3

Ogólnie benzyna sobie podał do bramki xD

1

Co Mbappe dziś mecz zagrał to jego ;D

0

Szkoda ze w drugiej spuścili trochę z tonu

1

@Kondziubarca raczej od Daniego "Alvisa"

0

@miladi Cokolwiek bo od kilku miesięcy jest tylko człowiekiem który biega nic więcej;(

0

@MesQueUnClub96 No inny, biega sobie i biega

1

Gavi nawet z tak słabym rywalem nic nie daje...

1

Fajny ten Gavi taki nic nei dajacy

0

@Adi123456789 może kiedy zacznie coś dawać tej druzynie

1

Druga i trzecią nie była z niewielka przewaga linkiewicz?

0

@Messi1992 tak tylko mi chodzi o to kto daje "zawodowca" który trenował ponad połowę swojego życia z totalnym amatorem to jest zart dopiero

0

@Messi1992 A taki "fajter" jak wrzosek co tam robi?

0

@ToWinaSedziego nawet jak bierze to zabronione tam to jest?

0

@draxidox a kogo byś posluchal?

0

@koksik2700 widać że na camp bou czuję się jak w domu bo to jego dom xD

0

Kessie nie jest dobrym materiałem dla hiszpańskich sedziow, czuje ze będzie wszystko gwizdane z nim w roli głównej... w Anglii połowę fauli by nie było z tej połowy

0

@Tasde To chyba pilkarze Liverpoolu wstrzymywali bardziej grę bo stali pod bramka Manchesteru nie uważasz? Jakby pobiegli na swoją połowę a Fernandez trzymał by piłkę to wtedy można mu kartkę dac

0

Powie mi ktoś na cholere ten mecz z City?

1

Z Gavim i Ferranem to w 9 gramy masakra

1

Coś mówili o Matsie i formie No to pokazal

0

@AlexDark00 tak tak a po 15 meczach będzie mówione że łatwo znajduje się w sytuacjach a bramek jak nie było tak nie będzie

1

Nowy sezon stary dobry ferrari;)

0

Szkoda ze za remisy są punkty ;[ może by się coś zmieniło I pseudo kopacze nie grali by tak na czas

0

@inFLAMES dla Pan doktor?

0

@MatBac1991 gość jest przygotowany do gry a przez nie udolnosc (byłego lub teraźniejszego zarządu) nie może występować, ja również mam nadzieję że z niej skorzystać bo to jest cyrk

0

@Vebrol hahaha i tak będzie

0

@jaras121 gość jak dostawał piłki to ani razu nie podniósł.glowy, tylko odgrywał do tyłu piłkarz mem

7

Aspas cienki jak sik pajaka a z nami mecz życia będzie miał

0

Dzisiaj bramkarz nie jest potrzebny dla celty ;)

1

@Lautaro Nie nie, odrazu biegł do niego i dostał, i to jest właśnie hiszpanskie sędziowanie rzygac się chce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?