Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poczekaj zara Cie zgnoja i powiedza ze jest po kontuzji, totalnie przeplacony i przeceniony to samo Coutinho dramat dramat i jesscze raz dramat.
0
Gosc mogl totalnie zamknac polfinal wszedl na 5 minut 2 takie sytuacje z czego jedna szkoda gadac.
0
On jest tak tragiczny ze ludzie na sile widza u niego pozytywy
0
Oprocz tego ze Barca jest slaba w tym meczu to sedzia "fajne" faule dyktuje ;)
0
Ta akcja to efekt nieudolnosci wyprowadzenia pilki
0
Niestety takowego zawodnika Barca nie posiada.
0
Ty tak powaznie?
0
Co to znaczy zaufal varowi?
0
10 minuta Suarez zdazyl ze 3 razy zirytowac
0
Chyba szwagier szot zostal ogladniety
0
I trza brac pod uwage ze to jeden mecz wiec wszystko moze sie zdazyc ;)
0
Ale on ma racje.
0
Wlasnie dlatego nie lubie takich zespolow i zycze im spadku ;)
0
Ile Barca wydala hmm kiedy cos w europie wygrala?
0
Spalony tam byl ;oooo
0
Pomysl logicznie, to bukmacherzy nic by nie zarabiali bo kazdy by sobie e kupon robil ;o
1
Akurat mi chodzilo ze kazdy "ekspert" zawsze powtarzal "maszyna do strzelania goli" a sami widzimy jakie staty ma Messi.
1
Ale zauwaz jak kazdy mowi o maszynie ;s a tym czasem Messi tyle meczy mniej a bramek wszyscy widzimy ile
2
Przez chwile widzialem jak "Smalling" cos gadal do Messiego a ten go olal byla taka sytuacja czy ja juz slepy?
0
Oczywiscie ze nie, ale "lamanie" nog lagodniejsze od bluzgania ;)
1
Uwielbiam kartki za gadke a za faule wcale to jest najgorszy przepis w pilce noznej
0
Dobry jestes, hejtuje na potege Puiga po 1 polowie pokaz statystyki Dembele ;D
0
Moze sie podpalilem za bardzo, ale osobiscie nie podoba mi sie ten transfer, mysle ze jak ludzie go krytykuja (czasami slusznie) a inni odpowiadaja ze "wraca po kontuzji" to az mjoe trzesie, on co chwile wraca po kontuzji, gosc nie kosztowal 40 milionow~~
0
Dembele non stop wraca po kontuzji wiec skonczcie pier***** o tym, gosc kosztowal tyle siana a na razie co robi z 20 sila La Ligi to jezdzi bez glowy.
1
Czy to 1 sklad Valverde czy rezerwy oczy bola ;(
0
No genialnie 2 minie a potem straci typowe dla niego ;D
4
Jak? Bo dla mnie jak jezdziec bez glowy ;D
0
Ja juz czuje jak szybcy skrzydlowi robia wiatr z naszych obroncow ;D
0
Niesamowity taktyk, ja bym powiedzial jedyny w swoim rodzaju a jego zmiany sa nadzwyczajne.
1
Tylko pierw trzeba ten srodek miec zeby go dominowac, ktory to juz sezon gdzie srodek pola przegrywamy w wiekszosci meczy.