Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamiVeB Też czasami "nasz" Guardiola odpływa ale rozumiem źle nie może mówić przecież.... nie powie że woli grać bez napastnika niż z Aguero
1
@BorzyKrzys Takie nie na miejscu trochę, bo nasza Barca ile wydała hehe
0
@Korek365 Typowy Niemiec nawet się nie kryje z tym co mowi, mam nadzieję że Lewy pobije ten rekord niech ich to boli że wielki Polak będzie legenda w tym Państwie.
0
@mekston To taki żarcik nie śmieszny:/ bo za każdym razem jak widzę bramkarz stoi w miejscu przypomina mi się Oblak
1
Oblak to Ty? Hehe
1
Chiellini dalej myśli że nic nikt nie zobaczy hehe
1
@David00 Nie ukrywam sam jestem "fanbojem" ale bez przesady tego się słuchać Nie da, mimo tego że to nasz polak rodak
4
Nie oglądam Bayernu za często że tak powiem, mam pytanie czy w każdym meczu komentatorzy prawie się spusz**aja na niego?
0
@Coutinho007 Czemi Ty patrzysz tylko na Roberto?
3
Ter Stegen te dzisiaj kozak
3
Pedri to chyba powinien już odpocząć do następnego sezonu ;D
0
@TridenteMSN Jeszcze 3 mecze są ;(
0
@Whudi Czyli to już pewne że Juve w LE?
1
Lenglet standardowo powietrze w kryciu hehe
0
Żałosna Barcelona
0
@Encore Przecież zadałem na luzie pytanie ;D
0
@Encore Jak to jest żyć stereotypem opowiesz?
0
@skakun95 Człowieku każdą bramkę można tłumaczyć że ktoś coś zrobil nie tak... piłka nożna to gra błędów, co Ty chcesz mi wytłumaczyć?
0
@skakun95 Co to znaczy nie miały prawa wpaść?
0
@głardiola Jak żeś to pięknie odmienił;D
0
@Gall To ta strona co daje asysty za wywalczony rzut karny?
0
@clyde Mam identyczna umowę i tak jak kolega napisał automatycznie się przedłuża na czas nie okreslony.
2
@Coutinho007 Aż mi się przypomniała sytuacja mbappe vs legnlet gdzie pokazuje jaki lenglet jest cienki.... mbappe mógł tylko wejść na lewą stronę to lenglet i tak poszedł w prawo masakraaaa
0
Cieszy postawa nie których zawodników, ale dzisiaj Barca miała 3 franzucow którzy nie chcieli pomoc naszym:) jedziemy po La ligę i puchar!
2
Nie mogę uwierzyć w to ze Griezmann nie robi żadnej przewagi gość nie daje kompletnie żadnej przewagi...
0
@macio_944 A kto dobrze?
0
Osobiście to dla Lenfleta dałbym z 20 milionie na czysto i kontrakt na 6 lat fajny chłopak;(
2
Lorient lepiej grało od Barcy;D
21
Błąd błędem wiadomo jeszcze nie raz takie się zdarza... tylko że u nas przy takich błędach to jest 90% gol dla przeciwnika jeżeli w obronie będzie taka bestia jak Umtiti co za sprint co za powrót co za poświęcenie dosłownie bestia!
0
@kryhaa Byl na boisku ;(