Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bogan Dziwnie to brzmi że "skrzydłowi są bez formy" ja zapytam kiedy oni formę mieli?
1
@Rust_Cohle Szkoda to jego ostatnich lat w Barcelonie po odejściu Neymara
6
No i taki klaun który sędziuje w środę dostanie kolejny mecz do sędziowania
1
Fati podsumował swoją gre
4
Czy tylko mi się wydaje że lewy robi wszystko 3 dni?
0
@ProMILs a minutę wcześniej płakał jak kunde nie podał
2
Lewy 10 spalony dzis
1
@Destroyer_of_Worlds ja to tylko bym zmienił remisy bezbramkowe na 0 pkt, bo jak się patrzy na niektóre drużyny to scyzoryk się otwiera
0
@Emhyr haha dobre
2
35 latka, jak to brzmi to szok ;(
10
Oprócz tego po każdym meczu powinni sprawdzać błędy i ich karać za to tak samo jak piłkarz jest karany.
1
@dv7wisnia wybacz dzisiaj w czerwonych
1
Hahah nie no do gila wystarczy krzyknąć żeby faul odgwizdac to odgwizda xD
2
Krzyknęli żeby żółta dal to dal
2
Rzygam już oglądaniem meczy z udziałem hiszpańskich sedziow, nie da się mno zwyczajnie to są pajace w żółtych strojach
3
Przecież to puchar króla mało ważne trofuem więc się nie spinaja, a wyszli najmocniejszym składem żeby formy nie zatracić;s
2
Ależ huknął;O kurtula dopiero się kład jak ona już w bramce była;O
1
Ale Ferran fajnie chodzi na skrzydełku
0
@Uukasz_93 Oni ogólnie cienko graja kto ogląda ich mecze to wie, Veratti jeszcze jak gra to trzyma za uszy ten środek a takto masakra tylko indywidualności
0
Ale on się czuje dumny tam ;D
0
Że tego Bernata jeszcze trzymają w tym Psg on jest cienki jak sik pajaka
1
@Cotutajsiedzieje i bardzo dobrze
0
@Ali3231 potwierdzam
0
@AlexDark00 a w czym Depay jest gorszy od Carrasco? Barcelona dalej jest dymana a zarząd to gowno nic się nie nauczyli a potem każdego proszą żeby z pensji schodzić
2
@shahman co to jest hahaha
3
@lucca87 Możliwe to jest wszystko... Koleszka napisał jak jest realnie.
0
@Ptasior Widziałeś kiedyś Ferrana w formie?
0
@thorin Widzę ludzie się cieszą że będzie możliwość kupienia "karasko" za mniej jak 20, w czym on jest lepszy jak Depay? Który rzekomo ma iść za worek cebuli śmiech na sali, nic się nie zmienili...
0
Widzę zarząd to jest tak samo dymany jak za Bartomeu, wstyd że szok
0
@MateuszGotowka99 beka bo co?