Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Zoker Jak mają ich nie obrazac, jak oni pokazują że do normalnego sędziowania im brakuje lat świetlnych, trzeba mówić o tym glosno może wtedy się coś zmieni w tym hiszpańskim sędziowaniu... ja rozumiem że błędy były sa i będą ale w tej lidze to jest paranoja i najgorsze że nie mają żadnych konsekwencji z tego
0
@Inko przepraszam profesorze
1
@Inko w Hiszpanii pilkarze powinni pokazywać co mecz takie gesty w ich kierunku, sędziowie co mecz z nich kpią, ja to jestem za tym żeby w końcu każdy klub w Hiszpanii zrobil jakąś nagonke na tych klaunów w żółtym stroju, smiecie bez konsekwencji
1
@taris Jeśli chodzi o Lewandowskiego to w takich sytuacjach człowiek myśli cheyste milion kamer wszyscy widzą gość ewidentnie podskoczył żeby walnąć z łokcia a on się kloci... całe życie w la lidze Ramos taki był... nienawidzę takiego zachowania;(
1
@domin682 tyle razy mówiłem ;( oni powinni być weryfikowani po meczach, pilkarze mają kary w postaci kartek czy zawieszen a te żółte klauny w Hiszpanii nic..
1
@norbi77 w połowie meczy albo w większości nawet Barca powinna oddać piłkę... ale niestety mamy co manlmy
0
Szkoda ze ja za ferrari nie gram tyle samo bym dawał drużynie co on ;(
0
@Azi to przy bramce?
1
Lewandowski zachował się tragicznie nie wiem co on myślał skacząc z łokciem do gościa xD ale zauważmy że jego przynajmniej 5 razy na mecz traktują łokciem może nie tak widocznie jak uczynił to on ale jednak i nigdy żaden klaun w żółtym stroju tego nie widzi..
0
Normalna decyzja w co ten Lewy się bawił? Może jeszcze mógł stanąć i strzała mu walnąć
0
@priest9999 jak to brak neymara w rewanżu? Urodziny?
0
Ale przyfasolil
0
Narzekamy że sędziowie w meczach Barcy czy realu nie wiedzą co robią, zobaczcie co się dzieje w Sevilli;s wszystkich sedziow w Hiszpanii bym wyje**l
0
@FcPortoFan1999 wolałbym cały odcinek niż urywki ;D
0
Panowie podpowiedz ktoś gdzie obejrze The walking dead 11 sezon od 17 odcinka?
0
Pany Czy na Disneyu + będą ostatnie odcinki The Walking Dead wie ktoś coś?
1
Pany gdzie obejrze The Walking Dead 11 sezon od 9 odcinka?
0
@Vernon_Roche oglądasz mecze Psg?
2
On mówi że francuska jest jaka jest to on chyba meczy w hiszpańskiej nie ogląda no normalnie dureń
1
@derlysy1979 nowy messi
0
@matirix20 nowy messi ;(
27
Jak mógł powiedzieć że Bayern gral na wyższej intensywności;O jak oni mieli w chu** ten mecz a i tak zdominowali
0
Czy nie uważacie że jakby bramkarze stali do końca na nogach to wpuszczali by zdecydowanie mniej bramek? Dzisiaj 3 bramki były taki ze jakby Stegen stał do końca to by dostal w jakąś nogę albo rękę ja go nie obwiniam ani nic ale jednak trochę meczy oglądam i więcej bramek pada jak się kładą niż to bronią
0
@kamiVeB Nie mecz, przykro się oglądać Barcelonę od paru sezonów;(
0
@Dieselzor trenera, piłkarzyki jakas wizję a z tego my nie mamy nic ;)
0
@agaFCB To samo jest w reprezentacji jak mu coś nie ponosi to macha rączkami jak ronaldo ;)
0
@eXi Nowy Messi co Ty nie wiesz
0
@Fetta A widziałeś prawa nogę Balde?
0
Wchodzi nowy Messi co ma proglem z przedryblowaniem jakiegoś zawodnika ! Jest nadzieja
2
Lepiej bylo siedzieć w szatni i nie wychodzić;o