1

@mekston Za to nawet kartki nir dostal ;D

2

@Chwytliwy Ty tak powaznie ?

1

@bleble123 Pieknie napisane ;) Ronaldo nie wygral i za pewne nie wygra MS ale niema o tym grama slowa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pressinho Idz spac juz grzecznie.

1

Wchodzi gosc warty kilkadziesiat milionow i nie wie co sie dzieje.

3

Sedzia sztame ma z Casemiro wszystkim kartki rozdaje za niego

2

Widze u Casemiro bez zmian haha

0

@barczyk Ja nic nie napisalem, toz normalny czlowiek jak widzi mecze to wiadomo ze powie "Messi gra tragicznie" ale pisanie ze Aguero to ciagnie to jeszcze gorsza glupota i bez spiny. Pozdrawiam

0

@barczyk Ty tak powaznie z tym Aguero?

1

@Coutinho007 To byl sarkazm chodzilo mi ze byl dzis poziomem pilkarzy Argentyny ;D

0

Stety badz nie Messi byl dzis pilkarzem Argentyny.

0

@plutonio Widocznie zle zrozumialem przekaz wiec przepraszam ;) ale boli mnie jak niektorzy az szydza z tego jaki to Messi slaby ze stoi wiecznie, a na koniec sezonu i tak sie okazuje ze wszystkie statystyki ma najlepsze. Pozdrawiam

2

@plutonio Troche slabe prowo mowisz ze gosc nie biega, a na koniec sezonu i tak ma najwiecej goli asyst dryblingow i czego tam jesCze chcesz.

2

Na miejscu Aguero sam bym zrezygnowal z tej reprezentacji co gosc jest kaleka to szok, na szczescie nie jestem na jego miejscu.

0

@FCBeSeM Oceniajac obiektywnie to Polak w miare uderzen wiedzial co robi a Ferrari 3/4 jak kolega wyzej napisal, to powietrze.

0

Aguero to umie chyba tylko grac u Pepa bo osobiscie oczy mi krwawia co gosc robi w reprezentacji.

31

Ogolnie drybling Lewego w dzisiejszym meczu to katorga

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Criss18Barca Prosze podaj godnego pomocnika Barcy w obecnyn skladzie ?

0

@mekston Trzeba brac tez inne rzeczy pod uwage to jest turniej, dyspozycja dnia miedzy innymi.

0

@Dzemix111 Ty tak powaznie ? Xd

0

@tobiasson92 Tottengam nie pokazal nic, a co Liverpool pokazal?

0

@draxidox to jest najwiekszy bol, osobiscie tez mam bol dupy przez to, tyle czasu nie zrobili nic w tym kierunku przez tyle lat to on ciagnie ten zespol.

0

@Witekk10 dodaj Dembele w szpitalu ;)

0

@Kurkmen u nas sie nie gra taka pozycja jak Kevin De Bruyne ;/ a Arthur to sobie reguluje gre na 30 metrze.

3

Jarus to taki maly hipokryta on jest na prawde maly.

1

Alez nowosc.

1

Villareal 4

1

Oczywiscie cwaniactwo z ich strony bylo ale Barcs zachowala sie jak "trampkarze"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?