

0

To jest niesamowite żeby grac taki paździerz

1

Tyle milionów na boisku a oni takie gowno pokazują oby odpali dzisiaj i jedni i drudzy

0

@A4ron jaki mecz?

0

Ale flaki z olejem masakiera

0

Kolejny pajac z Madrytu robi to co robi

2

Ale oczy bolą jak się patrzy kto nosi 10 w tej reprezentacji.

0

@tbas a jak grac na takie zespoły?

4

Won do domu angole!

1

I jeszcze się kłóci xD

0

@A4ron elegancko pierwsze over kartek u niego zawsze trza stawiac

0

@Adran360 żałosna druzyna bilans po 3 meczach 0 1.... co się dzieje z ta pilka

0

"Szmajchel" ładne zachowanie

0

@tbas w takim razie każdą ręką to powinna być ręką

0

@SeWo77 idź już spać.

1

Haha masakra jakas

1

Za dużo Barcy Guardioli się naoogadalem jak widzęwl wynik 0 0 po 45 minutach to aż mnie trzęsie

0

@matirix20 Panowie pilkarze wazniejsi

0

Ale Sane jest mierny

0

@Derean ale rykoszet był może to go też zmyliło

0

@Szklaner kiedyś obrona to było chellini maldini i tak dalej a tera obrona to całe wlochy ;s

0

@Who_you_mam Wybacz chodziło mi o to że jakby ktoś inny to powiedzial xD

0

@Who_you_mam za takie słowa niema jakichś kar? W Hiszpanii pewnie pol roku zawieszenia by bylo

2

@Faro niestety taka jest pilka a tym bardziej na turniejach

0

@JordiAlbionOglądasz Kolumbie kostarykę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?