3

Anulować gola po zagraniu ręką gdzie Fati raczej nie wiedział co się dzieje a potem nie dać karnego za to że gość sobie w siatkówkę pograł

0

Xavi niech tam dalej tlumaczy jaka to drużyna nie wygrywa lm

1

Dac se spokój z tą lm bo to wstyd ;)

0

Myślę że duet Krycha Żurkowski poprowadzi nas w katarze

0

@cchesterr43 akurat to taki wóz z węglem ze ludzie z antarktydy zobaczą przewinienie ;D

0

@dniel Jakie pieniądze? O ile takowe są to nie wierze ze włożyli to choć złotówkę

0

@PIWOSZ89 to w czerwonym co powinien dostac w takim razie?

0

Atletico to się nadaje na Getafe albo inne cadizy, Identyczna sytuacja co z city wtedy laporte robił Van dajka nie wiadomo w którą stronę a teraz Witsel zamiat biec na typa to się tak cofał że Vini mógł wszystko zrobić

0

@Deviler Idz walczyć i pokaz jak to się robi ;)

0

Proszę Cię w finałach czy półfinałach nic o tym nie mówili to będą gadać o jakimś meczu w fazie grupowej xD

0

@Azi Dokładnie, lepiej wstać otrzepac się i grac swoje, nie można się nadziewać na czyjeś nogi i to jeszcze specjalnie

0

@barcelonaLM Ja bym chciał znać definicje "faul"

0

@Patriskos tylko że wtedy jak i dziś gral z Bayernem ;(

0

@IMBALEO a co powiesz o 2? Z góry nie mówię że to jego gol, tylko zastanawiam się że w takich sytuacjach oni się kładą, nie lepiej stać na nogach do końca nigdy tego nie zrozumiem, ale pewnie dlatego że nigdy nie będę bramkarzem xD

0

Ja to tylko splacze się na temat sedziow, to już nie chodzi czy przez nich ktoś przegrywa/wygrywa chodzi o ich prace, pilkarz popełnia błąd to ma z tego konsekwencje takie jak kartki, kary, nawet jak się wypowie źle to jakieś zawieszenia kary pieniężne nie wiem, a sędziowie? Dlaczego po każdym meczu nie analziuja jego pracy i nie dostaje żadnych konsekwencji? Przecież to jest chore, jedyne wytłumaczenie jakie mam to takie że brakowało hy sedziow jakby zostali zawieszeni za swoją pracę...

0

@okiemtypera_lucaxx95 i to jest najgorsze bo my w 4 sytuacjach nie strzelamy a im wystarczy jedna

0

Niema co płakać na sędziego, jak oglądacie ligę hiszpańska to tak jest co mecz, po prostu gość chciał pokazać taki sam poziom gigachad

0

@Outlook Tylko garstka ludzi to zrozumie niestety, Real przez całą fazę pucharowa był słabszy a wygrał puchar xD

0

Szkoda Lewego bo dziś był z Bayernem :)

3

Oficjalnie żeby w tym sezonie odgwizdac karnego trzeba połamać nogi, żeby w ogóle var zainterweniował:)

0

@Kazragore jak bez, próbował z 10 razy ale tracił:)

0

@Strus i jeszcze jedno błędy były i będą ale w Hiszpanii jest ich multum, mi najbardziej chodzi że oni nie.maja zadnych konsekwencji rozumiesz? Mówi Ci to coś?

0

@Strus co Ty teraz wyskoczyłeś z testami xD oni sędziują kilka albo kilkanaście lat a jest wieczny problem, mówisz mam 10 kamer, oni mają więcej!!! A i tak popełniają błędy

18

W najgorszych zawsze na 1 miejscu powinien być sedzia i ja tu nie mówię o meczach Barcy tylko o całej lidze, na nich nie można patrzeć, najgorsze jest to że pilkarze wykonując swój "zawód" jeżeli robią coś źle zostają karani a te mendy ślepe bezużyteczne biegające za błędy nie mają żadnych konsekwencji !!!!

0

@A4ron W sensie że 3 pkt dla nas czy będą kiedyś dogrywać i minut bo nie czaje tego

0

I jak ten mecz tera jest rozliczany ?

0

Xavi to jeszcze mógł wpuścić braci zuk od początku

1

@Transu96 1 raz oglądasz mecz w tej lidze?

0

I właśnie taką sytuacją depaya się zemści

0

@betonito ile czasu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?