Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ktoś oglądał Kostaryke Nowa Zelandia ależ szkoda tych drugich walczyli walczyli i potem w 10 a Kostaryka cały mecz praktycznie broniła;(
0
Czekamy aż eksperci z TV będą bronili lewego :) ogólnie najsłabszy na boisku
0
De Jong to niech dłużej ta piłkę trzyma
1
@Rust_Cohle na jakim buku takie kursy?
0
@MESSIah16 Tak z ciekawości czemu nie cierpisz Benza? ;D
1
@Patrykl145 Słuchaj dlaczego śmiech;D Barce dymali z każdym transferem Barca się dala dymać dosłownie że wszystkim i tera są tego efekty
0
@Salchent Pamiętam jak gadka była że Argentyna tylko gra z "ogorkami" z Ameryki xd to teraz będzie narracja Włochy pod forma albo rezerwowy sklad
1
Kiedy Messi ciągnął Argentynę a nie udawało się wygrywać Messi be, kiedy teraz Argentyna ma solidna drużynę a czegoś nie wygra znowu będzie Messi be
0
@michal13988 Serio na La Bambe wchodzisz a na głupie flashscore ciężko?
0
Keita za to zmianę tygodniówki nie powinien dostać
0
@kcule14 sarkazm?
2
@paweldunajecfcb A tak z ciekawości czym zasłużyli?
0
@Compadre Mówisz bezużyteczny co powiesz o Hendersonie gosc przyjmuje i oddaje i tak cały mecz a to co mi zapadło w pamiec to w 1 połowie pilka na 30 metrze połowy Realu a Henderson ppdaje do bramkarza haha
1
Czy real zrobi w końcu jakas akcje czy czekają na wrzutke do 93 minuty?
1
@Benzemowski A weź zerknij czy przypadkiem Valverde tam nie dotknął:)
0
@PolskiBarcelonista10 taka różnica że oni są mistrzami swojego kraju :)
0
10 sekund do końca Feyenoord sobie kopie między obrońcami haha
0
Widać rękę "rzose" 80 minuta a kapitan powtarzan Kapitan drużyny Romy biegnie przez 50 metrów do rogu boiska żeby grac na czas
1
@AlexDark00 tak na prawdę to połowa albo i więcej zespołów w la liga nie chce się oglądać bo mecze są nudne i tylko do tyłu do tylu
1
Nie wiem czy było ale to jest smutne
https://m.fangol.pl/view/337123/smutne-podsumowanie-barcelony
1
@Jestjakjest Co raz nudniejsza liga oczy bolą, a no i sędziowie ale to chyba wszyscy wiedzą;)
0
@panczo Ja w dwóch zdaniach tylko. Każdy się usprawiedliwia że mecz o pietruszke ale większość meczy tak właśnie wyglądało w tym sezonie. Dziękuję pozdrawiam
9
Cały sezon Barcelona klepie klepie i nie da się tego oglądać ale połączenie Barca + sędziowie La ligi którzy odgwizdują każdy dosłownie kontakt to jest fatalne połączenie
1
Villarreal Cadiz to te same drużyny 11 na 30 metrze, Barca zawsze będzie taka sama i nigdy się nie naucza że coś trza zmienic kiedy rywal biega prawie całym zespołem pod swoją bramka, nienawidzę takich drużyn oczy krwawią przy takim czymś
5
Ciężko oglądać mecze hiszpańskiej ligi po meczach angielskiej ;(
0
@ElTomas gdzie to przeczytałeś na pudełku czy na wykopie?
0
@Rust_Cohle 2.90 na taki typ ;OO
0
@Szklaner Mnie to osobiście sie podobało że jak wygrywali to nie cofnęli i nie wybijali piłek w kapustę tylko dalej grali.
2
@HighestInTheRoom suszyć jedynki
0
Oglądając 30 minut w Angielskiej a potem 10 Barcy to aż się odechciewa patrząc co s Hiszpanii odgwizdują... każdy kontakt