Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@KrychaFCB podobny do probierza
2
@NaFazieHitman dobrze ze nie święta
2
@Tasde Niema co się odnosić do ElFujarka, ten gość to jakieś nie porozumienie.
0
@Nano22 Cała liga jest nudna i ciężko się ją ogląda
0
@LukaszFan hahah prawda
1
@Romario87 nie przesadzaj ;D są normalni ze widzą że graja słabo i starymi wyjadaczami nie może być dobrze, ale z drugiej strony oni zawsze szczęście mają bo większość meczy jest fatalna a wynik satysfakcjonujący;D na szczęście dzisiaj pokazaliśmy jaka gra taki wynik
1
Raphinha Eric Kessie jaka my mamy potęgę na ławce....
0
Przykro się patrzy na Raphinhe szkoda tylko Leeds bo straciło grajka na swoim poziomie..m
1
@bari_94 i Jeffrem
3
70 minuta 1 celny strzał realu!!!
0
Czekam tylko na wytłumaczenia że to nie Barca była lepsza tylko Real słaby!
0
@TaughtMule No Erica i Alonso na przytrzymanie
0
@Davvd choć nie wierze ale oby gość tak co mecz myślał, to jest jedyny nasz zawodnik co chociaz spróbuję 1 na 1
0
@Nazio87 po 2 już nie dzialala
0
@Romario87 na odwrót to samo
1
@AllBundy z Anna?
0
@Transu96 dobry troll ;(
2
Co z tym lewym się dzieje masakra
1
Ale pędzi zyebal
0
Ten mecz to takie drużyny które mają więcej szczęścia niż rozumu xD
0
Czy ja dobrze słyszę kibice Almerii po bramce Atletico skandowali Messi?
0
@Emhyr A w ten sposób. Ja to tylko nie rozumiem że oni w ogóle wspominają o tym... oczywiście że to wszystko jest potrzebne ale to trzeba było by kilkanaście bądź kilkadziesiąt lat siedzieć w jednej drużynie, powtórzę posiedziałby rok dwa i nic by z tego nie miał totalnie nic
5
Nie wierzę że uznali haha
0
@MarioVeB! Problem z tym może i jest ale na cholere takie coś jak gość by popracował z rok może dwa i co by mu to dało? Jakby podpisał na 40 lat umowę to można mieć takie życzenia
2
@Survier Właśnie o to chodzi trzyma ta piłkę dużo czasu a i tak poda do najbliższego xD
1
Spójrzcie na Bernardo gość na swojej połowie zawodnik kilka metrów od niego a on robi jakieś kółka przekłada 10 razy... nie czaje tego, parę razy to zauważyłem
0
@matirix20 dlatego piłka nożna jest piękna;)
1
Ten wyraz Plan nie pasuje do Generala
0
@P33ck tak będzie
0
@PatrykBarca Pep może i się nabrał ale w końcu zrozumiał haha