0

@karci0 fajny sezon ale on takie czesto ma ;/

0

Kaleczniak dalej na boisku Boże won stad

1

Bosze zdejmijcie tego ferrana kaleczniaka masakra

0

@Piotr,1985 toć miał 2 setki ;D

2

@WiecekFCB Real Barca 2 6 ;)

0

@Consigliere no gorzej jak jakieś Getafe makabra

0

2 sytuacje 700 procentowe z takimi ogorasami którzy będą się bronić 180 minut trzeba wykorzystywać

0

@F3DO nie mów tak bo zara wysyp będzie że "ma tylko 17 lat"

3

Inigo takie doświadczenie ale jego powrót to jakiś zart xD

0

@alone49 Nie no racja, mi chodzi że jak zagra słabszy mecz to zawsze jest to samo "no ma 17 lat" i niechodzi mi o ostatni występ tylko ogolnie

1

@alone49 i tak co roku będzie "bo na 17 lat"?

0

@VamosRakieta Girona cienka na Bernabeu jak sik pajaka z czwórkę dostana i do domu

4

@Ptasior bez kitu on to ma uprzedzenia do nie których piłkarzy.

0

@FCB.Fan O bosze to w tym chyba inny piłkarz ;D

0

O jakim Savinho do cholery w ostatnich wywiadach gadaja?

8

@mientusek1407 Pedri cham boiskowy ciekawe :D

0

@Cukson stary ale tu nie było co przekręcić każdy mecz jest inny ;s

1

City mogłoby nie wychodzić na drugą połowę wstyd jak ch**

0

Chłop miał blizej do piłki i się odsunal, nie czaje tego

2

Ederson znowu to zrobił xD przecież to jest niesamowite jaki to jest flop a nie bramkarz

0

@Rifek No tak moje zdanie i nadal tego nie rozumiem, główny widział lepiej niż milion kamer i patalach za monitorem

0

@Rifek No ja wiem ze go wzywa ;s akurat jeśli chodzi o głównych to w Hiszpanii nigdy nie widzą sytuacji i tak było wczoraj ani jednej nie widział ani drugiej ale skoro varowy zawołał do faulu tamtych no to identyczna sytuacja powinna być w drugą stronę, to musi być jakiś przekręt bo oni mają na to dużo czasu.

2

@Oskar00 No jeśli chodzi o Leao to to jest jakiś ewenement xD

0

@MesQueUnClub_87 ludziom raczej chodziło że zagrał fatalny mecz

1

@Rifek W takim razie po co jest sedzia przy Varze skoro jednego ogwizdal a Cubarsiego nie, identyczne sytuacje

0

@Eto'o9 R10 już nie można tego słuchać że ma.17 lat za xD

0

@partymaker jeden i drugi tragedia wiec bez znaczenia

1

@Worny Coś pięknego ta druzyna oby walczyli tak w każdym meczu

1

@Barceloniarz987 i najgorszy na boisku ;)

0

@Davvd jego chyba by było najbardziej szkoda jakbyśmy stracili punkty :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?