0

Ciezko cos ugrac z klocem Rakiticia i Bezuzytecznym Dembele

1

Jakie to przykre "w ostatnich 3 meczach" ;D

0

Jestesmy polakami, a to wpisane w ten narod i nie zmienia to faktu ze Valverde jest cienki jak sik pajaka

8

Osobiscie nie moge na jego gre patrzec, wszystko zwalnia, 90 % podan do najblizszego.

0

Glupie porownanie, chyba wszyscy wiedza, widza co Messi robi dla Barcelony nawet jakby pol sezonu gral by kaszane to chyba mozna mu wybaczyc?

0

Ty tsk powaznie z 1 zdaniiem ?

0

Trza spytac po kazdym meczu miedzy innymi Rakiticia np. Co robi.

0

A ty sie znasz na pilce ze go doceniasz? Duzo zawodnilow przyszlo by biegac, pomocnik mowi ci to cos? Koles od kad tu jest nie daje nic w ofensywie rozumiesz ty to

1

W najgorszych zawsze powinien byc Valverde rzygac sie chce jak ta Barca sie prezentuje transfery za 300 milionow widocznie nic nie daly, zero pomyslu sero czegokolwiek, w tamtym sezonie nie robil rotacji, zajechani wszyscy, w tym cos zaczal to tylko po to zeby potem podstawowi weszli i gonili wynik

1

Valverde myslal o kontrakcie mam nadzieje ze po tykm sezonie da sobie spokoj, 90% meczow od 2 sezonow sa jak tabletki nasenne

0

Ja to wychodze z innego zalozenia "nageoda indywidualna" sama nazwa mowi, Lewandowski glosuje na Varana i Mbappe przeciez to jest zart ze szok ja rozumiem ze sa swietnymi graczami ale Indywidualnie to nawet Salah ich zjadl nie powiem juz o Lio, te nagrody juz nie maja sensu po prostu liczbami Messi i Ronaldo wszystkich jedza i chyba po prostu ludzie chca przerwac ich dominacje, Brzeczka glosy to dalej nie smieszny zart wiec chyba niema co brac tej nagrody na powaznie

0

Nie znam sie na pilce ale po twoj komentarz to ekspert w czystej postaci

5

W Hiszpani nawet VAR do konca nie pomoze ta liga jest po prostu stworzona pod sedziow "ekspertow"

1

Widocznie Var nie jest dla wszystkich, smieszna liga jeszcze gorsi sedziowie

4

To prawda moze kolega wyzej ma racje, ze byly "okropne" ale przezywales tydzien wczesniej ten mecz, ja teraz nie czuje tego klimatu kompletnie, moze starzeje sie

0

Zmiany zrozumiale alr dlaczego kUr*a jak dostaje czerwo i to jeszcze w takiej minucie

0

Dlatego na Lm to nie wystarczy, caly czas bedzie ten sam sklad a ba koniec zjada nas fizycznie

0

Dopoki bedzoe siedzial na lawce caly czas taka bedzie

0

Wku*wia mbie juz ten sedzis kazdy kontakt pilkarza psv z naszym to faul

2

Czasami sie zastanawiam w jaka ludzie desperacje wpadaja, ze zarabiaja powiedzmy 3 miliomy, a chca 5 na co im jeszcse brakuje biedaczki ;(

0

Gol farfocel a gol z 50 metrow z przewrotki jest tak samo rozliczany wiec prosze Cie.

0

Nie no ta ale ktos tam popchnal Casemiro zolta, on popchnal nic ;)

0

2 odepchnecia a jednak z korzyscia dla bialych !!! Macki pereza siegaja Bilbao !

0

Prosze Cie to tak jak Ramos najlepszy obronca najwieksza lajza, buc i epitetow braknie ;s

0

Pamietaj ze wlasnir wtedy byl Neymar i Suarez w mega formie teraz nie daj bog jak Messiemu by sie cos stalo to kaplica Dembele nie ten poziom choc oby wskoczyl jest mlody, mi osobiscie sie nie ppdoba ale niech zamknie mi ryj* a bedzie dobrze ;)

2

Przyjada zamuruja i tyle pierd*lenia.

2

Szkoda ze nie na Bernabeu przewaznie tam byla regeneracja

0

Ale z jednej strony jest to racja bo tak jest w wiekszosci meczach, bramkowa przewaga a potem bronienie przeciez to jest glupota, ja wiem ze zmeczenie moze wplywac i inne czynniki ale chyba Romy nie trzeba przypominac, lepszy rywal i dupa, mnie to boli ze za kazdym razem jak tracimy pilke i leci kontra to normalnie zawal bo zawsze jest cos groznego, a my lecimy z kontra i w pewnym momencie stop i po akcji.

0

Tragiczny trener, z takich ludzi nie wie co ulepic

0

W ogole ;) tyle milionow a jak sobie pilki nie wypusci to nic nie zrobi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?