Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wstydu za grosz, jakbym słyszał polityka
0
@sokot jest taki sam jak wszyscy, czyli każdy polityk wychodząc na mównicę obrzuca "gownem" kogoś innego i tak na okrętkę tak wygląda właśnie polska polityka
1
@reloaded już tak nie slodz lewemu że gra większy kryminał od podrabianego Brazylijczyka razem są wartością ujemną tej druzyny
1
@Coutinho007 a co ma powiedzieć, za pewne że będzie dobrze! A trenera nie zwolni bo ziomek który za darmo udaje że trenuje
1
@J4no we tróje powinni mieć ocenę 1, de jong i jego kółeczka gdzie goście byli z 5 metrów obok niego to kwintesencja jego występu dzis
1
Peoopnowalbym nowa umowę dla de jonga żeby potem nic nie mówił że za dużo meczy jest w sezonie, a za dzisiejszy z 10 milionów więcej, jego wyśmienite kółeczka gdzie gracze byli z 5 metrów od niego były wyśmienite!
0
@priest9999 ciasteczko? Na bark... to było tragiczne dosrodkowanie
0
@Worny ospali nieskutecznie elektrycznie? widziałeś co momentami girona robiła z tym pseudopilkarzami Barcy? TO JEST JAWNT WSTYD I HANBA
1
Kunde za dzisiejszy mecz z miesiąc ławki powinien dostać
1
Ciekawe czy gundogam powie na swój temat pp tak wyśmienitym wystepie
0
To że Xavi jest tragicznym trenerem to pol.biedy ale to że tacy pilkarze są dziadami e grze girony to jest wstyd i hańba
0
2 razy wychodzili do prostopadlej w ciągu 5 sekund to de jing wolał przekładać kółeczka przekładać kółeczka xD
6
Piłkarz zarabiajacy miliony euro że stojącej piłki z 17 metrów nie potrafi huknac chociażby w światło bramki SZOK
0
@Kuba_1 obstawiłbym ze próbował by przyjąć i by odskoczyła
6
3 "świetnych" pomocników i wiecznie kiedy ktoś wychodzi do prostopadłej to se graja do najbliszwgo A potem ręką ze "sorry" co za czasy nastały ze tak drużyna jest cienka jak sik pajaka
2
A potem pedri powie ze posiadanie de jonga i gundo to lusksus xD ja pierdo** tego się nie da ogląda
0
@FcPortoFan1999 właśnie od środy, to podkreślenie że rakow cały czas w grze o wszystko a legia nie, jest słabe.
0
@kuz co to za różnica czy gra lewy czy ferran takie same papraki, najgorsze jest to że on wejdzie i będą "grali" przez jakiś czas w 9
0
Ale biedna ławka, oj dawno takiej nie bylo
0
@FcPortoFan1999 a od kiedy nie gra na 3 frontach?
0
@FcPortoFan1999 czemu legie wymieniłeś?
0
@Emhyr No takie umiejętności że w nawet w polityce o tym mowia :D
1
@Comentateiro Co to za gadanie z tym że kwestią mistrzostwa to mecz z Madrytem xD jeszcze jedni i drudzy stracą punkty nie raz
0
@ZwyklyKibicBarcy04 strzelam że zniszczą ich 1:0 wiec 3 punkty nasze !
2
@Michu94 dziwna sprawa, coś w tym jest, tylko trochę nie pasuje to do niego bo on w wiekszosci gra na prawdę bardzo dobre mecze
0
@ludnek przecież ferrran to ten sam poziom co lewy to są 2 pseudo pilkarze i tyle
1
@Dulo23 jeszcze drugi messi albo drugi neymar i będzie git chociaż czekaj już tyle ich było xD
0
@Barca2022 wiesz ile on gral meczy w reprezentacji?
0
Nie wierzę że po takim meczu w ogóle ktoś mógł ocenić pozytywnie tego piłkarza, gosc marnował wszystko co miał, a podobno nie dostaje podań, pozytywna ocena za to że w końcu wygrywał pojedynki czy dobrze przyjął piłkę! Brawo oby tak dalej! Mam nadzieję że ten Roque wygryzie go jak najszybciej i ten epizod Barcy z Lewym szybko się skończy.
0
@esem91 w czym Ci się podobał?