0

Za twarz się złapał a potem się dziwi że dzieje się to co się dzieje

0

@Tigana broń boże niech nie przeprasza

1

Nie można złego słowa powiedzieć na Casado bo to mlody talent xD

0

Jak kiedyś pułapka się nie uda przez niego to broń boże niech nie przeprasza

0

Ciężko się ogląda te dzisiejsze pazdzierze reprezentacyjne

0

I to jest przykład że każda ale to każdą ręką w polu karnym to powinien być karny

1

Nigdy nie zrozumiem rozegran z tych różnych, toć to jest jakaś tam szansa kopnij tylu chłopa może od kogoś się odbije

3

Michał probierz xD

3

Fenomenalny rzut rożny naszej ukochanej reprezentacji

0

@Gibbon_FCB A "najlepszy" napastnik świata co zrobil? Kłócił bym się "D

1

Nagle zapomnieli jak się gra w piłkę xD z przyjęciem ciężko z podaniem ciężko że wrzutkami ciezko

0

@tbas Tak Tak całe zepsol gra słabo ale on zawsze akurat

0

Wiadomo że takie mecze będą się zdarzać nie raz nie dwa ale z ręcznikiem na bramce ciężko będzie cokolwiek zrobić wszystko co nie w niego jest w bramce tak oczy bolą że szok obsraniec dosłownie

1

Miliony ludzi widzi że Pena to ręcznik który jak nie trafią w niego to wszystko w bramce masakra

0

@matirix20 Odcięło mu głowę to i dostal, moim skromnym zdaniem zdecydowanie za mało dostal

8

Penja jesteś koksen wszystko co leci to w sieci

0

Widzieliście gdzie "Penia" wylądował? XD

2

@Mafiutto 2x Lewadnowski także nie wszystko

0

Jak sie coś nie zmieni to oni zabija nas ta szybkością mbappe i viniego

0

@visca_josef oni już z przyzwyczajenia tak piszą xD bo po co np sprawdzić historie meczow xD

0

Poproszę o link do meczu z góry dziekuje

0

@BlancoJugador o kurde nie domyśliłem się xD

0

@ArcziArtt tej konkretnej gry

0

0

Witam, czy jest tu jakiś fan "efootballu"?

0

Chłop mówi jak jest xD ile meczy jest w kadrze a ile w klubie ;o

2

Boże co się stało z tym Raphinha... toć to inny piłkarz względem wcześniejszego sezonu.

0

@piano_master W tamtym sezonie każdy się zatrzymywał na bliższym słupku ;D

0

@karci0 masakra xD chlop robi to non stop a i tak rzadko kiedy ktoś się nabiera

3

@ElKamil Gdzieś mi wczoraj śmignął przepis że jak fauluje przed a padnie w polu karnym to sedzia ma prawo odgwizdac karnego ale w tej sytuacji chlop padl przed więc posmarowane dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?