Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Messi zmotywowany na LM mowili, sztycha nie zrobil w tym meczu.
0
My nawet z naszego Autu nie umiemy wyprowadzic pilki haha
1
Czy Zewklakow jest fanem Realu?
0
Jezu jak mnie Alba dzis irytuje to szok, dostaje pilke po czym staje i nie wie co zrobic mija kilka chwil i podaje do najblizszego !
0
Lokcia nie odgwizdal a brzuch odgwizdal co za dzban xD
1
A ja juz czuje 90 minut bicia w mur i kontry kontry
0
Super reklama dwoch kozakow!
0
Za co Costa dostal czerwo?
4
4 ;D.
0
Dobrze ze nie powiedzial, ze to my powinnismy byc na 1 miejscu a Barca na 17.
1
Teraz tylko miec nadzieje ze Umtiti dopiero zagra jak Barca bedzie pewna wygranej ligi ;)
2
Z 0;2 na 4;2 z 17 druzyna ligi
0
Niewiedzialem ze Umtiti to taki demon szybkosci ;o
0
Tylko u Valverde najmniejszy alba kryje najwiekszego z villarealu przy roznych haha
0
Powiem ze Umtiti dobra pozycjr mial przy tej sytuacji xD
0
Idz wychwalaj wspanialego trenera ;)
3
Wpusci messiego, uratuje mecz i znowu jaki to Valverde jesy zajebis*y rzygac mi sie chce
6
Podobno strzal Viniciusa lecial w swiatlo bramki...
1
Niech bramke Viniciusa przeanalizuja bo po jego strzale to pilka leciala w "Kurtula" albo Navasa nie pamietam kto bronil.
0
Niby racja, strach pomyslec jakby prowadzil Real od poczatku
38
To jest nie pojete jakie demony przywoluje ten Zidane
2
Ja wiem ze te fejm mma to taka zabawa ale z nawet Lahoz by dal czerwona dla Polaka czy tego Karasia ;o
21
I trener powie ze nie przyjechali sie bronic noz kur*a caly mecz na 30 metrze
1
Niema problemu odwolam jak sie to zmieni, ale oczy mnie bola ktory to juz transfer Barcy w ostatnich latach zeby tylko przyjal i oddal...
2
Mi chodzi o caloksztalt kazdy sie jara ze umie przytrzymac ta pilke ale co z tego jak rozda jedna pilke na mecz albo wcale.
1
Artur to moglby w koncu sprobowac cos prostopadlego zagrac, rzygac sie chce jak kazdy go chwali a zaczyna sie to co z Rakiticiem do najblizszego
6
A to nie bylo tak ze skromni kibice espaniolu zyczyli jaknajgorzej pikejowi i jego rodzinie?
1
Przeciez Soldic by go zabil ;D
0
Tylko ze przyjdzie przykladowo Jovic to nadal bedzie to samo i tylko kontuzja Suareza pozwoli mu grac wiec dla mnie jest to bez sensu.
1
Luzne pytanie po kiego nam zmiennik Suareza u Valverde?