0

Poczekaj zara Cie zgnoja i powiedza ze jest po kontuzji, totalnie przeplacony i przeceniony to samo Coutinho dramat dramat i jesscze raz dramat.

0

Gosc mogl totalnie zamknac polfinal wszedl na 5 minut 2 takie sytuacje z czego jedna szkoda gadac.

0

On jest tak tragiczny ze ludzie na sile widza u niego pozytywy

0

Oprocz tego ze Barca jest slaba w tym meczu to sedzia "fajne" faule dyktuje ;)

0

Ta akcja to efekt nieudolnosci wyprowadzenia pilki

0

Niestety takowego zawodnika Barca nie posiada.

0

Ty tak powaznie?

0

Co to znaczy zaufal varowi?

0

10 minuta Suarez zdazyl ze 3 razy zirytowac

0

Chyba szwagier szot zostal ogladniety

0

I trza brac pod uwage ze to jeden mecz wiec wszystko moze sie zdazyc ;)

0

Ale on ma racje.

0

Wlasnie dlatego nie lubie takich zespolow i zycze im spadku ;)

0

Ile Barca wydala hmm kiedy cos w europie wygrala?

0

Spalony tam byl ;oooo

0

Pomysl logicznie, to bukmacherzy nic by nie zarabiali bo kazdy by sobie e kupon robil ;o

1

Akurat mi chodzilo ze kazdy "ekspert" zawsze powtarzal "maszyna do strzelania goli" a sami widzimy jakie staty ma Messi.

1

Ale zauwaz jak kazdy mowi o maszynie ;s a tym czasem Messi tyle meczy mniej a bramek wszyscy widzimy ile

2

Przez chwile widzialem jak "Smalling" cos gadal do Messiego a ten go olal byla taka sytuacja czy ja juz slepy?

0

Oczywiscie ze nie, ale "lamanie" nog lagodniejsze od bluzgania ;)

1

Uwielbiam kartki za gadke a za faule wcale to jest najgorszy przepis w pilce noznej

0

Dobry jestes, hejtuje na potege Puiga po 1 polowie pokaz statystyki Dembele ;D

0

Moze sie podpalilem za bardzo, ale osobiscie nie podoba mi sie ten transfer, mysle ze jak ludzie go krytykuja (czasami slusznie) a inni odpowiadaja ze "wraca po kontuzji" to az mjoe trzesie, on co chwile wraca po kontuzji, gosc nie kosztowal 40 milionow~~

0

Dembele non stop wraca po kontuzji wiec skonczcie pier***** o tym, gosc kosztowal tyle siana a na razie co robi z 20 sila La Ligi to jezdzi bez glowy.

1

Czy to 1 sklad Valverde czy rezerwy oczy bola ;(

0

No genialnie 2 minie a potem straci typowe dla niego ;D

4

Jak? Bo dla mnie jak jezdziec bez glowy ;D

0

Ja juz czuje jak szybcy skrzydlowi robia wiatr z naszych obroncow ;D

0

Niesamowity taktyk, ja bym powiedzial jedyny w swoim rodzaju a jego zmiany sa nadzwyczajne.

1

Tylko pierw trzeba ten srodek miec zeby go dominowac, ktory to juz sezon gdzie srodek pola przegrywamy w wiekszosci meczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?