Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HighestInTheRoom Ależ to razilo w oczy beż kitu oni nie potrafili 3 podań wymienić;s trenują codziennie takie pieniądze a tu takie coś
27
Klub mem jeśli chodzi o transfery :)
0
@qbuteq nie no umiejo w transfery
0
Ależ to będzie chodziło xD
0
@eRsko87 Ale ja znam ta historie :| chodzi mi ogólnie o transfery że wiecznie Barca musi dawać nieiwadomo jakie kwoty a jak trzeba sprzedać to grosze, wiem o klauzuli ale weź tera porównaj takiego Ferrana do Dembele na poziomie piłkarskim a potem jakie kwoty :D
0
@lambard No to robi różnicę jako skrzydłowy, nie potrafi dryblowac
0
Ważne że Barcelona umie w transfery, krew zalewa jaki ten klub to mem
1
@prokofiew ale ze Xaviemu wiele powie? Widać właśnie wystawiając wiecznie Alonso
1
@Ojciec5tkidzieci i to właśnie pokazuje polska politykę, po chuj coś z krajem robić jak można się nawzajem gownem rzucac
1
@hayek cichacza to ja puściłem jak padła bramka na 2;2 :D, ale bolało tym bardziej że francja do 70 minut nie istniała a tu taki szok
32
Ja myślę że barca by go kupiła
1
@Aureczek Janusze biznesu teraz każdy klub negocjujący z barca wie że ma nóż na gardle i jest jak jest
0
@Emhyr No raczej nie, bo ich gra jest tragiczna
1
Wstydu nie majo że takie coś dali xD
0
@Emhyr oglądałeś jakikolwiek mecz Psg? Wypowiedz się o reszcie co prezentują
1
@Emhyr co to znaczy nie pomaga? XD
0
@Gronek Nie, ale gadanie że i tak nie wchodzi to mnie zalewa, po to się gra a może nóż wejdzie, gdyby ludzie wiedzieli co obstawiać to każdy byłby milionerem
0
@Gronek Ty tak poważnie?
2
Ogólnie to czekam na powtórkę bramki aż mi strima nie wyłącza
14
Chciałem napisać że powtórki realizatora są tragiczne, a po bramce messiego w ogóle powtórki nie było do końca meczu xD
0
Oni nawet piłki porządnie nie umieją wybić:(
0
@RosjaninBut dokładnie.
0
@kolomen2 taki ten świat niestety
1
@Cotutajsiedzieje Asensio?
1
@shahman a potem wychodzi na boisko i czyści wszystko :) oczywiście z paktem zidana :|
0
@kiper09 w szpitalu :D
0
@Ronin47 a jaki my mamy styl że tak zapytam? :(
0
@MichuZ44 sprzedaj może ktoś się nabierze na niego tak jak Barca
0
@DLFCB to oznacza jedno, dzięki kolegom Messi mógł triumfować a sam CR co mógł zrobic...
3
@LukaszFan dobrze powiedziane za mało jest ciepła w roku a i tak narzekają;D