Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 ledwo awansowali z grupy?
2
@adi7adi8 aha dzięki;D
0
@Lionel_Messi10 A gdzie te zasady o sędziach gdzie nie mogą z tego samego kontynentu
0
@FcPortoFan1999 a co ma osiągnąć w takim klubie jak Tottenham?
0
Coś czuję jakby nie faulował ale maglaja po winklu by walnal
10
Doliczony czas grasz o półfinał mistrzostw świata a oni czekają aż Shaw przebiegnie 70 metrów żeby wykonać różny szok
0
@KlonaZepan Ty oglądasz mecz?
0
Elegancko Maroko wypunktuje Francuzów swoim stylem xd
8
Piłka 10 metrów nad nimi a on fauluje No dzbam ten Theo xD
1
Przez ten mundial ciężko będzie wrócić na taki mecz Barcy z jakimś Elche ;s
2
@Remi70 dlatego ten Var to jest gowno jedynie w czym się sprawdza w 100% to spalone i to tyle.. bo jeśli chodzi o faule to raz gwizdnue a raz nie więc bez sensu
2
@Deviler No to niech gwizdnie wolnego a potem niech sprawdzi gdzie to było, wolna z takiej odległości to też zagrozeni3
1
@Klau_diusz nigdy go nie docenia... on nic nie wygrał, a przypominam gra w slabym totenhamie
0
Hahahahgahah kozacki var
0
Tak na poważnie Anglia nie ma żadnego środkowego obrońca że gra król "hary"?
0
@kulek22 gość ciągle biega xD masakra
0
@mekston Osobiście uważam że Maroko swoim stylem będzie miała "latwiej" z Francja ale to tylko moje przypuszczenie ;D
0
@Kitek1640 i lahoza
0
@patryk355 normalna piłkę...
2
@Kapitan hawk wiesz ile El Nesri ma złotych piłek?
0
To teraz Santos pomyśli żeby na drugą wpuścić Ronalda bo może pomoże !
1
Klepie Brazylia na chodzonego - Szpaku wszystko za wolno dosłownie chodzą, 5 minut później klepie Chorwacja w indetyczny sposób - Szpaku graja chorwaci jak tachnieni, no przecież tego słuchać się nie da...
0
@cris2706 Ciekawe ile ten młokos ma złotych pil3k...
0
@siuuu niezrównoważony psychicznie ;D
1
Ale oczy bolą jak się patrzy na Pepe z opaska Kapitana reprezentacji...
0
@Kuuba77 No co kto woli, mi osobiście też to się nie podoba te klepanie ale najbardziej obrzydliwe dla mnie to są takie mecze jakie rozegrało Maroko :)
0
@Kuuba77 No racja tym wygrali ale to trochę takie ciśnięcie Hiszpanii gdzie Maroko jeszcze bardziej obrzydliwie gralo
0
@Sztosik przecież Maroko tak samo pizdowato strzelało tyle że bramkarz nie wyczuł co Ty xD
0
@Kuuba77 nie no Maroko zajebiscie grało mogli stać w 11 w swoim polu karnym ładniej by to wygladalo
0
@The Game 10 Guardiola lubi to