Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prosze Cie.
0
Tak nie za madry ale taki troche prawdziwy ;)
1
A od czego jest jego pozycja? Te wasze pierwsze sezony albo dopiero co po kontuzji... przyszedl do barcy niech w koncu zacznie grac do przodu, nie wiem co ludzie widza teraz w jego grze podania do najblizszego i tyle.
0
No to czekamy na zmiany do 85 minuty wejdzie moze Vidal za Coutinho ewentualnie za Artura
0
23 minuta a oni juz czas kradna ja pierdziele xD
3
Barca Valverde z.Messim jest tragiczna to chyba nie trzeba mowic jaka jest bez niego.
9
Zara zniknie na kilka meczy po czym znowu sie pojawi i bedzzie wielkie wow
2
Real to Real, klasyk to klasyk ale gosciu szczescie trzeba miec nie oszukujmy sie, moze i Real nie zachwyca ale zobacz w tych meczach co tracil punkty ilez oni mieli sytuacji, nie zachwycaja gra ale potrafia cos zrobic mam nadzieje ze takie "szczescie" beda mieli z nami.
0
Komentarz usunięty
1
Mi brakuje wlasnie takiego Neymara gdzie szarpal ta lewa strona choc mial duzo strat mial duzo otwierajacych podan, jest Alba ale jak Messi mu nie zagra to nic niema zreszta teraz ta barca jest bezplciowa ze szok, przeblyski i tyle wiem ze pilka nozna sie rozwija ale to my wygladamy jakbysmy sie zatrzymali w czasie.
2
Jasne, kosy takie jakby ktos nog nie zabral to koniec kariery a potem pierdzielenie jaki to ja mam szacunek do niego.
2
W czym Ty masz problem? Przecies nikt nie kaze tego ogladac.
1
"Wykwalifikowanych dziennikarzy" chryste panie znowu jakid Pol zaglosuje na Lewandowskiego a Lewandowski na Boatenga. Te plebiscyty to medialnosc i sympatia swoich kolegow tyle.
0
A to Lewandowski sam wprowadzil Reprezentacje?
0
Nie mozna ufac trenerowi ktory ma wyje**ne na lawke a 1 zmiana w 85-tych minutach to kpina i brak szacunku sla zawodnika
1
Pal licho ze go nie rotuje, po co na lawce tyle osob siedzi niechcala lawke na trybuny wysle
0
Choc lubie ogladac Ksw to nienawidze walk na glebie ;[
0
Zobaczylen powtorke tylko, walki Janika troche dziwnie sie zachowywal po tyk co wczesniej pokazywal, powiedz mi ten ostatni strzal co padl na glebe to taki mcny byl? W powtorce wygladalo jakby go lekko drasnal a ten padl.
0
Poprosze linka ;D
1
Dlatego ta nagroda niema sensu "nagroda indywidulana" sama nazwa mowi a jak jest wszyscy wiedza
7
Ale te "12" meczy w lm nie moze mydlic oczu calego sezonu jaki presentuje po prostu szok
0
Ale lajza za przeproszeniem zdziwil sie ze nie gral a wszedl i przykleil plastra
3
Pierwsze 5 wyrazow nie chciales napisac prawda ?
0
A co Dembele pokazal?
3
Mam nadzieje ze Valverde sam da sobie spokoj i wezmie ze soba Raliticia
8
25 min 2 polowy barca bez celnego strzalu, na podboj Europy lm nasza !!!
1
Rakitic podsumowal swoje granie
0
Raczej rotowal skladem xd
0
To prawda przez tyle lat nie potrafili nikogo znalezc dla niego.
2
I w ktorym momencie byla ladna?