Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żałosna francja wicemistrzowie świata.
0
Niezła ta francja
2
@kamiVeB bardzo śmieszne
0
Tyle milionów euro na boisku a oni bramki nie mogła strzelić
0
97:00 pokazuje że jeszcze minuta z czego 25 sekund bramkarz piątkę wykonywał, niech w końcu wprowadza te zatrzymywanie czasu bo to jest nie pojęte jak takie zespoły kradną czas
0
Najgorsze mecze do oglądania strzela jedna na początku meczu i chuj bronienie wyniku
0
Szkoda ze ten yebany var dumpfrisa czy nie wiem jak to się pisze nie sprawdzali w lm a takie gowno gwizdaja
1
Wyjąć de Bruyna i belgia z estonia czy z Litwa miała by problemy
0
@Kvothe07 dużo ludzi ironicznie śmiali się że to będzie słaby mecz xzd
3
Chyba jakaś rodzina Bartomeu dala tyle za Mudryka bo to jakieś nie porozumienie że on mógł tyle kosztować xD
0
On nie wie czy lunin podjadł dobra decyzję nie ruszając się w stronę piłki? Co ten komentator bierze
1
Nie doz że zyebal lunin to potem jeszcze fatalnie ustawiony;D
5
Tragiczne gwizdanie fauli dzisiaj każdy kontakt
3
Muszą w końcu wprowadzić te zatrzymywanie czasu bo w większości meczow połowy z doliczonych minut to i tak leżenie i granie na czas
2
Nienawidze takich meczy z 1 bramka
1
Niezła ta anglia
1
@jonnhiewalker a gdzie tu go skosił?
0
@Kgorecki2500 obyś miał rację bo bramki brakuje
1
Jednej bramki żeby nie strzelić w drugiej połowie... włosi w dupie już mieli mam nadzieję że ich wyrzuca z tego euro.
1
@tbas daj spokój oczy bolą
2
Ale Jorginho bezpłciowy pomocnik przyjął oddał nic więcej
1
@kanver_ ale mu pewnie chodziło że nie umieli więcej xD zrozum go haha
1
1 minuta 1 sytuacja i chłop mwoi że Szkoci wciśnięci w swoje pole karne... no jak tego słuchać
0
Mam nadzieję że na tym euro będzie dużooo bramek !
0
@Faro wiadomka przerwa ;D ale ogólnie masakiera ile godzin zmarnowałem na ta nudna ligę xd
0
@Faro nudna liga oczy bolą od oglądania
0
Biega 24 chłopa po boisku przez ponad 90 min i pada ledwo jedna bramka ale to boli ;s
8
@AFA bez kitu nikt nie odstawia nogi, tam chyba w głowie nie mają że to mecze towarzyskie xd
1
Nie da się patrzeć na obronę Interu pseudo pilkarze
0
@Objectivo oddał serce ten co podał na 2 0 nie zrozumiem tego nigdy