Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcasub podkresil że na boisku
0
@Veysel słabszych przeciwnikach? O czym ty mówisz?
1
@Cvzx a to Ty miałeś jakąś nadzieję na LM?
0
Jak można w 1 składzie dac 2 paralitykow takich jak ferran i lewy toć to z automatu grasz w 9
1
@tomek8756 tego już się słuchać nie da, gość w każdym zdaniu musi mówić o Tusku, szkoda że nie potrafi dwoma wyrazami odpowiedzieć ile kosztuje chleb
0
@ProMILs odbiegajac że Rafinha jest fatalny w każdym aspekcie to tak się zastanawiam jak patrzę jak "pilkarzyki" z naprawdę fajnymi umiejętnościami nie potrafią wykonać normalnie rzutu rożnego i piłka nie przechodzi pierwszego zawdonika, rozumiem może się zdarzyć raz ale czasami to kilka razy pod rząd
0
Jakby doliczyl z 15 min nikt by nie zdziwiony a ten sobie 6 dal xD
0
Szkoda tego Alvareza zapierdziela non stop a Messi stojanov
0
Śmiało czerwone stawiać :D
0
Boże jak to brzmi xD bogactwo haha
0
@Barcanajlepszyteam W czym jest kluczowy? Chyba w szpitalu będzie ordynatorem Gaviego ;s
0
Ktoś powiedział że jakby zerwał więzadła to by nie mógł chodzić ;s a ten jeszcze próbował grac masakra. Zdrowia Gavi!
0
I dupa po gavim
0
@Gaucho Niestety też nie ;( krew mnie zalewa jak widzę co oni prezentują
0
@Gaucho A co teraz nie podoba Ci się taki magik jak Lewy czy rekin Ferran?
0
@allien18 A to nie wiesz ze Zieliński jest problemem tej reprezentacji?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
No i wiadomo kto w Barcy po przerwie reprezentacyjnej będzie wykonywać rzuty wolne
1
To jakiś przepis czy sedzia jest jakiś ślepy że Czesi wznawiał grę?
0
@hayek Dokładnie jest pracownikiem i dostaje wynagrodzenie :)
1
@AFA90 Ja bym podkreślił że środek argentyny zagrał fatalne zawody
0
Enzo dzisiaj tragiczny
1
Jakoś ten gonzalez nie pasuje mi do tej ukladanki
0
@LukaszFan U nas to wiesz paralityki grajo to ciężko o cokolwiek
1
Ale gosc zasadzil brameczke z Azerbejdżanu;D jakąś moda ostatnio na strzały z połów boiska
0
Odzywki trenerów do sedziow też są z szczacunkiem?
1
@Kgorecki2500 Odpaliłem sobie z ciekawosci, nigdy wcześniej nie oglądałem tego, przez chwilę miałem wrażenie że on troluje tam strasznie xD ale jest git tyle że będzie jechany cały czas przez psiuruf
2
@Danny Gaucho Nieobecność piłkarzy Barcy w tych statystykach pokazuje jaki to monolit jaki to potwór drużynowy a nie jakieś indywidualnosci
2
@Lionel_Messi10 To że jest najlepszy to niema co wątpić ale żaden wyczyn być lepszy niż ten pseudo atak dzisiejszej Barcy
0
@Orlik00 skoro pokazuje przywilej, czyli rozumiem że powinien być faul ale ze mamy piłkę to gramy dalej, to w takim razie ile razy gość musiałby pchać go żeby przynajmniej gwizdnac i mu dać jakas reprymendę? Bo już nie wspomnę o kartce za 20 takich samych przewinien, wspomnę że tam jeszcze ładnie ktoś wjechał mu w nogę to nawet faulu nie było :D