Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Medium i "będziemy walczyć do konca"
1
@Mns21 coś pięknego:)
1
Messi wróć to będziesz miał swojego de Paula ;O
0
Mógłby mi ktoś powiedzieć co się stanęło z Vinim nie oglądałem a nie umiem filmiku poszukać:)
1
@Emhyr często ten usmiech jest irytujący jak mu wiecznie się coś nie podoba
0
@Piorun uwielbiam gościa;D
1
@FCB_dimiC ciężko będzie, skoro brali 500 to tera Brda głosować żeby dostawać 800 :D
6
@qbuteq mam nadzieję że czyta la bambe i wie co ma robic
3
I tak będzie mówione po co Barca prowokowała na ich stadionie hehe
1
@Kazragore o kierwa nie widziałem tego ;OOO
2
@Kgorecki2500 jak ktoś kiedyś powiedział wystarczy że nie będą zabierać;)
0
To mecz ligi hiszpańskiej?
0
UEFA nie moze załatwić lepszych sedziow, że taki maestro sędziuje?
0
Dziwne ze go tam chcą;o
0
@Zieliniak nie no ze 2 to na pewno było;D
13
Oni to sobie z Milanem chyba na złość robia
6
@Adamski69 dobry wariat jesteś
0
O co on ma się bać ;D posiedzi z 5 meczy max i potem z automatu wejdzie na pół sezonu
0
Smieszne to, wieczne gadanie żebyśmy kogoś wypożyczyli xD i co potem? Kto wrócił i się wyróżniał na tle pozostałych?
0
@speed1 Raphinha to Brazylijczyk?
0
@Striker Można powiedzieć że niema szacunku bo stoi i sobie pierdzi?
0
@Fake69 ciężko powiedzieć czy to Brazylijczyk, gość nie potrafi minąć rywala nawet
0
@Crystal37 zacznijmy od tego że on nawet przedryblować nikogo nie potrafi hehe
0
@maroon oczywiście że nie dopuszczalne ;s ale fajnie w 4 kopać jednego prawda? Ustaw się samemu dostaniesz na dziurę to dostaniesz ale żeby takie lajzy we 4 czy 5 kopali
0
@DonAndresFCB szczerze? Przed napisaniem patrzę 0 0 bo już 70+ napisałem znowu zobaczyłem 0 1 haha
0
Jak coś to nie włączać realu !
0
@Deathwing112 szanuje za ten honor walki 1 na 1, chryste takich kozaków do wora normalnie
2
@PatrychoO nie wiesz ze Messi wszystkich blokuje? Nawet z wolnych nie potrafią strzelać bo Messi ich wszystkich zablokował!
0
@Survier pierw na nowo trzeba się nauczyć z grupy wyjść hehe
4
@Kapitan hawk I nie odyebalo od siana ;)