2

Messi zmotywowany na LM mowili, sztycha nie zrobil w tym meczu.

0

My nawet z naszego Autu nie umiemy wyprowadzic pilki haha

1

Czy Zewklakow jest fanem Realu?

0

Jezu jak mnie Alba dzis irytuje to szok, dostaje pilke po czym staje i nie wie co zrobic mija kilka chwil i podaje do najblizszego !

0

Lokcia nie odgwizdal a brzuch odgwizdal co za dzban xD

1

A ja juz czuje 90 minut bicia w mur i kontry kontry

0

Super reklama dwoch kozakow!

0

Za co Costa dostal czerwo?

4

4 ;D.

0

Dobrze ze nie powiedzial, ze to my powinnismy byc na 1 miejscu a Barca na 17.

1

Teraz tylko miec nadzieje ze Umtiti dopiero zagra jak Barca bedzie pewna wygranej ligi ;)

2

Z 0;2 na 4;2 z 17 druzyna ligi

0

Niewiedzialem ze Umtiti to taki demon szybkosci ;o

0

Tylko u Valverde najmniejszy alba kryje najwiekszego z villarealu przy roznych haha

0

Powiem ze Umtiti dobra pozycjr mial przy tej sytuacji xD

0

Idz wychwalaj wspanialego trenera ;)

3

Wpusci messiego, uratuje mecz i znowu jaki to Valverde jesy zajebis*y rzygac mi sie chce

6

Podobno strzal Viniciusa lecial w swiatlo bramki...

1

Niech bramke Viniciusa przeanalizuja bo po jego strzale to pilka leciala w "Kurtula" albo Navasa nie pamietam kto bronil.

0

Niby racja, strach pomyslec jakby prowadzil Real od poczatku

38

To jest nie pojete jakie demony przywoluje ten Zidane

2

Ja wiem ze te fejm mma to taka zabawa ale z nawet Lahoz by dal czerwona dla Polaka czy tego Karasia ;o

21

I trener powie ze nie przyjechali sie bronic noz kur*a caly mecz na 30 metrze

1

Niema problemu odwolam jak sie to zmieni, ale oczy mnie bola ktory to juz transfer Barcy w ostatnich latach zeby tylko przyjal i oddal...

2

Mi chodzi o caloksztalt kazdy sie jara ze umie przytrzymac ta pilke ale co z tego jak rozda jedna pilke na mecz albo wcale.

1

Artur to moglby w koncu sprobowac cos prostopadlego zagrac, rzygac sie chce jak kazdy go chwali a zaczyna sie to co z Rakiticiem do najblizszego

6

A to nie bylo tak ze skromni kibice espaniolu zyczyli jaknajgorzej pikejowi i jego rodzinie?

1

Przeciez Soldic by go zabil ;D

0

Tylko ze przyjdzie przykladowo Jovic to nadal bedzie to samo i tylko kontuzja Suareza pozwoli mu grac wiec dla mnie jest to bez sensu.

1

Luzne pytanie po kiego nam zmiennik Suareza u Valverde?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?