Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Może coś z wątroba;D
0
@Omoziu haha a tak go ludzie chwalili ostatnio a on ciągle gra te same gowno
0
Dobrze ze Roberto w obwodzie jest
0
Szkoda Pedriego ale typowa szklanka się stał.
2
@kibicbarcy678 Milan dida? Coś mi się tak kojarzy
1
@VegetaPolska a jak w doliczonym czasie bramkarze wznawiają gre z "piatki" po 40-50 sec to też w przepisach jest żeby doliczyć coś do doliczonego?
5
@Sulej W 1 połowie też skończył jak Valencia była w polu karnym xd
0
@mekston co do Busiego on już nawet tam nie dojeżdża:|
12
Ale po co te dymy w 1 połowie też zakończył jak Valencia była w polu karnym xd
0
Manzano jakiego psikusa zrobil :D także zara w drugą stronę ten karny bedzie
0
Haha masakra po prostu niech w ogóle się cofną wszyscy w pole karne i tyle
0
Niech pilkarze Valenci uważają z grą na czas bo zamiast 10 doliczy że 20
0
@AFA widać że się cofnął i dopiero potem do przodu poszedł;s
2
Bramkarz to się nie popisał i tak będzie w 95 i w 101 tego meczu
0
@Criss18Barca Polityka w Polsce to mem więc Holownia dostosował się do tego, co by to zmienilo jakby "ladnie" się zachowywał?
0
@Jakchcesz z wzoru hajty to wyliczyłeś?
0
@DonMatteo901 Kolejny przykład polskiej polityki :D
0
@Criss18Barca Ile cocolita czy Notino mają złotych piłek? No właśnie...
2
@LaLigaPD La liga = fajne mecze to się nie klei
0
@MESSIah16 Przecież ten człowiek sam nie wierzy w to co mówi :D
1
@escarabajo "dom spokojnej starosci" dobre dobre :DD, i super robota ogólnie z podsumowaniem :)
0
@Azi Dokładnie rzygac się chce bo aktualnie większość zespołów w tej śmiesznej lidze gra
0
Co z tym spalonym?
0
@Miszak że kiedy?
1
Sevilla to niema argumentów zeby cokolwiek zrobić, tylko czekać kiedy real w końcu coś wsadzi
0
I jak później definiować piłkarzyków jak oni po takim czymś padają
0
Nie wierzę że można było tak to zacytować "lewandowski ciągnie wozek" xD
7
@misiekbarca dokładnie, po czym i tak poda do najbliższego i to właśnie irytuje
4
Wspaniały gosc życzę mu jak najlepiej!
1
Wy nie rozumiecie że jakby mu się chciało to by wygrał ale mu się chciało Bosze