Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yoohoo ja też, jest słaby i tak
0
@karci0 od dobrych kilku meczy :)
1
@Orlik00 co chwilę zostaję popychany, policz sobie ile razy to zrobił, ciekawe czy jak podchodził bym do sędziego i 10 razy go przestawiał czy miałby jakieś ale ;)
1
Tyle milionów na lewego poszło, a on nie potrafi piłki przyjąć, powinien sam poprosić o ławke bo to jest nie pojęte co on wyrabia
0
@mleczkoo yamal to na pewno się rozwinie pod skrzydłami Xaviego xD gościowi wyszedł 1-2 mecz a reszta to gowno i robi tylko zakosy gość ma 16 lat i każdy będzie się tym tłumaczył
0
Pol godziny oglądania oczy krwawią daruje sobie.
2
@Kuba_1 jak ta liga ma się rozwijać jak tam niektorzy 20 letni pilkarze nie potrafia podania wymienić :D
1
@tristan87 ale drużyny które będą grały z Hiszpania będą w strachu jak rekin w pierwszym składzie będzie
0
@DaPidejpi gość nie potrafi przyjąć prostej piłki, zbyt często to się zdarza więc nawet takie coś mówi o jego formie
0
Legenda jako piłkarz Xavi jest ale trenować to powinien jakichś juniorów bo jest tragiczny w tym co robi i mam nadzieję że w końcu to dostrzegnie i sam powie stop
0
@ProMILs haha następny porównuje 2 paralitykow xD
0
Jak można w jednym składzie dac ferrana i Lewandowskiego!!!! Toć to GRA w 9
0
@tristan87 ten to już w ogóle odkąd tu gra a raczej występują to jego udane dryblingi można policzyć na palcach jednej reki
0
Lewandowski tyle kosztował a on nie potrafi prostej piłki przyjąć krew mnie zalewa jak na to patrzę, to zdarza się notorycznie
0
Ależ partidazo xaviego :D
2
@draxidox to ta liga negreiry?
2
Cieszy remis Madrytu ale szkoda ze w ostatnich minutach rayo mogło szybko rozegrać z autu tam było tylko 2 piłkarzy Madrytu przy 3 czy 4 rayo... a oni na czas
1
Boże jak miło się to czyta, nie zadne nie zasługiwali na wygraną byli słabi i tak dalej
0
@Criss18Barca brawo za porównanie 2 paralitykow
0
@Mixtape obejrzeć bramkę z ostatniej minuty, szkoda nerwów
0
@Roobo Alez porównanie jeden lepszy od drugiego No ale trzeba przecież jednego wybielić, prawda jest taka że tych 2 piłkarzy nie daje kompletnie nic, oczy krwawią na ich grę nie oszukujmy się
1
Z Madrytem tak jak i dzisiaj, graliśmy w 10 ferran i lewy jakie to są karykatury piłkarzy to szok, totalnie są ujemnym dodatkiem tej drużyny. Bez odbioru
0
O karnym niema mowy ale faul na lewym xD ślepy by zobaczył ale niestety w Hiszpanii nic się nie zmienia, ogólnie nie da się patrzyć co wyprawia Barca Xaviego
4
@Szmulek Oj tam pierwsza piłka była xD
0
@Safrani I dokładnie Ty i w tym momencie ja robimy to samo :)
3
Ależ ja bym chciał takiego Rodriego w naszej Barcy szok :|
3
Szkoda ze wczoraj var nie zadziałał xD
0
@Rewolucja123 To że jest słaby, bez pazura i kompletnie nic nie daje tyle odemnie : D
1
Jak można grać takimi parodystami jak Ferran i lewy szok, ściąga felixa który cokolwiek może coś zrobic, balde od kontuzji to tylko w głowie ma żeby wypuścić sobie piłkę przed siebie, już każdy kto zna tragedia
2
Mam nadzieję że Xavi sam się poda do dysmiji