Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hindus gdzie ja go skrytykowałem?
0
@regatta52 nie no pytam czy dalej immunitet bo mlody, bo po kontuzji
1
Można już krytykować Yamala czy za młody jeszcze?
0
Haha stanrdowo w Hiszpanii z karteczkami, dziś dam za tydzień za to samo albo coś gorszego nie i tak w kółko Macieja
8
Fermin "nie mam pozycji, biegam wszędzie i nigdzie" Lopez
2
Yamala można krytykować? Czy nie wypada bo jest młody i po kontuzji?
0
Wszyscy się cieszyli ze robi rotacje ale niema prawa być w wyjściowej jedenastce Gavi Fermin i Torre
0
Dwoma podaniami przeszli od swojej bramki do bramki haha
2
Kunde podsumował swoją dzisiejsza dyspozycje
0
Niesamowite to jest jeszcze ten parszywy rudobrody będzie coś sapal pod nosem ze nic nie bylo
7
W sumie śmieszne że Brest nie oddał celnego strzału a i tak "Penja" wyciągał piłkę z siatki
0
Ale piłkarzom czasami odcina mozg masakra jakaś xD
0
Za twarz się złapał a potem się dziwi że dzieje się to co się dzieje
0
@Tigana broń boże niech nie przeprasza
1
Nie można złego słowa powiedzieć na Casado bo to mlody talent xD
0
Jak kiedyś pułapka się nie uda przez niego to broń boże niech nie przeprasza
0
Ciężko się ogląda te dzisiejsze pazdzierze reprezentacyjne
0
I to jest przykład że każda ale to każdą ręką w polu karnym to powinien być karny
1
Nigdy nie zrozumiem rozegran z tych różnych, toć to jest jakaś tam szansa kopnij tylu chłopa może od kogoś się odbije
3
Michał probierz xD
3
Fenomenalny rzut rożny naszej ukochanej reprezentacji
0
@Gibbon_FCB A "najlepszy" napastnik świata co zrobil? Kłócił bym się "D
1
Nagle zapomnieli jak się gra w piłkę xD z przyjęciem ciężko z podaniem ciężko że wrzutkami ciezko
0
@tbas Tak Tak całe zepsol gra słabo ale on zawsze akurat
0
Wiadomo że takie mecze będą się zdarzać nie raz nie dwa ale z ręcznikiem na bramce ciężko będzie cokolwiek zrobić wszystko co nie w niego jest w bramce tak oczy bolą że szok obsraniec dosłownie
1
Miliony ludzi widzi że Pena to ręcznik który jak nie trafią w niego to wszystko w bramce masakra
0
@matirix20 Odcięło mu głowę to i dostal, moim skromnym zdaniem zdecydowanie za mało dostal
8
Penja jesteś koksen wszystko co leci to w sieci
0
Widzieliście gdzie "Penia" wylądował? XD
2
@Mafiutto 2x Lewadnowski także nie wszystko