Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zeby jeszcze te levante cos gralo do przodu, a oni praktycznie tylko bronia i 3;0 xd
15
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.7.
0
@BigShaq Dziekuje bardzo ;)
0
Jakies przetlumaczenie slow Messiego to bedzie? Ile mozna czekac ;s
6
@Rewolucja123 Ty tak powaznie z tym Dembele?
0
Oj bedzie bolalo jak Messiego nie bedzie.
0
@Veb1233 Nie kogos, tylko co uznawane jest za przedryblowanie "Van dajka"
0
@BigShaq Tez go lubie ale dzisiaj sporo niedokladnosci
2
Niestety na sztab sedziowski nie wydala nic ;(
0
@PrinceDamon Cos nie chce mi sie wierzyc ze takie ceny, powaznie ?
0
@drNo Ja sobie zartowalem bo przeciez strzelil wczesniej taka bramke ktora leciala w aut xd a zreszta zgadzam sie z Toba w 100%
0
@kkbarca Ej ale Ty szanuj strzaly Viniego, jeden lecial w trybuny i to nawet boczne a jednak bramka padla !
1
I to jest wlasnie Dembele taka sytuacja a potem dzieje sie co sie dzieje.
2
@Cave No jak zawsze mozna bylo mu cisnac, to co dzisiaj takiego zrobil ze nieporozumienie?
7
@Croocers Tez uwazam ze to "wieczny talent"
0
@El dominatore Otoz to.
7
Iniesta sie jest nie bywa ! Co za czlowiek, mam wrazenie ze nawet jakby 100 lat mial to nadal ladne pileczki by dawal.
13
@dawcio142 Poczekaj zaraz Ci powiedza ze to mecze towarszyskie, po 10 ligowych ze to dopiero poczatek sezonu i tak w kolko, rzygac sie chce tym "trenerem".
2
Nedzne zycie bo co? Bo mowia prawde co sie dzieje ?
0
Fajba ta Barca taka nie za dobra ;) winycj miliniow winycj transferow ;D
0
@Cave Daj jakies nazwisko ktore mogloby za niego grac
0
@Veb1233 Tak tak a pozniej mamy Coutinho na skrzydle i S Roberto na prawej obronie.
0
@kamilek20039 Matki w to nie mieszaj bazancie.
0
@Veb1233 Dodaj do tego w ogole co ma Valverde w glowie ze wystawia ludzi na nieswoich pozycjach jezu jakie to jest przykre.
0
Po prostu ta Barca w zadnym momencie nie idzie do przodu z tym trenerem, ja wiem ze mecz towarszyski ale jak ogladasz to to samo co w zeszlym sezonie, 0 pomyslu na gre totalne 0, druga sprawa "grizi" debiut debiutem a Cholo zapierdzielal, tutaj czuje bedzie totalna wyje*ka ;D
0
Dembele widze nadal zero, brak jakiegokolwiek slowa.
1
@jachuu9 Na razie w tym meczu zjada takiego Dembele
0
@takisobiektos Wez bo zara wyjda z obroncy z jamy ;[
6
@Michal1995 Gosciu on wrzucil z jakiegos zrodla, a 90% newsow to fejki .
0
@G9 Przy lini to wlasnie Messiego faulowal i wtedy juz zolta to lekko powinien dostac, a bodajrze dostal Vidal za malego liscia w Dybale