Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak można dać taki prezent jak ten gość na 2 0 no jak na takim poziomie przecież to jest nie pojęte
1
No i jak na takim poziomie można dać taki prezent No jak
0
Nie oglądam Bayeru ale dzisiejszy wystep Xhaki to jakiś niesmieszny zart
0
@Barcasub z Verattim ;D
0
Xavi chyba przeprosił Araujo że chłop wszedł na boisko
3
@kosiarz92 Boże trzymaj w opiece Usyka
0
No dosłownie klub mem
12
Ja nie wiem czy on troluje czy na prawdę jest taki beznadziejny w tym co mowi
0
Zloto
0
@TR3YWAY przepros go lepiej...
0
@TR3YWAY Vini lubi to
1
Nie długo braćmi Brożek będziemy się interesować
2
Toć go w tym rankingu nawet nie powinno być :o
34
Elegancka odpowiedz na Mekambe
0
@Fenelon najgorsze jest to że nikt tego nie nagłaśnia, a jak zrobią błąd przeciwko Realowi to zobacz co się dzieje, taka mają siłę przebicia że szok
0
@Kondziubarca i przeprosiny od organizatorów złotej pilki
0
@pero1983 oczywiście że ciężko, ale chlop był spóźniony o 4 tempa przy każdej jego szarzy, a vini zobaczyl jaki on jest cienki to robił z nim co chciał, a my nie mówimy o jakimś douglasie czy innym Brożku tylko niby o kimmichu...
2
Mam nadzieję że o kimmichu Barca zapomni dzisiaj został zezlomowany i zdemolowany
0
Sane sabotaż straszny a Kimmichowi Vini będzie się śnił po nocach
0
Wszystko ładnie pięknie, tyle milionów na boisku a od ponad 100 minut nie padła bramka...
0
@PIWOSZ89 ojc przepraszam chyba mi znikło jak czytałem :D
0
@PIWOSZ89 halo halo jeszcze girona przed nami jak coś
1
On jest niereformowalny że tak mówi
3
Més que un club - więcej niż MEM
1
Dobry prognostyk na nowy sezon
0
@Uukasz_93 powiedz ze nie chodzi ci o Barcelone jeśli chodzi o twoi wpis?
0
@Lewanogolski Jak Gundo przeprosi jeszcze parę razy Araujo
0
Tyle milionów na boisku i tam pada tylko 1 bramka :|
0
@Derean szkoda tylko Navasa, osobiście uważam że jest lepszym bramkarzem
0
@Fake69 PSG to słabe w obronie jak sik pajaka, osobiście uważam że real ich zmiecie szybko