Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gomess A będzie jeszcze groźny...
2
@martin86 Ja to czekam na tych co wyjdą z jamy i powiedzą że Messi wszystko spowalniał Messi jest stary i Messi blokuje wszystkich, szkoda że jak on był to nie było do pomyślenia żeby celnego strzału nie było hehe ale najważniejsze że odszedł i teraz każdy pracuje na siebie :)
0
@barcelonaLM Akurat z tym jest prawda:)
2
Przykre jest to że na palcach jednej ręki można policzyć grę 1 na 1 szok w takim "zespole"
0
Boże niech ten Messi już odejdzie... wszystkich blokuje i nikt nie może wziąć na siebie gry... łotr jeden
0
@hayek Ciężko o inna formę jak jest tyle państw
0
@Woland10 Tak na prawdę co z tych wychowanków?
1
Aż strach pomyśleć co Baja z nami zrobi hehe
0
Widać że Griezmann odżył po odejściu Messiego
3
Tylko czekać na słaby mecz i gadanie jaka to Barca słaba wypalona i w ogóle Umtiti i Pjanic, I oczywiście wyjazdy:))
0
@Criss18Barca A dlaczego wywalenia?
7
@barteq Jakbyś się na prawdę interesował to byś wiedział że już zaczal treningi ;D
0
@Comfortable_ Tyle samo liter ;((
0
@Encore Oby Ansu nie grał z Betisem ;(
0
@SuperPatsonFCB Może źle napisałem może źle mnie zrozumiałeś, chodzi mi o to że za każdą wieksza porażkę Argentyny obwiniany jest Messi, że on nigdy nic nie wygrywa 8 tak dalej, I oczywiście wygrywa drużyna przegrywa drużyna tak powinno być, ale według nie których albo większości "ekspertów" przegrywa Messi
0
@takisobiektos Bo jako jeden z niewielu potrafił coś zrobic, minąć zagrać gdzie reszta "tylko" walczyła że tak powiem, oczywiście zespół to zespół szkoda tylko że po przegranych hejt jest tylko na jedną osobę, a jeśli chodzi o Twoje pytanie to tak przegrywała razem z nim ale tak jak napisałem wyżej jak przegrywali to on był winien tak to widzę;) pozdrawiam
1
@FCB24 No jak ktos gada takie głupoty to jak inaczej to nazwać, np dużo osób przyznało że w finale Messi był zwyczajnie "slaby" bo taka jest prawda ale szkoda ze Ci co go tak wyzywają nie potrafią powiedzieć że te wszystkie finały Argentyna grała dzięki niemu ;)
4
@Nano22 Piękny komentarz i piękna prawda:) pozdrawiam
1
@escarabajo I to jest święta prawda bo złota piłka to nagroda indywidualna a nie "bo ten wygrał euro a ten lm".
0
@zenoowity To samo takie wynalazki jak Mbappe czy Inne Lukaki, ja wiem ze kryteria się zmieniły absurdalnie... to jest nagroda indywidualna i chyba każdy widzi co powinno sie brać pod uwagę o ile ludzie oglądają mecze ale jak słyszę że Mbappe ma wygrac "jakby wygrał euro" to mnie krew zalewa
0
@IbrahimAfellay 11 km skurczybyki wypoczęci są dlatego zjedli Francję w karnych ;D
0
Zostało 20 parę minut do końca meczu... Chorwacja przegrywa wiedzę że jest to mecz o być albo nie być a oni się bronią...
2
@Colon Wszyscy wiedzą że rzut wolny to jego najmocniejsza strona.
1
@messi564 Nie wiem co to za przekret z jego transferem był ale gość był niesamowity, dal więcej niż połowa transferów "pomocników" przez kilka lat.
0
@Songo91 Wystarczy remis dla Portugalii i wyjdą:)
0
@FCB24 Psychiczną że tak to nazwe
1
Zawsze mnie dziwiło że Pepe z taką głową jest w takim miejscu jakim jest szok
0
@MaFCB Jak przy jednym stole? On ma swój i Messi z Ronaldo może dołącza do niego
10
Nienawidzę tego Menela taki wojownik zawsze a kur** przy każdym kontakcie się kładzie.
0
@kamilop Spokojnie wystarczy że jeden i drugi zagrają słabo po 2 mecze i już prawa obrona do wymiany. Znawcy