0

@michal26 ledwo awansowali z grupy?

2

@adi7adi8 aha dzięki;D

0

@Lionel_Messi10 A gdzie te zasady o sędziach gdzie nie mogą z tego samego kontynentu

0

@FcPortoFan1999 a co ma osiągnąć w takim klubie jak Tottenham?

0

Coś czuję jakby nie faulował ale maglaja po winklu by walnal

10

Doliczony czas grasz o półfinał mistrzostw świata a oni czekają aż Shaw przebiegnie 70 metrów żeby wykonać różny szok

0

@KlonaZepan Ty oglądasz mecz?

0

Elegancko Maroko wypunktuje Francuzów swoim stylem xd

8

Piłka 10 metrów nad nimi a on fauluje No dzbam ten Theo xD

1

Przez ten mundial ciężko będzie wrócić na taki mecz Barcy z jakimś Elche ;s

2

@Remi70 dlatego ten Var to jest gowno jedynie w czym się sprawdza w 100% to spalone i to tyle.. bo jeśli chodzi o faule to raz gwizdnue a raz nie więc bez sensu

2

@Deviler No to niech gwizdnie wolnego a potem niech sprawdzi gdzie to było, wolna z takiej odległości to też zagrozeni3

1

@Klau_diusz nigdy go nie docenia... on nic nie wygrał, a przypominam gra w slabym totenhamie

0

Hahahahgahah kozacki var

0

Tak na poważnie Anglia nie ma żadnego środkowego obrońca że gra król "hary"?

0

@kulek22 gość ciągle biega xD masakra

0

@mekston Osobiście uważam że Maroko swoim stylem będzie miała "latwiej" z Francja ale to tylko moje przypuszczenie ;D

0

@Kitek1640 i lahoza

0

@patryk355 normalna piłkę...

2

@Kapitan hawk wiesz ile El Nesri ma złotych piłek?

0

To teraz Santos pomyśli żeby na drugą wpuścić Ronalda bo może pomoże !

1

Klepie Brazylia na chodzonego - Szpaku wszystko za wolno dosłownie chodzą, 5 minut później klepie Chorwacja w indetyczny sposób - Szpaku graja chorwaci jak tachnieni, no przecież tego słuchać się nie da...

0

@cris2706 Ciekawe ile ten młokos ma złotych pil3k...

0

@siuuu niezrównoważony psychicznie ;D

1

Ale oczy bolą jak się patrzy na Pepe z opaska Kapitana reprezentacji...

0

@Kuuba77 No co kto woli, mi osobiście też to się nie podoba te klepanie ale najbardziej obrzydliwe dla mnie to są takie mecze jakie rozegrało Maroko :)

0

@Kuuba77 No racja tym wygrali ale to trochę takie ciśnięcie Hiszpanii gdzie Maroko jeszcze bardziej obrzydliwie gralo

0

@Sztosik przecież Maroko tak samo pizdowato strzelało tyle że bramkarz nie wyczuł co Ty xD

0

@Kuuba77 nie no Maroko zajebiscie grało mogli stać w 11 w swoim polu karnym ładniej by to wygladalo

0

@The Game 10 Guardiola lubi to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?