0

Hahaha wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd

2

Jedyna dobra akcja ferrana w 45 to zatrzymanie viniciusa

0

@Losiex No on tylko to robi, czeka czeka i wypusci sobie piłkę wszyscy już to znają tragedia

1

Balde jest bardziej przewidywalny niż robben z tym wiecznym zejściem na lewa

0

@marqino ależ żeś dal ;D oglądasz mecze realu? Jest jaki jest ale kręcić ludźmi potrafi

0

@Firestone To ja gdzieś napisałem że sobie wyobrażam że to messi ? Grzecznie zadałem pytanie bo dzisiaj był tragiczny ;s

0

Co się dzieje z Yamalem

0

W ogóle o co chodzi z tym Lopezem w ataku czy tam na skrzydłach?

1

Masakra do czego to doszło że mamy taką ławkę:O

1

@abram3k Prawdziwy kapitan nawet siedzi na srodku

0

Chyba odgórnie już narzucili im żeby gadali o tym a potem się dzieje to co się dzieje

1

Mecz do zapomnienia, tragedia.

0

@The Game 10 o jakim LM TY mówisz?

4

Masakra xD to nawet nie jest śmieszne że oni graja takie gowno

1

Udający bramkarz Interu że umie grac nogami, trzyma ta piłkę i trzyma i jak już nie wie co zrobić to gra na zapalnik do najbliższego jak ja nie mogę na to patrzeć to szok xD

5

@Keriox setki kamer a on takie coś odwala xD

0

Przyszedł jeden z architektów man city ostatnich lat, przyszedł do Barcy i wpasował się w poziom drużyny, chryste jakie to jest irytujące

0

Haha podsumowanie dzisiejszej Barcy

2

Jaka ta barca jest żałosna xD

2

@MesQueUnClub_87 prześcieradło i za Kacperka :)

4

To niezły var ;D

0

Pudziawiecki siła!

0

@Stinger_ Tak się wtrącę co do tego że dziś za Girona ;D przez wszystkie kolejki raczej kibice Barcy będą za drużyna która będzie grała z Realem :|

0

@Ostatnikrwawygang No tak ale nawet nie wiesz jak mnie to irytuje jak on się cofa po ta piłkę a i tak z tego nic niema bo nie doz że ja trzymie to odda do najbliszego szok

2

@Ostatnikrwawygang i te jego cofanie po piłkę chryste xD to nawet nie jest śmieszne po co on to robi?

0

@Emhyr i weź grzecznie o coś zapytaj:)

0

Pany ja nie w temacie Ronaldo już nie dostaje powołania czy jakaś kontuzja?

0

@Sherem osobiście byłem pewien że gość przyjdzie do Barcy i będzie prezentował jej poziom jak przez ostatnie lata

0

@626 Masakra xD ferrari wiadomo mistrz kreacji i ci Co oglądają wiedzą że zawsze cepy wali xD a ten wielki wojownik tancula chce iść do ksw ;o

1

@adi7adi8 Barca lubi to ale lepiej jakby miał ze 32 i 2 lata kontraktu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?