Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za twarz się złapał a potem się dziwi że dzieje się to co się dzieje
0
@Tigana broń boże niech nie przeprasza
1
Nie można złego słowa powiedzieć na Casado bo to mlody talent xD
0
Jak kiedyś pułapka się nie uda przez niego to broń boże niech nie przeprasza
0
Ciężko się ogląda te dzisiejsze pazdzierze reprezentacyjne
0
I to jest przykład że każda ale to każdą ręką w polu karnym to powinien być karny
1
Nigdy nie zrozumiem rozegran z tych różnych, toć to jest jakaś tam szansa kopnij tylu chłopa może od kogoś się odbije
3
Michał probierz xD
3
Fenomenalny rzut rożny naszej ukochanej reprezentacji
0
@Gibbon_FCB A "najlepszy" napastnik świata co zrobil? Kłócił bym się "D
1
Nagle zapomnieli jak się gra w piłkę xD z przyjęciem ciężko z podaniem ciężko że wrzutkami ciezko
0
@tbas Tak Tak całe zepsol gra słabo ale on zawsze akurat
0
Wiadomo że takie mecze będą się zdarzać nie raz nie dwa ale z ręcznikiem na bramce ciężko będzie cokolwiek zrobić wszystko co nie w niego jest w bramce tak oczy bolą że szok obsraniec dosłownie
1
Miliony ludzi widzi że Pena to ręcznik który jak nie trafią w niego to wszystko w bramce masakra
0
@matirix20 Odcięło mu głowę to i dostal, moim skromnym zdaniem zdecydowanie za mało dostal
8
Penja jesteś koksen wszystko co leci to w sieci
0
Widzieliście gdzie "Penia" wylądował? XD
2
@Mafiutto 2x Lewadnowski także nie wszystko
0
Jak sie coś nie zmieni to oni zabija nas ta szybkością mbappe i viniego
0
@visca_josef oni już z przyzwyczajenia tak piszą xD bo po co np sprawdzić historie meczow xD
0
Poproszę o link do meczu z góry dziekuje
0
@BlancoJugador o kurde nie domyśliłem się xD
0
@ArcziArtt tej konkretnej gry
0
@BlancoJugador ?
0
Witam, czy jest tu jakiś fan "efootballu"?
0
Chłop mówi jak jest xD ile meczy jest w kadrze a ile w klubie ;o
2
Boże co się stało z tym Raphinha... toć to inny piłkarz względem wcześniejszego sezonu.
0
@piano_master W tamtym sezonie każdy się zatrzymywał na bliższym słupku ;D
0
@karci0 masakra xD chlop robi to non stop a i tak rzadko kiedy ktoś się nabiera
3
@ElKamil Gdzieś mi wczoraj śmignął przepis że jak fauluje przed a padnie w polu karnym to sedzia ma prawo odgwizdac karnego ale w tej sytuacji chlop padl przed więc posmarowane dobrze