0

@kamiVeB Też czasami "nasz" Guardiola odpływa ale rozumiem źle nie może mówić przecież.... nie powie że woli grać bez napastnika niż z Aguero

1

@BorzyKrzys Takie nie na miejscu trochę, bo nasza Barca ile wydała hehe

0

@Korek365 Typowy Niemiec nawet się nie kryje z tym co mowi, mam nadzieję że Lewy pobije ten rekord niech ich to boli że wielki Polak będzie legenda w tym Państwie.

0

@mekston To taki żarcik nie śmieszny:/ bo za każdym razem jak widzę bramkarz stoi w miejscu przypomina mi się Oblak

1

Oblak to Ty? Hehe

1

Chiellini dalej myśli że nic nikt nie zobaczy hehe

1

@David00 Nie ukrywam sam jestem "fanbojem" ale bez przesady tego się słuchać Nie da, mimo tego że to nasz polak rodak

4

Nie oglądam Bayernu za często że tak powiem, mam pytanie czy w każdym meczu komentatorzy prawie się spusz**aja na niego?

0

@Coutinho007 Czemi Ty patrzysz tylko na Roberto?

3

Ter Stegen te dzisiaj kozak

3

Pedri to chyba powinien już odpocząć do następnego sezonu ;D

0

@TridenteMSN Jeszcze 3 mecze są ;(

0

@Whudi Czyli to już pewne że Juve w LE?

1

Lenglet standardowo powietrze w kryciu hehe

0

Żałosna Barcelona

0

@Encore Przecież zadałem na luzie pytanie ;D

0

@Encore Jak to jest żyć stereotypem opowiesz?

0

@skakun95 Człowieku każdą bramkę można tłumaczyć że ktoś coś zrobil nie tak... piłka nożna to gra błędów, co Ty chcesz mi wytłumaczyć?

0

@skakun95 Co to znaczy nie miały prawa wpaść?

0

@głardiola Jak żeś to pięknie odmienił;D

0

@Gall To ta strona co daje asysty za wywalczony rzut karny?

0

@clyde Mam identyczna umowę i tak jak kolega napisał automatycznie się przedłuża na czas nie okreslony.

2

@Coutinho007 Aż mi się przypomniała sytuacja mbappe vs legnlet gdzie pokazuje jaki lenglet jest cienki.... mbappe mógł tylko wejść na lewą stronę to lenglet i tak poszedł w prawo masakraaaa

0

Cieszy postawa nie których zawodników, ale dzisiaj Barca miała 3 franzucow którzy nie chcieli pomoc naszym:) jedziemy po La ligę i puchar!

2

Nie mogę uwierzyć w to ze Griezmann nie robi żadnej przewagi gość nie daje kompletnie żadnej przewagi...

0

@macio_944 A kto dobrze?

0

Osobiście to dla Lenfleta dałbym z 20 milionie na czysto i kontrakt na 6 lat fajny chłopak;(

2

Lorient lepiej grało od Barcy;D

21

Błąd błędem wiadomo jeszcze nie raz takie się zdarza... tylko że u nas przy takich błędach to jest 90% gol dla przeciwnika jeżeli w obronie będzie taka bestia jak Umtiti co za sprint co za powrót co za poświęcenie dosłownie bestia!

0

@kryhaa Byl na boisku ;(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?