Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@karci0 fajny sezon ale on takie czesto ma ;/
0
Kaleczniak dalej na boisku Boże won stad
1
Bosze zdejmijcie tego ferrana kaleczniaka masakra
0
@Piotr,1985 toć miał 2 setki ;D
2
@WiecekFCB Real Barca 2 6 ;)
0
@Consigliere no gorzej jak jakieś Getafe makabra
0
2 sytuacje 700 procentowe z takimi ogorasami którzy będą się bronić 180 minut trzeba wykorzystywać
0
@F3DO nie mów tak bo zara wysyp będzie że "ma tylko 17 lat"
3
Inigo takie doświadczenie ale jego powrót to jakiś zart xD
0
@alone49 Nie no racja, mi chodzi że jak zagra słabszy mecz to zawsze jest to samo "no ma 17 lat" i niechodzi mi o ostatni występ tylko ogolnie
1
@alone49 i tak co roku będzie "bo na 17 lat"?
0
@VamosRakieta Girona cienka na Bernabeu jak sik pajaka z czwórkę dostana i do domu
4
@Ptasior bez kitu on to ma uprzedzenia do nie których piłkarzy.
0
@FCB.Fan O bosze to w tym chyba inny piłkarz ;D
0
O jakim Savinho do cholery w ostatnich wywiadach gadaja?
8
@mientusek1407 Pedri cham boiskowy ciekawe :D
0
@Cukson stary ale tu nie było co przekręcić każdy mecz jest inny ;s
1
City mogłoby nie wychodzić na drugą połowę wstyd jak ch**
0
Chłop miał blizej do piłki i się odsunal, nie czaje tego
2
Ederson znowu to zrobił xD przecież to jest niesamowite jaki to jest flop a nie bramkarz
0
@Rifek No tak moje zdanie i nadal tego nie rozumiem, główny widział lepiej niż milion kamer i patalach za monitorem
0
@Rifek No ja wiem ze go wzywa ;s akurat jeśli chodzi o głównych to w Hiszpanii nigdy nie widzą sytuacji i tak było wczoraj ani jednej nie widział ani drugiej ale skoro varowy zawołał do faulu tamtych no to identyczna sytuacja powinna być w drugą stronę, to musi być jakiś przekręt bo oni mają na to dużo czasu.
2
@Oskar00 No jeśli chodzi o Leao to to jest jakiś ewenement xD
0
@MesQueUnClub_87 ludziom raczej chodziło że zagrał fatalny mecz
1
@Rifek W takim razie po co jest sedzia przy Varze skoro jednego ogwizdal a Cubarsiego nie, identyczne sytuacje
0
@Eto'o9 R10 już nie można tego słuchać że ma.17 lat za xD
0
@partymaker jeden i drugi tragedia wiec bez znaczenia
1
@Worny Coś pięknego ta druzyna oby walczyli tak w każdym meczu
1
@Barceloniarz987 i najgorszy na boisku ;)
0
@Davvd jego chyba by było najbardziej szkoda jakbyśmy stracili punkty :D