3

Zeby jeszcze te levante cos gralo do przodu, a oni praktycznie tylko bronia i 3;0 xd

15

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.7.

0

@BigShaq Dziekuje bardzo ;)

0

Jakies przetlumaczenie slow Messiego to bedzie? Ile mozna czekac ;s

6

@Rewolucja123 Ty tak powaznie z tym Dembele?

0

Oj bedzie bolalo jak Messiego nie bedzie.

0

@Veb1233 Nie kogos, tylko co uznawane jest za przedryblowanie "Van dajka"

0

@BigShaq Tez go lubie ale dzisiaj sporo niedokladnosci

2

Niestety na sztab sedziowski nie wydala nic ;(

0

@PrinceDamon Cos nie chce mi sie wierzyc ze takie ceny, powaznie ?

0

@drNo Ja sobie zartowalem bo przeciez strzelil wczesniej taka bramke ktora leciala w aut xd a zreszta zgadzam sie z Toba w 100%

0

@kkbarca Ej ale Ty szanuj strzaly Viniego, jeden lecial w trybuny i to nawet boczne a jednak bramka padla !

1

I to jest wlasnie Dembele taka sytuacja a potem dzieje sie co sie dzieje.

2

@Cave No jak zawsze mozna bylo mu cisnac, to co dzisiaj takiego zrobil ze nieporozumienie?

7

@Croocers Tez uwazam ze to "wieczny talent"

0

@El dominatore Otoz to.

7

Iniesta sie jest nie bywa ! Co za czlowiek, mam wrazenie ze nawet jakby 100 lat mial to nadal ladne pileczki by dawal.

13

@dawcio142 Poczekaj zaraz Ci powiedza ze to mecze towarszyskie, po 10 ligowych ze to dopiero poczatek sezonu i tak w kolko, rzygac sie chce tym "trenerem".

2

Nedzne zycie bo co? Bo mowia prawde co sie dzieje ?

0

Fajba ta Barca taka nie za dobra ;) winycj miliniow winycj transferow ;D

0

@Cave Daj jakies nazwisko ktore mogloby za niego grac

0

@Veb1233 Tak tak a pozniej mamy Coutinho na skrzydle i S Roberto na prawej obronie.

0

@kamilek20039 Matki w to nie mieszaj bazancie.

0

@Veb1233 Dodaj do tego w ogole co ma Valverde w glowie ze wystawia ludzi na nieswoich pozycjach jezu jakie to jest przykre.

0

Po prostu ta Barca w zadnym momencie nie idzie do przodu z tym trenerem, ja wiem ze mecz towarszyski ale jak ogladasz to to samo co w zeszlym sezonie, 0 pomyslu na gre totalne 0, druga sprawa "grizi" debiut debiutem a Cholo zapierdzielal, tutaj czuje bedzie totalna wyje*ka ;D

0

Dembele widze nadal zero, brak jakiegokolwiek slowa.

1

@jachuu9 Na razie w tym meczu zjada takiego Dembele

0

@takisobiektos Wez bo zara wyjda z obroncy z jamy ;[

6

@Michal1995 Gosciu on wrzucil z jakiegos zrodla, a 90% newsow to fejki .

0

@G9 Przy lini to wlasnie Messiego faulowal i wtedy juz zolta to lekko powinien dostac, a bodajrze dostal Vidal za malego liscia w Dybale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?