La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1610 Culés

0

W sumie szacun dla Girony. Grają swoją piłkę, otwarcie, a nie chowanie za podwójną gardą i lagi do napastnika. Trzeba doceniać takie ekipy, ponieważ wcale nie ma ich zbyt wiele w La Lidze. My za to przede wszystkim nieskuteczni, momentami ospali, w obronie elektryczni. Szkoda po prostu tego meczu, bo nie wiem czy można kogoś z czystym sumieniem pochwalić, ale nie zawsze można chwalić, a to takim "partidazo" to aż nie wypada.

0

@Worny ospali nieskutecznie elektrycznie? widziałeś co momentami girona robiła z tym pseudopilkarzami Barcy? TO JEST JAWNT WSTYD I HANBA

0

@Barca_bwo Nie obraź się, ale wolę prowadzić normalne dyskusje, a nie kogoś wyzywać. Rozumiem, że jesteś zawiedziony i zły po meczu, ale ja nie mam w zwyczaju obrażać piłkarzy, jak bardzo źle by nie zagrali.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?