3

@tristan87 myślę że pierwszy skład obowiązkowo musi miec

0

@papryk13 Lewy wejdzie w buty Messiego i będzie cofał po piłkę to się musi udać:o

0

@Peciak a najlepiej jak są razem w składzie z Ferranem

1

@Pawel13sz zaskoczeniem to będzie jam barca wygra bo ostatnio chyba ciężko z tym prawda?

0

Gosc jest bardziej przewidywalny niż robben, ciężko jego grę się ogląda mlody chłop szok

0

@macio_944 W Barcelonie to raczej będzie znacznie słabiej o ile tak się d

1

@Transu96 i można powiedzieć że nie tylko poważna;D

2

Chciałbym żeby wladze Brazyli mocno się przyjrzały co do legalności dokumentów obywatelstwa Raphini bo to jest niemożliwe ze on jest z tego otóż kraju

0

@Kuba_1 w kogo?

8

I znowu ten lewandowski

0

Kurla dlaczego ciągle się daje nabrać na tą polska lige i tak co tydzień;(

1

@bartekeg Ale po meczach Barcy nie widać żadnego progresu a wręcz przeciwnie oni graja co raz gorzej

0

@Rhaan ale Luka to Ty szanuj :O

0

@P33ck wyobraź sobie co psg by zrobila z cienka barca, zobacz ile ona miejsca zostawia każdemu, mbappe to by tam ładnie wiatr sial

7

Brawa dla Antwerpi ale nie oszukujmy się to żaden wyczyn wygrać z Barca Xaviego xD

0

@Gaz taki taki nie bo już niema takiej generacji piłkarzy ale jakieś gry od trenera w takim klubie chyba trzeba wymagać prawda? A póki co mamy gowno i każdy przychodzący piłkarzy przy tym pseudo trenerze zapomina jak się gra w pilke

0

@LM10GOAT dla zmyłki ten kontrakt

0

@626 w sumie jo jest jeszcze niezawodny owngoal

0

@LM10GOAT ale xavi trenuje za darmo ;D innego wytłumaczenia niema dlaczego on jeszcze jest na stanowisku

0

@vangoor ważne że z girona istniała, zobacz sobie kółeczka de jonga przepięknie to wygladalo

0

@LM10GOAT myślisz że ktoś przyjdzie do tego syfu za darmo trenować?

0

Lepiej przegrać z podstawowymi zawodnikami o 3 miliony > Lepiej przegrać rezerwami

0

@626 a to pomoże w 1/8 że będzie grał? I tak w mecz z góry przegrany :)

1

Sedzia chyba w zmowie z xavim a szkoda

0

Haha mimo spalonego, żałosne ustawienie + ten kunde szok

1

@Encore Ja mam teorie ze trenuje za darmo, bo niezmozliwoscia jest to że każdy widzi co się dzieje a on dalej jest na tym stanowisku, plus dowolania na mecz bo "gra o pieniądze"

2

@Hubertusk Przyjęcie? Ten termin u lewego jest średnio znany

1

@KmN hahaha spowalniacz hamulcowy nic nie biega sprzedać go, typ stojąc robił w miejscu więcej jak te pseudo pilkarze :D

0

Balde następna karykatura piłkarza masakra

1

11 minuta a Na Balde już sie nie da patrzeć xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?