Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tristan87 myślę że pierwszy skład obowiązkowo musi miec
0
@papryk13 Lewy wejdzie w buty Messiego i będzie cofał po piłkę to się musi udać:o
0
@Peciak a najlepiej jak są razem w składzie z Ferranem
1
@Pawel13sz zaskoczeniem to będzie jam barca wygra bo ostatnio chyba ciężko z tym prawda?
0
Gosc jest bardziej przewidywalny niż robben, ciężko jego grę się ogląda mlody chłop szok
0
@macio_944 W Barcelonie to raczej będzie znacznie słabiej o ile tak się d
1
@Transu96 i można powiedzieć że nie tylko poważna;D
2
Chciałbym żeby wladze Brazyli mocno się przyjrzały co do legalności dokumentów obywatelstwa Raphini bo to jest niemożliwe ze on jest z tego otóż kraju
0
@Kuba_1 w kogo?
8
I znowu ten lewandowski
0
Kurla dlaczego ciągle się daje nabrać na tą polska lige i tak co tydzień;(
1
@bartekeg Ale po meczach Barcy nie widać żadnego progresu a wręcz przeciwnie oni graja co raz gorzej
0
@Rhaan ale Luka to Ty szanuj :O
0
@P33ck wyobraź sobie co psg by zrobila z cienka barca, zobacz ile ona miejsca zostawia każdemu, mbappe to by tam ładnie wiatr sial
7
Brawa dla Antwerpi ale nie oszukujmy się to żaden wyczyn wygrać z Barca Xaviego xD
0
@Gaz taki taki nie bo już niema takiej generacji piłkarzy ale jakieś gry od trenera w takim klubie chyba trzeba wymagać prawda? A póki co mamy gowno i każdy przychodzący piłkarzy przy tym pseudo trenerze zapomina jak się gra w pilke
0
@LM10GOAT dla zmyłki ten kontrakt
0
@626 w sumie jo jest jeszcze niezawodny owngoal
0
@LM10GOAT ale xavi trenuje za darmo ;D innego wytłumaczenia niema dlaczego on jeszcze jest na stanowisku
0
@vangoor ważne że z girona istniała, zobacz sobie kółeczka de jonga przepięknie to wygladalo
0
@LM10GOAT myślisz że ktoś przyjdzie do tego syfu za darmo trenować?
0
Lepiej przegrać z podstawowymi zawodnikami o 3 miliony > Lepiej przegrać rezerwami
0
@626 a to pomoże w 1/8 że będzie grał? I tak w mecz z góry przegrany :)
1
Sedzia chyba w zmowie z xavim a szkoda
0
Haha mimo spalonego, żałosne ustawienie + ten kunde szok
1
@Encore Ja mam teorie ze trenuje za darmo, bo niezmozliwoscia jest to że każdy widzi co się dzieje a on dalej jest na tym stanowisku, plus dowolania na mecz bo "gra o pieniądze"
2
@Hubertusk Przyjęcie? Ten termin u lewego jest średnio znany
1
@KmN hahaha spowalniacz hamulcowy nic nie biega sprzedać go, typ stojąc robił w miejscu więcej jak te pseudo pilkarze :D
0
Balde następna karykatura piłkarza masakra
1
11 minuta a Na Balde już sie nie da patrzeć xD