1

@HighestInTheRoom Ależ to razilo w oczy beż kitu oni nie potrafili 3 podań wymienić;s trenują codziennie takie pieniądze a tu takie coś

27

Klub mem jeśli chodzi o transfery :)

0

@qbuteq nie no umiejo w transfery

0

Ależ to będzie chodziło xD

0

@eRsko87 Ale ja znam ta historie :| chodzi mi ogólnie o transfery że wiecznie Barca musi dawać nieiwadomo jakie kwoty a jak trzeba sprzedać to grosze, wiem o klauzuli ale weź tera porównaj takiego Ferrana do Dembele na poziomie piłkarskim a potem jakie kwoty :D

0

@lambard No to robi różnicę jako skrzydłowy, nie potrafi dryblowac

0

Ważne że Barcelona umie w transfery, krew zalewa jaki ten klub to mem

1

@prokofiew ale ze Xaviemu wiele powie? Widać właśnie wystawiając wiecznie Alonso

1

@Ojciec5tkidzieci i to właśnie pokazuje polska politykę, po chuj coś z krajem robić jak można się nawzajem gownem rzucac

1

@hayek cichacza to ja puściłem jak padła bramka na 2;2 :D, ale bolało tym bardziej że francja do 70 minut nie istniała a tu taki szok

32

Ja myślę że barca by go kupiła

1

@Aureczek Janusze biznesu teraz każdy klub negocjujący z barca wie że ma nóż na gardle i jest jak jest

0

@Emhyr No raczej nie, bo ich gra jest tragiczna

1

Wstydu nie majo że takie coś dali xD

0

@Emhyr oglądałeś jakikolwiek mecz Psg? Wypowiedz się o reszcie co prezentują

1

@Emhyr co to znaczy nie pomaga? XD

0

@Gronek Nie, ale gadanie że i tak nie wchodzi to mnie zalewa, po to się gra a może nóż wejdzie, gdyby ludzie wiedzieli co obstawiać to każdy byłby milionerem

0

@Gronek Ty tak poważnie?

2

Ogólnie to czekam na powtórkę bramki aż mi strima nie wyłącza

14

Chciałem napisać że powtórki realizatora są tragiczne, a po bramce messiego w ogóle powtórki nie było do końca meczu xD

0

Oni nawet piłki porządnie nie umieją wybić:(

0

@RosjaninBut dokładnie.

0

@kolomen2 taki ten świat niestety

1

1

@shahman a potem wychodzi na boisko i czyści wszystko :) oczywiście z paktem zidana :|

0

@kiper09 w szpitalu :D

0

@Ronin47 a jaki my mamy styl że tak zapytam? :(

0

@MichuZ44 sprzedaj może ktoś się nabierze na niego tak jak Barca

0

@DLFCB to oznacza jedno, dzięki kolegom Messi mógł triumfować a sam CR co mógł zrobic...

3

@LukaszFan dobrze powiedziane za mało jest ciepła w roku a i tak narzekają;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?