4

@Zoker Jak mają ich nie obrazac, jak oni pokazują że do normalnego sędziowania im brakuje lat świetlnych, trzeba mówić o tym glosno może wtedy się coś zmieni w tym hiszpańskim sędziowaniu... ja rozumiem że błędy były sa i będą ale w tej lidze to jest paranoja i najgorsze że nie mają żadnych konsekwencji z tego

0

@Inko przepraszam profesorze

1

@Inko w Hiszpanii pilkarze powinni pokazywać co mecz takie gesty w ich kierunku, sędziowie co mecz z nich kpią, ja to jestem za tym żeby w końcu każdy klub w Hiszpanii zrobil jakąś nagonke na tych klaunów w żółtym stroju, smiecie bez konsekwencji

1

@taris Jeśli chodzi o Lewandowskiego to w takich sytuacjach człowiek myśli cheyste milion kamer wszyscy widzą gość ewidentnie podskoczył żeby walnąć z łokcia a on się kloci... całe życie w la lidze Ramos taki był... nienawidzę takiego zachowania;(

1

@domin682 tyle razy mówiłem ;( oni powinni być weryfikowani po meczach, pilkarze mają kary w postaci kartek czy zawieszen a te żółte klauny w Hiszpanii nic..

1

@norbi77 w połowie meczy albo w większości nawet Barca powinna oddać piłkę... ale niestety mamy co manlmy

0

Szkoda ze ja za ferrari nie gram tyle samo bym dawał drużynie co on ;(

0

@Azi to przy bramce?

1

Lewandowski zachował się tragicznie nie wiem co on myślał skacząc z łokciem do gościa xD ale zauważmy że jego przynajmniej 5 razy na mecz traktują łokciem może nie tak widocznie jak uczynił to on ale jednak i nigdy żaden klaun w żółtym stroju tego nie widzi..

0

Normalna decyzja w co ten Lewy się bawił? Może jeszcze mógł stanąć i strzała mu walnąć

0

@priest9999 jak to brak neymara w rewanżu? Urodziny?

0

Ale przyfasolil

0

Narzekamy że sędziowie w meczach Barcy czy realu nie wiedzą co robią, zobaczcie co się dzieje w Sevilli;s wszystkich sedziow w Hiszpanii bym wyje**l

0

@FcPortoFan1999 wolałbym cały odcinek niż urywki ;D

0

Panowie podpowiedz ktoś gdzie obejrze The walking dead 11 sezon od 17 odcinka?

0

Pany Czy na Disneyu + będą ostatnie odcinki The Walking Dead wie ktoś coś?

1

Pany gdzie obejrze The Walking Dead 11 sezon od 9 odcinka?

0

@Vernon_Roche oglądasz mecze Psg?

2

On mówi że francuska jest jaka jest to on chyba meczy w hiszpańskiej nie ogląda no normalnie dureń

1

@derlysy1979 nowy messi

0

@matirix20 nowy messi ;(

27

Jak mógł powiedzieć że Bayern gral na wyższej intensywności;O jak oni mieli w chu** ten mecz a i tak zdominowali

0

Czy nie uważacie że jakby bramkarze stali do końca na nogach to wpuszczali by zdecydowanie mniej bramek? Dzisiaj 3 bramki były taki ze jakby Stegen stał do końca to by dostal w jakąś nogę albo rękę ja go nie obwiniam ani nic ale jednak trochę meczy oglądam i więcej bramek pada jak się kładą niż to bronią

0

@kamiVeB Nie mecz, przykro się oglądać Barcelonę od paru sezonów;(

0

@Dieselzor trenera, piłkarzyki jakas wizję a z tego my nie mamy nic ;)

0

@agaFCB To samo jest w reprezentacji jak mu coś nie ponosi to macha rączkami jak ronaldo ;)

0

@eXi Nowy Messi co Ty nie wiesz

0

@Fetta A widziałeś prawa nogę Balde?

0

Wchodzi nowy Messi co ma proglem z przedryblowaniem jakiegoś zawodnika ! Jest nadzieja

2

Lepiej bylo siedzieć w szatni i nie wychodzić;o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?