0

@Gomess A będzie jeszcze groźny...

2

@martin86 Ja to czekam na tych co wyjdą z jamy i powiedzą że Messi wszystko spowalniał Messi jest stary i Messi blokuje wszystkich, szkoda że jak on był to nie było do pomyślenia żeby celnego strzału nie było hehe ale najważniejsze że odszedł i teraz każdy pracuje na siebie :)

0

@barcelonaLM Akurat z tym jest prawda:)

2

Przykre jest to że na palcach jednej ręki można policzyć grę 1 na 1 szok w takim "zespole"

0

Boże niech ten Messi już odejdzie... wszystkich blokuje i nikt nie może wziąć na siebie gry... łotr jeden

0

@hayek Ciężko o inna formę jak jest tyle państw

0

@Woland10 Tak na prawdę co z tych wychowanków?

1

Aż strach pomyśleć co Baja z nami zrobi hehe

0

Widać że Griezmann odżył po odejściu Messiego

3

Tylko czekać na słaby mecz i gadanie jaka to Barca słaba wypalona i w ogóle Umtiti i Pjanic, I oczywiście wyjazdy:))

0

@Criss18Barca A dlaczego wywalenia?

7

@barteq Jakbyś się na prawdę interesował to byś wiedział że już zaczal treningi ;D

0

@Comfortable_ Tyle samo liter ;((

0

@Encore Oby Ansu nie grał z Betisem ;(

0

@SuperPatsonFCB Może źle napisałem może źle mnie zrozumiałeś, chodzi mi o to że za każdą wieksza porażkę Argentyny obwiniany jest Messi, że on nigdy nic nie wygrywa 8 tak dalej, I oczywiście wygrywa drużyna przegrywa drużyna tak powinno być, ale według nie których albo większości "ekspertów" przegrywa Messi

0

@takisobiektos Bo jako jeden z niewielu potrafił coś zrobic, minąć zagrać gdzie reszta "tylko" walczyła że tak powiem, oczywiście zespół to zespół szkoda tylko że po przegranych hejt jest tylko na jedną osobę, a jeśli chodzi o Twoje pytanie to tak przegrywała razem z nim ale tak jak napisałem wyżej jak przegrywali to on był winien tak to widzę;) pozdrawiam

1

@FCB24 No jak ktos gada takie głupoty to jak inaczej to nazwać, np dużo osób przyznało że w finale Messi był zwyczajnie "slaby" bo taka jest prawda ale szkoda ze Ci co go tak wyzywają nie potrafią powiedzieć że te wszystkie finały Argentyna grała dzięki niemu ;)

4

@Nano22 Piękny komentarz i piękna prawda:) pozdrawiam

1

@escarabajo I to jest święta prawda bo złota piłka to nagroda indywidualna a nie "bo ten wygrał euro a ten lm".

0

@zenoowity To samo takie wynalazki jak Mbappe czy Inne Lukaki, ja wiem ze kryteria się zmieniły absurdalnie... to jest nagroda indywidualna i chyba każdy widzi co powinno sie brać pod uwagę o ile ludzie oglądają mecze ale jak słyszę że Mbappe ma wygrac "jakby wygrał euro" to mnie krew zalewa

0

@IbrahimAfellay 11 km skurczybyki wypoczęci są dlatego zjedli Francję w karnych ;D

0

Zostało 20 parę minut do końca meczu... Chorwacja przegrywa wiedzę że jest to mecz o być albo nie być a oni się bronią...

2

@Colon Wszyscy wiedzą że rzut wolny to jego najmocniejsza strona.

1

@messi564 Nie wiem co to za przekret z jego transferem był ale gość był niesamowity, dal więcej niż połowa transferów "pomocników" przez kilka lat.

0

@Songo91 Wystarczy remis dla Portugalii i wyjdą:)

0

@FCB24 Psychiczną że tak to nazwe

1

Zawsze mnie dziwiło że Pepe z taką głową jest w takim miejscu jakim jest szok

0

@MaFCB Jak przy jednym stole? On ma swój i Messi z Ronaldo może dołącza do niego

10

Nienawidzę tego Menela taki wojownik zawsze a kur** przy każdym kontakcie się kładzie.

0

@kamilop Spokojnie wystarczy że jeden i drugi zagrają słabo po 2 mecze i już prawa obrona do wymiany. Znawcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?