0

@MarioVeB! Może coś z wątroba;D

0

@Omoziu haha a tak go ludzie chwalili ostatnio a on ciągle gra te same gowno

0

Dobrze ze Roberto w obwodzie jest

0

Szkoda Pedriego ale typowa szklanka się stał.

2

@kibicbarcy678 Milan dida? Coś mi się tak kojarzy

1

@VegetaPolska a jak w doliczonym czasie bramkarze wznawiają gre z "piatki" po 40-50 sec to też w przepisach jest żeby doliczyć coś do doliczonego?

5

@Sulej W 1 połowie też skończył jak Valencia była w polu karnym xd

0

@mekston co do Busiego on już nawet tam nie dojeżdża:|

12

Ale po co te dymy w 1 połowie też zakończył jak Valencia była w polu karnym xd

0

Manzano jakiego psikusa zrobil :D także zara w drugą stronę ten karny bedzie

0

Haha masakra po prostu niech w ogóle się cofną wszyscy w pole karne i tyle

0

Niech pilkarze Valenci uważają z grą na czas bo zamiast 10 doliczy że 20

0

@AFA widać że się cofnął i dopiero potem do przodu poszedł;s

2

Bramkarz to się nie popisał i tak będzie w 95 i w 101 tego meczu

0

@Criss18Barca Polityka w Polsce to mem więc Holownia dostosował się do tego, co by to zmienilo jakby "ladnie" się zachowywał?

0

@Jakchcesz z wzoru hajty to wyliczyłeś?

0

@DonMatteo901 Kolejny przykład polskiej polityki :D

0

@Criss18Barca Ile cocolita czy Notino mają złotych piłek? No właśnie...

2

@LaLigaPD La liga = fajne mecze to się nie klei

0

@MESSIah16 Przecież ten człowiek sam nie wierzy w to co mówi :D

1

@escarabajo "dom spokojnej starosci" dobre dobre :DD, i super robota ogólnie z podsumowaniem :)

0

@Azi Dokładnie rzygac się chce bo aktualnie większość zespołów w tej śmiesznej lidze gra

0

Co z tym spalonym?

0

@Miszak że kiedy?

1

Sevilla to niema argumentów zeby cokolwiek zrobić, tylko czekać kiedy real w końcu coś wsadzi

0

I jak później definiować piłkarzyków jak oni po takim czymś padają

0

Nie wierzę że można było tak to zacytować "lewandowski ciągnie wozek" xD

7

@misiekbarca dokładnie, po czym i tak poda do najbliższego i to właśnie irytuje

4

Wspaniały gosc życzę mu jak najlepiej!

1

Wy nie rozumiecie że jakby mu się chciało to by wygrał ale mu się chciało Bosze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?