Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ogólnie benzyna sobie podał do bramki xD
1
Co Mbappe dziś mecz zagrał to jego ;D
0
Szkoda ze w drugiej spuścili trochę z tonu
1
@Kondziubarca raczej od Daniego "Alvisa"
0
@miladi Cokolwiek bo od kilku miesięcy jest tylko człowiekiem który biega nic więcej;(
0
@MesQueUnClub96 No inny, biega sobie i biega
1
Gavi nawet z tak słabym rywalem nic nie daje...
1
Fajny ten Gavi taki nic nei dajacy
0
@Adi123456789 może kiedy zacznie coś dawać tej druzynie
1
Druga i trzecią nie była z niewielka przewaga linkiewicz?
0
@Messi1992 tak tylko mi chodzi o to kto daje "zawodowca" który trenował ponad połowę swojego życia z totalnym amatorem to jest zart dopiero
0
@Messi1992 A taki "fajter" jak wrzosek co tam robi?
0
@ToWinaSedziego nawet jak bierze to zabronione tam to jest?
0
@draxidox a kogo byś posluchal?
0
@koksik2700 widać że na camp bou czuję się jak w domu bo to jego dom xD
0
Kessie nie jest dobrym materiałem dla hiszpańskich sedziow, czuje ze będzie wszystko gwizdane z nim w roli głównej... w Anglii połowę fauli by nie było z tej połowy
0
@Tasde To chyba pilkarze Liverpoolu wstrzymywali bardziej grę bo stali pod bramka Manchesteru nie uważasz? Jakby pobiegli na swoją połowę a Fernandez trzymał by piłkę to wtedy można mu kartkę dac
0
Powie mi ktoś na cholere ten mecz z City?
1
Z Gavim i Ferranem to w 9 gramy masakra
1
Coś mówili o Matsie i formie No to pokazal
0
@AlexDark00 tak tak a po 15 meczach będzie mówione że łatwo znajduje się w sytuacjach a bramek jak nie było tak nie będzie
1
Nowy sezon stary dobry ferrari;)
0
Szkoda ze za remisy są punkty ;[ może by się coś zmieniło I pseudo kopacze nie grali by tak na czas
0
@inFLAMES dla Pan doktor?
0
@MatBac1991 gość jest przygotowany do gry a przez nie udolnosc (byłego lub teraźniejszego zarządu) nie może występować, ja również mam nadzieję że z niej skorzystać bo to jest cyrk
0
@Vebrol hahaha i tak będzie
0
@jaras121 gość jak dostawał piłki to ani razu nie podniósł.glowy, tylko odgrywał do tyłu piłkarz mem
7
Aspas cienki jak sik pajaka a z nami mecz życia będzie miał
0
Dzisiaj bramkarz nie jest potrzebny dla celty ;)
1
@Lautaro Nie nie, odrazu biegł do niego i dostał, i to jest właśnie hiszpanskie sędziowanie rzygac się chce