0

Jak można dać taki prezent jak ten gość na 2 0 no jak na takim poziomie przecież to jest nie pojęte

1

No i jak na takim poziomie można dać taki prezent No jak

0

Nie oglądam Bayeru ale dzisiejszy wystep Xhaki to jakiś niesmieszny zart

0

@Barcasub z Verattim ;D

0

Xavi chyba przeprosił Araujo że chłop wszedł na boisko

3

@kosiarz92 Boże trzymaj w opiece Usyka

0

No dosłownie klub mem

12

Ja nie wiem czy on troluje czy na prawdę jest taki beznadziejny w tym co mowi

0




Zloto

0

@TR3YWAY przepros go lepiej...

0

@TR3YWAY Vini lubi to

1

Nie długo braćmi Brożek będziemy się interesować

2

Toć go w tym rankingu nawet nie powinno być :o

34

Elegancka odpowiedz na Mekambe

0

@Fenelon najgorsze jest to że nikt tego nie nagłaśnia, a jak zrobią błąd przeciwko Realowi to zobacz co się dzieje, taka mają siłę przebicia że szok

0

@Kondziubarca i przeprosiny od organizatorów złotej pilki

0

@pero1983 oczywiście że ciężko, ale chlop był spóźniony o 4 tempa przy każdej jego szarzy, a vini zobaczyl jaki on jest cienki to robił z nim co chciał, a my nie mówimy o jakimś douglasie czy innym Brożku tylko niby o kimmichu...

2

Mam nadzieję że o kimmichu Barca zapomni dzisiaj został zezlomowany i zdemolowany

0

Sane sabotaż straszny a Kimmichowi Vini będzie się śnił po nocach

0

Wszystko ładnie pięknie, tyle milionów na boisku a od ponad 100 minut nie padła bramka...

0

@PIWOSZ89 ojc przepraszam chyba mi znikło jak czytałem :D

0

@PIWOSZ89 halo halo jeszcze girona przed nami jak coś

1

On jest niereformowalny że tak mówi

3

Més que un club - więcej niż MEM

1

Dobry prognostyk na nowy sezon

0

@Uukasz_93 powiedz ze nie chodzi ci o Barcelone jeśli chodzi o twoi wpis?

0

@Lewanogolski Jak Gundo przeprosi jeszcze parę razy Araujo

0

Tyle milionów na boisku i tam pada tylko 1 bramka :|

0

@Derean szkoda tylko Navasa, osobiście uważam że jest lepszym bramkarzem

0

@Fake69 PSG to słabe w obronie jak sik pajaka, osobiście uważam że real ich zmiecie szybko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?