0

I co taka walka ciałem nie jest faulem? Przecież gość nie był zainteresowany piłka w żadnym momencie

0

A bramkarz to mógł na ławce jeszcze usiąść;s pilka 3 dni leci na 5 matr a on stoi jak slup

0

@Sau_Ron Messi tu się przewróci tam się przewróci? Przecież to jeden z nie wielu piłkarzy który po każdym kontakcie próbował wstawać i biec dalej, przynajmniej jak gral w Barcelonie ;o

0

@Kubsoleon Ty tak poważnie?

0

@AlphaNumeric ostatni9 ktoś mówił że po ćwierćfinałach neima znaczenia

0

Z tym kontaktem Theo i Bufalem w 1 polowie nikt nic nie mówi?

0

@TheNekro94 akurat to jest dobre niech ciagna akcje do końca

3

Czuje ze Maroko w drugiej będzie cisnęło cisnęło a tak jakiś czumeni da lagę do przodu i mekambe zamknie to

2

I właśnie to jest najpiękniejsze robi takiego wielbłąda i żadnych konsekwencji nie będzie miał żółte parodysci

0

Hahahaha graja dalej

1

Jak tu karnego nie będzie to gratulacje !

0

Co to było hahaha

0

Ładna bzdura wiesz ze ciężko z Tobą to wychodzisz, 20 minuta i już zmiana ;s

0

@Emhyr nie daj bóg jak przegra to na pewno będzie chciał z nim gadac

1

@Faro to nie zmienia faktu że nie zrobili nic w tym meczu ;D

0

@Krzysztof1987 No dokładnie, już to pisałem ale pilkarze są karani jak coś złego zrobią typu faule wypowiedzi i tak dalej, a sędziowie kompletnie nie, popełni jakiegoś wielbłąda i nic z tego niema ;o

1

Dziwne ze Modric spłakał się o karnego i ogólnie, jak oni w tym meczu pol sytuacji nie mieli ;o

0

@MESSIah16 uważam że więcej ludzi powinni gadać o tych "sedziach" ;)

1

Modric będzie miał jakieś kosekwencje za to że powiedzial tak o sędziach czy tylko w Pięknej Hiszpanii tak jest?

0

@maniak33333 Teraz czaje ;D

0

@Herato Dla Ciebie tak i dla tych co są obiektywnie, inni zapamiętają że przegrał 2 finały MS, oczywiście życzę żeby wygrał w niedziele !

1

@JimMorrisonFCB Ja osobiście uważam że Maroko swoim stylem narobiłem kłopotów Francuzom;) mam nadzieje ze "Żiru" nie będzie miał swojego dnia ;zd

9

@mekston dobre ;D

0

@maniak33333 słabsza Argentyna?

3

@Cotutajsiedzieje Szpakowski?

0

@MesQueUnClub96 A Chorwacja co gra?

0

Przy sobie miał niema xd

0

@GeraltzKatalonii oczywiście że nie dostanie

0

@Firestone pol sytuacji nie miała xD

0

@sebo939 przez 35 minut pol sytuacji nie mieli a ludzie piszą że graja lepiej ;s

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?