0

@katalonczyk987 O co chodzi ze porazka z BVB? Toc to dwumecz wiec byli w dwumeczu po prostu lepsi...

0

Ja rozumiem ze Ty tak powaznie? Nawet porownujac dwa wozy z weglem Vidal i Suarez ktorzy nic nie daja wole stojacego Messiego.... a I Ter Stegen za ostatni mecz oczywiscie razem z Messim powinna miec note -1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@marcin000019 Ja chcialbym wrocic do Ter Stegena, pomijajac fakt ze cala druzyna to byla wczoraj parodia i nasz bramkarz zawsze albo prawie zawsze ratowal nam dupe to za wczorajszy mecz nota powinna byc na minusie

0

@ryzy21 A Ter Stegen i Vidal jakie noty?

1

Ciekawe ile jeszcze.takich samych pilek da Ter stegen dla Bayernu

0

@PatrykBarca Dziwne, piszesz co robila Atalanta a potem ze kazdy moze ograc kazdego ;/

0

@Shroud Niestety szkoda komentarza na goscia... mozna go nie lubic ale wlasnie umiejetnosci to chyba nawet slepy by zobaczyl...

0

@Hushovt Ale Griezmann wraca do defensywy ;/

0

Hahaha Var ma okazje pokazac co to jest Var hahah

0

Zalosne jest to ze przy bramkach barcy odrazu Var zadzialal, brakowalo tego w innych meczach nie Barcy ale Uefalona jak cos :))

0

@jakubp a nie w 85?

0

@trolownik Oczywiscie ze ewidentny tylko ze juz w bialy dzien pokazuja te pseudo sedziowie co sie dzieje w hiszpanskiej pilce, w 1 meczach var odrazu w drugich wcale a w trzecich po 10 minutach

0

@KamilZ Moze troszke polecialem ze napisalem.hipokryto... ale chodzi mi o to ze zolta to.zolta czy faul brutalny czy taktyczne ;/

0

@KamilZ To poczekaj gdzies pare moze parenascie minut po wznowieniu 2 polowy na srodku boiska byla.akcja gdzie Messi sobie swobosnie biegl a jakis gosc go ciagnal za koszulke, podobno za takie rzeczy tez sa zolte wiec nie badz hipokryta i pisz o wszystkich sytuacjach zwiazanych z Messim skoro o nim zaczales :)

0

Suarez z 70 metra podaje do bramkarza

1

@Senyer A powiedz kto lepiej od Messiego np.?

0

Szkoda ze przez ostatnie 3 sezony nie da sie ogladac tego cyrku ;( po za wyjatkami jakimis ;(

3

Ale Artur jest cienki :(

2

@matirix20 Czy on wspomnial o Messim?

0

@dominik127pl a Przy akcji Messiego jak Kapitan Leganes ciagnal za koszulke majac juz zolta na koncie nie powinien dostac drugiej?

0

@SelloutCrowd Gosciu tak jest od 2 lat xD

0

@ściah A biegal od goscia do goscia to bylo piekne a nie tera gwiazdeczki stoja i czekaja na pilke

0

@frytek92 Lepiej wytlumacz jakim cudem na 4 kanalach Eleven leca same powtorki xD gdzie takie ladne mecze moglybybyc tera puszczane

21

Fajnie z Rakiticiem sie gra na jeden kontakt, kontra rywala gwarantowana

0

Po raz kolejny Lelnglet be uzycia glowy

0

@DonAndresFCB + Stegen niema prawa wpuscic czegos takiego

0

@Gregsky10 a De jonga widziales w meczu z Realem ? Bo ja ostatnip w barwach Ajaxu ;)

3

Boli boli jak cholera ta przegrana... Messi i de Jong totalny zart dzisiaj, kazdy ze potrzebujemy skrzydlowego tak oczywiscie ale nie Fatiego bo to nie jakies Leganes z calym szacunkiem do nich... odbija sie od kazdego, dziwny mecz ani nas nie zdeklasowali ani nic, zwyczajnie wykorzystali bledy ale o to chodzi w pilce. Gratulacje dla przeciwnika jedziemy dalej :)

0

Najlepszy z Barcy z dzisiejszego meczu idz juz spac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?