0

Ten gosc jest niesamowity.

0

Toc to dla mnie jest kompletnie brak szacunku dla takich pilkarzy -.- 3 minuty dostalo 2 graczy.

0

Nie znam sie na pilce wytlumacz mi ktos co daja zmiany albo podwojna zmiana w 89 przy wyniku 3-1 badz 4-1?

0

To sa wlasnie te czasy 2 bramki i 2 asysty a ludzie piszs o przecietnym meczu a potem wszyscy sie dziwa czemu zlotej piki nie wygrywa, skoro jego gra nie jest najlepsza ;//

1

Trafna prawda ale zdrowy Verma to rzadki przypadek xd

0

Taa jasne Ronaldo strzelil 3...

0

Ja to tylko wlasnie o to sie boje ze znowu Casemiro i Zidane cos podpisza z diablem obym sie mylil.

0

No zawsze tylko Messi slabo gra w fazie pucharowej ;/

2

Po za tym Ramosa nie powinno byc na boisku wiec sie lokieto nie liczy xd

1

Taka prawda Barca wygrala (trawa jest zielona) jakby real wygral to cos nowego xd musieliby poswiecic wiecej czasu

0

Nie chodzi o to, piszo o nie "pozwoleniu" wznowienia kontry, pilka z tego co pamietsm byla w polu karnym Kurtuly, mogliby znalezc cos normalnego typu strzaly w twarz Ramosa czy innych Ter Stegenow a nie o braku wznowieniu kontry...

0

Ja pierd*** podsumowanie sedziego wedlug Notatnika v13 " Raz zupełnie bezmyślnie nie pozwolił Królewskim na wyprowadzenie kontry i uparł się, że odgwiżdże przewinienie" przeciez oni sobie jaja robia xD

0

Wygrywasz 2 mecze i mowia 90% ze byl lepszy i mial pecha przeciez to sa jakies jaja.

1

Dziady polowe meczy w sezonie wygrywaja w taki sposob, my mamy takie mecze sporadycznie i afera jaki to Real dobry i wynik nie zasluzony ;s

0

Panowie (jestem malym fanbojem Messiego) co sie z nim dzieje? Gdzie jest ta zlosc pilkarska gdzie te zaangazowanie, on nawet jak strzeli 3 4 bramki w meczu to ten mecz jest "przechodzony" nie moge tego zrozumiec, dreptanie albo stanie w miejscu boli taki widok ;(

0

Jakim sposobem nie kartkowal za takie sytuacje ;s nie zrozumiem nigdy tych patalachow

1

Masakra Barca zabila Real ich wlasna bronia

0

Okej podrosne napisze znawco.

0

No tak bo Dembele ma 1 na 1 albo 1 na 2. Wez pomysl czasami

3

My niemamy pomocy fakt, ale Real ma pomoc i co. ?jedynie sytuacje z kontry.

1

Poki co Dembele tragedia, Messi jsk cos tez ^

0

Mowimy o polityce i pada haslo zachowanie, my patrzmy w jakim kraju zyjemy i co oni z nami robia a nie co ze soba reprezentuja.

1

Prosze Cie jakimi decyzjami jakimi zmianami, chyba wszyscy zdrowo myslacy widzs ze Messi ciagnie ten wozek, Messi pod forma i Barcy niema.

0

Pytanko do pijacych Yerbe, z jakiej stronki zamawiacie te "ziele"?

0

Niie zapomni, bo jak bedzie to taka sama sytuacja to pojdzie w swiat jak to dla Barcelony pomagaja ;D

0

Odkad przyszedl to go marnuje, a tymczasem w takiej Barcelonie gra Rakitic z Busim w jednym skladzie i truskawka na torcie Roberto myslacy i biegajacy po prawej obronie.

0

Jest tragiczna, 2 wozy z weglem nie moga grac razem a kreatywnosc Rakiticia jest na moim poziomie tylko ze ja moge sobie go hejotwac a on i tak poda do tylu albo najblizszego.

0

Czlowieku o Luisie niema co mowic bo to parodia ale pomocy to tu niema bo 2 wozow z weglem i Roberto hasajacy blizej prawej obrony niz cokolwiek, niestety ciezkie czasy.

0

Strona niewytrzymuje ;) wieksza ilosc komentarzy error

0

Mysle ze mamy taka stabilnosc ze mozna smialo podpisywac dozywotni kontrakt z Valverde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?