3

@KrychaFCB podobny do probierza

2

@NaFazieHitman dobrze ze nie święta

2

@Tasde Niema co się odnosić do ElFujarka, ten gość to jakieś nie porozumienie.

0

@Nano22 Cała liga jest nudna i ciężko się ją ogląda

0

@LukaszFan hahah prawda

1

@Romario87 nie przesadzaj ;D są normalni ze widzą że graja słabo i starymi wyjadaczami nie może być dobrze, ale z drugiej strony oni zawsze szczęście mają bo większość meczy jest fatalna a wynik satysfakcjonujący;D na szczęście dzisiaj pokazaliśmy jaka gra taki wynik

1

Raphinha Eric Kessie jaka my mamy potęgę na ławce....

0

Przykro się patrzy na Raphinhe szkoda tylko Leeds bo straciło grajka na swoim poziomie..m

1

@bari_94 i Jeffrem

3

70 minuta 1 celny strzał realu!!!

0

Czekam tylko na wytłumaczenia że to nie Barca była lepsza tylko Real słaby!

0

@TaughtMule No Erica i Alonso na przytrzymanie

0

@Davvd choć nie wierze ale oby gość tak co mecz myślał, to jest jedyny nasz zawodnik co chociaz spróbuję 1 na 1

0

@Nazio87 po 2 już nie dzialala

0

@Romario87 na odwrót to samo

1

@AllBundy z Anna?

0

@Transu96 dobry troll ;(

2

Co z tym lewym się dzieje masakra

1

Ale pędzi zyebal

0

Ten mecz to takie drużyny które mają więcej szczęścia niż rozumu xD

0

Czy ja dobrze słyszę kibice Almerii po bramce Atletico skandowali Messi?

0

@Emhyr A w ten sposób. Ja to tylko nie rozumiem że oni w ogóle wspominają o tym... oczywiście że to wszystko jest potrzebne ale to trzeba było by kilkanaście bądź kilkadziesiąt lat siedzieć w jednej drużynie, powtórzę posiedziałby rok dwa i nic by z tego nie miał totalnie nic

5

Nie wierzę że uznali haha

0

@MarioVeB! Problem z tym może i jest ale na cholere takie coś jak gość by popracował z rok może dwa i co by mu to dało? Jakby podpisał na 40 lat umowę to można mieć takie życzenia

2

@Survier Właśnie o to chodzi trzyma ta piłkę dużo czasu a i tak poda do najbliższego xD

1

Spójrzcie na Bernardo gość na swojej połowie zawodnik kilka metrów od niego a on robi jakieś kółka przekłada 10 razy... nie czaje tego, parę razy to zauważyłem

0

@matirix20 dlatego piłka nożna jest piękna;)

1

Ten wyraz Plan nie pasuje do Generala

0

@P33ck tak będzie

0

@PatrykBarca Pep może i się nabrał ale w końcu zrozumiał haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?