0

@Barcasub podkresil że na boisku

0

@Veysel słabszych przeciwnikach? O czym ty mówisz?

1

@Cvzx a to Ty miałeś jakąś nadzieję na LM?

0

Jak można w 1 składzie dac 2 paralitykow takich jak ferran i lewy toć to z automatu grasz w 9

1

@tomek8756 tego już się słuchać nie da, gość w każdym zdaniu musi mówić o Tusku, szkoda że nie potrafi dwoma wyrazami odpowiedzieć ile kosztuje chleb

0

@ProMILs odbiegajac że Rafinha jest fatalny w każdym aspekcie to tak się zastanawiam jak patrzę jak "pilkarzyki" z naprawdę fajnymi umiejętnościami nie potrafią wykonać normalnie rzutu rożnego i piłka nie przechodzi pierwszego zawdonika, rozumiem może się zdarzyć raz ale czasami to kilka razy pod rząd

0

Jakby doliczyl z 15 min nikt by nie zdziwiony a ten sobie 6 dal xD

0

Szkoda tego Alvareza zapierdziela non stop a Messi stojanov

0

Śmiało czerwone stawiać :D

0

Boże jak to brzmi xD bogactwo haha

0

@Barcanajlepszyteam W czym jest kluczowy? Chyba w szpitalu będzie ordynatorem Gaviego ;s

0

Ktoś powiedział że jakby zerwał więzadła to by nie mógł chodzić ;s a ten jeszcze próbował grac masakra. Zdrowia Gavi!

0

I dupa po gavim

0

@Gaucho Niestety też nie ;( krew mnie zalewa jak widzę co oni prezentują

0

@Gaucho A co teraz nie podoba Ci się taki magik jak Lewy czy rekin Ferran?

0

@allien18 A to nie wiesz ze Zieliński jest problemem tej reprezentacji?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

No i wiadomo kto w Barcy po przerwie reprezentacyjnej będzie wykonywać rzuty wolne

1

To jakiś przepis czy sedzia jest jakiś ślepy że Czesi wznawiał grę?

0

@hayek Dokładnie jest pracownikiem i dostaje wynagrodzenie :)

1

@AFA90 Ja bym podkreślił że środek argentyny zagrał fatalne zawody

0

Enzo dzisiaj tragiczny

1

Jakoś ten gonzalez nie pasuje mi do tej ukladanki

0

@LukaszFan U nas to wiesz paralityki grajo to ciężko o cokolwiek

1

Ale gosc zasadzil brameczke z Azerbejdżanu;D jakąś moda ostatnio na strzały z połów boiska

0

Odzywki trenerów do sedziow też są z szczacunkiem?

1

@Kgorecki2500 Odpaliłem sobie z ciekawosci, nigdy wcześniej nie oglądałem tego, przez chwilę miałem wrażenie że on troluje tam strasznie xD ale jest git tyle że będzie jechany cały czas przez psiuruf

2

@Danny Gaucho Nieobecność piłkarzy Barcy w tych statystykach pokazuje jaki to monolit jaki to potwór drużynowy a nie jakieś indywidualnosci

2

@Lionel_Messi10 To że jest najlepszy to niema co wątpić ale żaden wyczyn być lepszy niż ten pseudo atak dzisiejszej Barcy

0

@Orlik00 skoro pokazuje przywilej, czyli rozumiem że powinien być faul ale ze mamy piłkę to gramy dalej, to w takim razie ile razy gość musiałby pchać go żeby przynajmniej gwizdnac i mu dać jakas reprymendę? Bo już nie wspomnę o kartce za 20 takich samych przewinien, wspomnę że tam jeszcze ładnie ktoś wjechał mu w nogę to nawet faulu nie było :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?