Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Za to nawet kartki nir dostal ;D
2
@Chwytliwy Ty tak powaznie ?
1
@bleble123 Pieknie napisane ;) Ronaldo nie wygral i za pewne nie wygra MS ale niema o tym grama slowa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pressinho Idz spac juz grzecznie.
1
Wchodzi gosc warty kilkadziesiat milionow i nie wie co sie dzieje.
3
Sedzia sztame ma z Casemiro wszystkim kartki rozdaje za niego
2
Widze u Casemiro bez zmian haha
0
@barczyk Ja nic nie napisalem, toz normalny czlowiek jak widzi mecze to wiadomo ze powie "Messi gra tragicznie" ale pisanie ze Aguero to ciagnie to jeszcze gorsza glupota i bez spiny. Pozdrawiam
0
@barczyk Ty tak powaznie z tym Aguero?
1
@Coutinho007 To byl sarkazm chodzilo mi ze byl dzis poziomem pilkarzy Argentyny ;D
0
Stety badz nie Messi byl dzis pilkarzem Argentyny.
0
@plutonio Widocznie zle zrozumialem przekaz wiec przepraszam ;) ale boli mnie jak niektorzy az szydza z tego jaki to Messi slaby ze stoi wiecznie, a na koniec sezonu i tak sie okazuje ze wszystkie statystyki ma najlepsze. Pozdrawiam
2
@plutonio Troche slabe prowo mowisz ze gosc nie biega, a na koniec sezonu i tak ma najwiecej goli asyst dryblingow i czego tam jesCze chcesz.
2
Na miejscu Aguero sam bym zrezygnowal z tej reprezentacji co gosc jest kaleka to szok, na szczescie nie jestem na jego miejscu.
0
@FCBeSeM Oceniajac obiektywnie to Polak w miare uderzen wiedzial co robi a Ferrari 3/4 jak kolega wyzej napisal, to powietrze.
0
Aguero to umie chyba tylko grac u Pepa bo osobiscie oczy mi krwawia co gosc robi w reprezentacji.
31
Ogolnie drybling Lewego w dzisiejszym meczu to katorga
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Criss18Barca Prosze podaj godnego pomocnika Barcy w obecnyn skladzie ?
0
@mekston Trzeba brac tez inne rzeczy pod uwage to jest turniej, dyspozycja dnia miedzy innymi.
0
@Dzemix111 Ty tak powaznie ? Xd
0
@tobiasson92 Tottengam nie pokazal nic, a co Liverpool pokazal?
0
@draxidox to jest najwiekszy bol, osobiscie tez mam bol dupy przez to, tyle czasu nie zrobili nic w tym kierunku przez tyle lat to on ciagnie ten zespol.
0
@Witekk10 dodaj Dembele w szpitalu ;)
0
@Kurkmen u nas sie nie gra taka pozycja jak Kevin De Bruyne ;/ a Arthur to sobie reguluje gre na 30 metrze.
3
Jarus to taki maly hipokryta on jest na prawde maly.
1
Alez nowosc.
1
Villareal 4
1
Oczywiscie cwaniactwo z ich strony bylo ale Barcs zachowala sie jak "trampkarze"