1

Wstydu za grosz, jakbym słyszał polityka

0

@sokot jest taki sam jak wszyscy, czyli każdy polityk wychodząc na mównicę obrzuca "gownem" kogoś innego i tak na okrętkę tak wygląda właśnie polska polityka

1

@reloaded już tak nie slodz lewemu że gra większy kryminał od podrabianego Brazylijczyka razem są wartością ujemną tej druzyny

1

@Coutinho007 a co ma powiedzieć, za pewne że będzie dobrze! A trenera nie zwolni bo ziomek który za darmo udaje że trenuje

1

@J4no we tróje powinni mieć ocenę 1, de jong i jego kółeczka gdzie goście byli z 5 metrów obok niego to kwintesencja jego występu dzis

1

Peoopnowalbym nowa umowę dla de jonga żeby potem nic nie mówił że za dużo meczy jest w sezonie, a za dzisiejszy z 10 milionów więcej, jego wyśmienite kółeczka gdzie gracze byli z 5 metrów od niego były wyśmienite!

0

@priest9999 ciasteczko? Na bark... to było tragiczne dosrodkowanie

0

@Worny ospali nieskutecznie elektrycznie? widziałeś co momentami girona robiła z tym pseudopilkarzami Barcy? TO JEST JAWNT WSTYD I HANBA

1

Kunde za dzisiejszy mecz z miesiąc ławki powinien dostać

1

Ciekawe czy gundogam powie na swój temat pp tak wyśmienitym wystepie

0

To że Xavi jest tragicznym trenerem to pol.biedy ale to że tacy pilkarze są dziadami e grze girony to jest wstyd i hańba

0

2 razy wychodzili do prostopadlej w ciągu 5 sekund to de jing wolał przekładać kółeczka przekładać kółeczka xD

6

Piłkarz zarabiajacy miliony euro że stojącej piłki z 17 metrów nie potrafi huknac chociażby w światło bramki SZOK

0

@Kuba_1 obstawiłbym ze próbował by przyjąć i by odskoczyła

6

3 "świetnych" pomocników i wiecznie kiedy ktoś wychodzi do prostopadłej to se graja do najbliszwgo A potem ręką ze "sorry" co za czasy nastały ze tak drużyna jest cienka jak sik pajaka

2

A potem pedri powie ze posiadanie de jonga i gundo to lusksus xD ja pierdo** tego się nie da ogląda

0

@FcPortoFan1999 właśnie od środy, to podkreślenie że rakow cały czas w grze o wszystko a legia nie, jest słabe.

0

@kuz co to za różnica czy gra lewy czy ferran takie same papraki, najgorsze jest to że on wejdzie i będą "grali" przez jakiś czas w 9

0

Ale biedna ławka, oj dawno takiej nie bylo

0

@FcPortoFan1999 a od kiedy nie gra na 3 frontach?

0

@FcPortoFan1999 czemu legie wymieniłeś?

0

@Emhyr No takie umiejętności że w nawet w polityce o tym mowia :D

1

@Comentateiro Co to za gadanie z tym że kwestią mistrzostwa to mecz z Madrytem xD jeszcze jedni i drudzy stracą punkty nie raz

0

@ZwyklyKibicBarcy04 strzelam że zniszczą ich 1:0 wiec 3 punkty nasze !

2

@Michu94 dziwna sprawa, coś w tym jest, tylko trochę nie pasuje to do niego bo on w wiekszosci gra na prawdę bardzo dobre mecze

0

@ludnek przecież ferrran to ten sam poziom co lewy to są 2 pseudo pilkarze i tyle

1

@Dulo23 jeszcze drugi messi albo drugi neymar i będzie git chociaż czekaj już tyle ich było xD

0

@Barca2022 wiesz ile on gral meczy w reprezentacji?

0

Nie wierzę że po takim meczu w ogóle ktoś mógł ocenić pozytywnie tego piłkarza, gosc marnował wszystko co miał, a podobno nie dostaje podań, pozytywna ocena za to że w końcu wygrywał pojedynki czy dobrze przyjął piłkę! Brawo oby tak dalej! Mam nadzieję że ten Roque wygryzie go jak najszybciej i ten epizod Barcy z Lewym szybko się skończy.

0

@esem91 w czym Ci się podobał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?