7

@Medium i "będziemy walczyć do konca"

1

@Mns21 coś pięknego:)

1

Messi wróć to będziesz miał swojego de Paula ;O

0

Mógłby mi ktoś powiedzieć co się stanęło z Vinim nie oglądałem a nie umiem filmiku poszukać:)

1

@Emhyr często ten usmiech jest irytujący jak mu wiecznie się coś nie podoba

0

@Piorun uwielbiam gościa;D

1

@FCB_dimiC ciężko będzie, skoro brali 500 to tera Brda głosować żeby dostawać 800 :D

6

@qbuteq mam nadzieję że czyta la bambe i wie co ma robic

3

I tak będzie mówione po co Barca prowokowała na ich stadionie hehe

1

@Kazragore o kierwa nie widziałem tego ;OOO

2

@Kgorecki2500 jak ktoś kiedyś powiedział wystarczy że nie będą zabierać;)

0

To mecz ligi hiszpańskiej?

0

UEFA nie moze załatwić lepszych sedziow, że taki maestro sędziuje?

0

Dziwne ze go tam chcą;o

0

@Zieliniak nie no ze 2 to na pewno było;D

13

Oni to sobie z Milanem chyba na złość robia

6

@Adamski69 dobry wariat jesteś

0

O co on ma się bać ;D posiedzi z 5 meczy max i potem z automatu wejdzie na pół sezonu

0

Smieszne to, wieczne gadanie żebyśmy kogoś wypożyczyli xD i co potem? Kto wrócił i się wyróżniał na tle pozostałych?

0

@speed1 Raphinha to Brazylijczyk?

0

@Striker Można powiedzieć że niema szacunku bo stoi i sobie pierdzi?

0

@Fake69 ciężko powiedzieć czy to Brazylijczyk, gość nie potrafi minąć rywala nawet

0

@Crystal37 zacznijmy od tego że on nawet przedryblować nikogo nie potrafi hehe

0

@maroon oczywiście że nie dopuszczalne ;s ale fajnie w 4 kopać jednego prawda? Ustaw się samemu dostaniesz na dziurę to dostaniesz ale żeby takie lajzy we 4 czy 5 kopali

0

@DonAndresFCB szczerze? Przed napisaniem patrzę 0 0 bo już 70+ napisałem znowu zobaczyłem 0 1 haha

0

Jak coś to nie włączać realu !

0

@Deathwing112 szanuje za ten honor walki 1 na 1, chryste takich kozaków do wora normalnie

2

@PatrychoO nie wiesz ze Messi wszystkich blokuje? Nawet z wolnych nie potrafią strzelać bo Messi ich wszystkich zablokował!

0

@Survier pierw na nowo trzeba się nauczyć z grupy wyjść hehe

4

@Kapitan hawk I nie odyebalo od siana ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?