0

Jak ktoś oglądał Kostaryke Nowa Zelandia ależ szkoda tych drugich walczyli walczyli i potem w 10 a Kostaryka cały mecz praktycznie broniła;(

0

Czekamy aż eksperci z TV będą bronili lewego :) ogólnie najsłabszy na boisku

0

De Jong to niech dłużej ta piłkę trzyma

1

@Rust_Cohle na jakim buku takie kursy?

0

@MESSIah16 Tak z ciekawości czemu nie cierpisz Benza? ;D

1

@Patrykl145 Słuchaj dlaczego śmiech;D Barce dymali z każdym transferem Barca się dala dymać dosłownie że wszystkim i tera są tego efekty

0

@Salchent Pamiętam jak gadka była że Argentyna tylko gra z "ogorkami" z Ameryki xd to teraz będzie narracja Włochy pod forma albo rezerwowy sklad

1

Kiedy Messi ciągnął Argentynę a nie udawało się wygrywać Messi be, kiedy teraz Argentyna ma solidna drużynę a czegoś nie wygra znowu będzie Messi be

0

@michal13988 Serio na La Bambe wchodzisz a na głupie flashscore ciężko?

0

Keita za to zmianę tygodniówki nie powinien dostać

0

@kcule14 sarkazm?

2

@paweldunajecfcb A tak z ciekawości czym zasłużyli?

0

@Compadre Mówisz bezużyteczny co powiesz o Hendersonie gosc przyjmuje i oddaje i tak cały mecz a to co mi zapadło w pamiec to w 1 połowie pilka na 30 metrze połowy Realu a Henderson ppdaje do bramkarza haha

1

Czy real zrobi w końcu jakas akcje czy czekają na wrzutke do 93 minuty?

1

@Benzemowski A weź zerknij czy przypadkiem Valverde tam nie dotknął:)

0

@PolskiBarcelonista10 taka różnica że oni są mistrzami swojego kraju :)

0

10 sekund do końca Feyenoord sobie kopie między obrońcami haha

0

Widać rękę "rzose" 80 minuta a kapitan powtarzan Kapitan drużyny Romy biegnie przez 50 metrów do rogu boiska żeby grac na czas

1

@AlexDark00 tak na prawdę to połowa albo i więcej zespołów w la liga nie chce się oglądać bo mecze są nudne i tylko do tyłu do tylu

1

1

@Jestjakjest Co raz nudniejsza liga oczy bolą, a no i sędziowie ale to chyba wszyscy wiedzą;)

0

@panczo Ja w dwóch zdaniach tylko. Każdy się usprawiedliwia że mecz o pietruszke ale większość meczy tak właśnie wyglądało w tym sezonie. Dziękuję pozdrawiam

9

Cały sezon Barcelona klepie klepie i nie da się tego oglądać ale połączenie Barca + sędziowie La ligi którzy odgwizdują każdy dosłownie kontakt to jest fatalne połączenie

1

Villarreal Cadiz to te same drużyny 11 na 30 metrze, Barca zawsze będzie taka sama i nigdy się nie naucza że coś trza zmienic kiedy rywal biega prawie całym zespołem pod swoją bramka, nienawidzę takich drużyn oczy krwawią przy takim czymś

5

Ciężko oglądać mecze hiszpańskiej ligi po meczach angielskiej ;(

0

@ElTomas gdzie to przeczytałeś na pudełku czy na wykopie?

0

@Rust_Cohle 2.90 na taki typ ;OO

0

@Szklaner Mnie to osobiście sie podobało że jak wygrywali to nie cofnęli i nie wybijali piłek w kapustę tylko dalej grali.

2

@HighestInTheRoom suszyć jedynki

0

Oglądając 30 minut w Angielskiej a potem 10 Barcy to aż się odechciewa patrząc co s Hiszpanii odgwizdują... każdy kontakt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?