0

Żałosna francja wicemistrzowie świata.

0

Niezła ta francja

2

@kamiVeB bardzo śmieszne

0

Tyle milionów euro na boisku a oni bramki nie mogła strzelić

0

97:00 pokazuje że jeszcze minuta z czego 25 sekund bramkarz piątkę wykonywał, niech w końcu wprowadza te zatrzymywanie czasu bo to jest nie pojęte jak takie zespoły kradną czas

0

Najgorsze mecze do oglądania strzela jedna na początku meczu i chuj bronienie wyniku

0

Szkoda ze ten yebany var dumpfrisa czy nie wiem jak to się pisze nie sprawdzali w lm a takie gowno gwizdaja

1

Wyjąć de Bruyna i belgia z estonia czy z Litwa miała by problemy

0

@Kvothe07 dużo ludzi ironicznie śmiali się że to będzie słaby mecz xzd

3

Chyba jakaś rodzina Bartomeu dala tyle za Mudryka bo to jakieś nie porozumienie że on mógł tyle kosztować xD

0

On nie wie czy lunin podjadł dobra decyzję nie ruszając się w stronę piłki? Co ten komentator bierze

1

Nie doz że zyebal lunin to potem jeszcze fatalnie ustawiony;D

5

Tragiczne gwizdanie fauli dzisiaj każdy kontakt

3

Muszą w końcu wprowadzić te zatrzymywanie czasu bo w większości meczow połowy z doliczonych minut to i tak leżenie i granie na czas

2

Nienawidze takich meczy z 1 bramka

1

Niezła ta anglia

1

@jonnhiewalker a gdzie tu go skosił?

0

@Kgorecki2500 obyś miał rację bo bramki brakuje

1

Jednej bramki żeby nie strzelić w drugiej połowie... włosi w dupie już mieli mam nadzieję że ich wyrzuca z tego euro.

1

@tbas daj spokój oczy bolą

2

Ale Jorginho bezpłciowy pomocnik przyjął oddał nic więcej

1

@kanver_ ale mu pewnie chodziło że nie umieli więcej xD zrozum go haha

1

1 minuta 1 sytuacja i chłop mwoi że Szkoci wciśnięci w swoje pole karne... no jak tego słuchać

0

Mam nadzieję że na tym euro będzie dużooo bramek !

0

@Faro wiadomka przerwa ;D ale ogólnie masakiera ile godzin zmarnowałem na ta nudna ligę xd

0

@Faro nudna liga oczy bolą od oglądania

0

Biega 24 chłopa po boisku przez ponad 90 min i pada ledwo jedna bramka ale to boli ;s

8

@AFA bez kitu nikt nie odstawia nogi, tam chyba w głowie nie mają że to mecze towarzyskie xd

1

Nie da się patrzeć na obronę Interu pseudo pilkarze

0

@Objectivo oddał serce ten co podał na 2 0 nie zrozumiem tego nigdy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?