0

@Yoohoo ja też, jest słaby i tak

0

@karci0 od dobrych kilku meczy :)

1

@Orlik00 co chwilę zostaję popychany, policz sobie ile razy to zrobił, ciekawe czy jak podchodził bym do sędziego i 10 razy go przestawiał czy miałby jakieś ale ;)

1

Tyle milionów na lewego poszło, a on nie potrafi piłki przyjąć, powinien sam poprosić o ławke bo to jest nie pojęte co on wyrabia

0

@mleczkoo yamal to na pewno się rozwinie pod skrzydłami Xaviego xD gościowi wyszedł 1-2 mecz a reszta to gowno i robi tylko zakosy gość ma 16 lat i każdy będzie się tym tłumaczył

0

Pol godziny oglądania oczy krwawią daruje sobie.

2

@Kuba_1 jak ta liga ma się rozwijać jak tam niektorzy 20 letni pilkarze nie potrafia podania wymienić :D

1

@tristan87 ale drużyny które będą grały z Hiszpania będą w strachu jak rekin w pierwszym składzie będzie

0

@DaPidejpi gość nie potrafi przyjąć prostej piłki, zbyt często to się zdarza więc nawet takie coś mówi o jego formie

0

Legenda jako piłkarz Xavi jest ale trenować to powinien jakichś juniorów bo jest tragiczny w tym co robi i mam nadzieję że w końcu to dostrzegnie i sam powie stop

0

@ProMILs haha następny porównuje 2 paralitykow xD

0

Jak można w jednym składzie dac ferrana i Lewandowskiego!!!! Toć to GRA w 9

0

@tristan87 ten to już w ogóle odkąd tu gra a raczej występują to jego udane dryblingi można policzyć na palcach jednej reki

0

Lewandowski tyle kosztował a on nie potrafi prostej piłki przyjąć krew mnie zalewa jak na to patrzę, to zdarza się notorycznie

0

Ależ partidazo xaviego :D

2

@draxidox to ta liga negreiry?

2

Cieszy remis Madrytu ale szkoda ze w ostatnich minutach rayo mogło szybko rozegrać z autu tam było tylko 2 piłkarzy Madrytu przy 3 czy 4 rayo... a oni na czas

1

Boże jak miło się to czyta, nie zadne nie zasługiwali na wygraną byli słabi i tak dalej

0

@Criss18Barca brawo za porównanie 2 paralitykow

0

@Mixtape obejrzeć bramkę z ostatniej minuty, szkoda nerwów

0

@Roobo Alez porównanie jeden lepszy od drugiego No ale trzeba przecież jednego wybielić, prawda jest taka że tych 2 piłkarzy nie daje kompletnie nic, oczy krwawią na ich grę nie oszukujmy się

1

Z Madrytem tak jak i dzisiaj, graliśmy w 10 ferran i lewy jakie to są karykatury piłkarzy to szok, totalnie są ujemnym dodatkiem tej drużyny. Bez odbioru

0

O karnym niema mowy ale faul na lewym xD ślepy by zobaczył ale niestety w Hiszpanii nic się nie zmienia, ogólnie nie da się patrzyć co wyprawia Barca Xaviego

4

@Szmulek Oj tam pierwsza piłka była xD

0

@Safrani I dokładnie Ty i w tym momencie ja robimy to samo :)

3

Ależ ja bym chciał takiego Rodriego w naszej Barcy szok :|

3

Szkoda ze wczoraj var nie zadziałał xD

0

@Rewolucja123 To że jest słaby, bez pazura i kompletnie nic nie daje tyle odemnie : D

1

Jak można grać takimi parodystami jak Ferran i lewy szok, ściąga felixa który cokolwiek może coś zrobic, balde od kontuzji to tylko w głowie ma żeby wypuścić sobie piłkę przed siebie, już każdy kto zna tragedia

2

Mam nadzieję że Xavi sam się poda do dysmiji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?