Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I co taka walka ciałem nie jest faulem? Przecież gość nie był zainteresowany piłka w żadnym momencie
0
A bramkarz to mógł na ławce jeszcze usiąść;s pilka 3 dni leci na 5 matr a on stoi jak slup
0
@Sau_Ron Messi tu się przewróci tam się przewróci? Przecież to jeden z nie wielu piłkarzy który po każdym kontakcie próbował wstawać i biec dalej, przynajmniej jak gral w Barcelonie ;o
0
@Kubsoleon Ty tak poważnie?
0
@AlphaNumeric ostatni9 ktoś mówił że po ćwierćfinałach neima znaczenia
0
Z tym kontaktem Theo i Bufalem w 1 polowie nikt nic nie mówi?
0
@TheNekro94 akurat to jest dobre niech ciagna akcje do końca
3
Czuje ze Maroko w drugiej będzie cisnęło cisnęło a tak jakiś czumeni da lagę do przodu i mekambe zamknie to
2
I właśnie to jest najpiękniejsze robi takiego wielbłąda i żadnych konsekwencji nie będzie miał żółte parodysci
0
Hahahaha graja dalej
1
Jak tu karnego nie będzie to gratulacje !
0
Co to było hahaha
0
Ładna bzdura wiesz ze ciężko z Tobą to wychodzisz, 20 minuta i już zmiana ;s
0
@Emhyr nie daj bóg jak przegra to na pewno będzie chciał z nim gadac
1
@Faro to nie zmienia faktu że nie zrobili nic w tym meczu ;D
0
@Krzysztof1987 No dokładnie, już to pisałem ale pilkarze są karani jak coś złego zrobią typu faule wypowiedzi i tak dalej, a sędziowie kompletnie nie, popełni jakiegoś wielbłąda i nic z tego niema ;o
1
Dziwne ze Modric spłakał się o karnego i ogólnie, jak oni w tym meczu pol sytuacji nie mieli ;o
0
@MESSIah16 uważam że więcej ludzi powinni gadać o tych "sedziach" ;)
1
Modric będzie miał jakieś kosekwencje za to że powiedzial tak o sędziach czy tylko w Pięknej Hiszpanii tak jest?
0
@maniak33333 Teraz czaje ;D
0
@Herato Dla Ciebie tak i dla tych co są obiektywnie, inni zapamiętają że przegrał 2 finały MS, oczywiście życzę żeby wygrał w niedziele !
1
@JimMorrisonFCB Ja osobiście uważam że Maroko swoim stylem narobiłem kłopotów Francuzom;) mam nadzieje ze "Żiru" nie będzie miał swojego dnia ;zd
9
@mekston dobre ;D
0
@maniak33333 słabsza Argentyna?
3
@Cotutajsiedzieje Szpakowski?
0
@MesQueUnClub96 A Chorwacja co gra?
0
Przy sobie miał niema xd
0
@GeraltzKatalonii oczywiście że nie dostanie
0
@Firestone pol sytuacji nie miała xD
0
@sebo939 przez 35 minut pol sytuacji nie mieli a ludzie piszą że graja lepiej ;s