Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahaha wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd
2
Jedyna dobra akcja ferrana w 45 to zatrzymanie viniciusa
0
@Losiex No on tylko to robi, czeka czeka i wypusci sobie piłkę wszyscy już to znają tragedia
1
Balde jest bardziej przewidywalny niż robben z tym wiecznym zejściem na lewa
0
@marqino ależ żeś dal ;D oglądasz mecze realu? Jest jaki jest ale kręcić ludźmi potrafi
0
@Firestone To ja gdzieś napisałem że sobie wyobrażam że to messi ? Grzecznie zadałem pytanie bo dzisiaj był tragiczny ;s
0
Co się dzieje z Yamalem
0
W ogóle o co chodzi z tym Lopezem w ataku czy tam na skrzydłach?
1
Masakra do czego to doszło że mamy taką ławkę:O
1
@abram3k Prawdziwy kapitan nawet siedzi na srodku
0
Chyba odgórnie już narzucili im żeby gadali o tym a potem się dzieje to co się dzieje
1
Mecz do zapomnienia, tragedia.
0
@The Game 10 o jakim LM TY mówisz?
4
Masakra xD to nawet nie jest śmieszne że oni graja takie gowno
1
Udający bramkarz Interu że umie grac nogami, trzyma ta piłkę i trzyma i jak już nie wie co zrobić to gra na zapalnik do najbliższego jak ja nie mogę na to patrzeć to szok xD
5
@Keriox setki kamer a on takie coś odwala xD
0
Przyszedł jeden z architektów man city ostatnich lat, przyszedł do Barcy i wpasował się w poziom drużyny, chryste jakie to jest irytujące
0
Haha podsumowanie dzisiejszej Barcy
2
Jaka ta barca jest żałosna xD
2
@MesQueUnClub_87 prześcieradło i za Kacperka :)
4
To niezły var ;D
0
Pudziawiecki siła!
0
@Stinger_ Tak się wtrącę co do tego że dziś za Girona ;D przez wszystkie kolejki raczej kibice Barcy będą za drużyna która będzie grała z Realem :|
0
@Ostatnikrwawygang No tak ale nawet nie wiesz jak mnie to irytuje jak on się cofa po ta piłkę a i tak z tego nic niema bo nie doz że ja trzymie to odda do najbliszego szok
2
@Ostatnikrwawygang i te jego cofanie po piłkę chryste xD to nawet nie jest śmieszne po co on to robi?
0
@Emhyr i weź grzecznie o coś zapytaj:)
0
Pany ja nie w temacie Ronaldo już nie dostaje powołania czy jakaś kontuzja?
0
@Sherem osobiście byłem pewien że gość przyjdzie do Barcy i będzie prezentował jej poziom jak przez ostatnie lata
0
@626 Masakra xD ferrari wiadomo mistrz kreacji i ci Co oglądają wiedzą że zawsze cepy wali xD a ten wielki wojownik tancula chce iść do ksw ;o
1
@adi7adi8 Barca lubi to ale lepiej jakby miał ze 32 i 2 lata kontraktu