1

@Bogan Dziwnie to brzmi że "skrzydłowi są bez formy" ja zapytam kiedy oni formę mieli?

1

@Rust_Cohle Szkoda to jego ostatnich lat w Barcelonie po odejściu Neymara

6

No i taki klaun który sędziuje w środę dostanie kolejny mecz do sędziowania

1

Fati podsumował swoją gre

4

Czy tylko mi się wydaje że lewy robi wszystko 3 dni?

0

@ProMILs a minutę wcześniej płakał jak kunde nie podał

2

Lewy 10 spalony dzis

1

@Destroyer_of_Worlds ja to tylko bym zmienił remisy bezbramkowe na 0 pkt, bo jak się patrzy na niektóre drużyny to scyzoryk się otwiera

0

@Emhyr haha dobre

2

35 latka, jak to brzmi to szok ;(

10

Oprócz tego po każdym meczu powinni sprawdzać błędy i ich karać za to tak samo jak piłkarz jest karany.

1

@dv7wisnia wybacz dzisiaj w czerwonych

1

Hahah nie no do gila wystarczy krzyknąć żeby faul odgwizdac to odgwizda xD

2

Krzyknęli żeby żółta dal to dal

2

Rzygam już oglądaniem meczy z udziałem hiszpańskich sedziow, nie da się mno zwyczajnie to są pajace w żółtych strojach

3

Przecież to puchar króla mało ważne trofuem więc się nie spinaja, a wyszli najmocniejszym składem żeby formy nie zatracić;s

2

Ależ huknął;O kurtula dopiero się kład jak ona już w bramce była;O

1

Ale Ferran fajnie chodzi na skrzydełku

0

@Uukasz_93 Oni ogólnie cienko graja kto ogląda ich mecze to wie, Veratti jeszcze jak gra to trzyma za uszy ten środek a takto masakra tylko indywidualności

0

Ale on się czuje dumny tam ;D

0

Że tego Bernata jeszcze trzymają w tym Psg on jest cienki jak sik pajaka

1

@Cotutajsiedzieje i bardzo dobrze

0

@Ali3231 potwierdzam

0

@AlexDark00 a w czym Depay jest gorszy od Carrasco? Barcelona dalej jest dymana a zarząd to gowno nic się nie nauczyli a potem każdego proszą żeby z pensji schodzić

2

@shahman co to jest hahaha

3

@lucca87 Możliwe to jest wszystko... Koleszka napisał jak jest realnie.

0

@Ptasior Widziałeś kiedyś Ferrana w formie?

0

@thorin Widzę ludzie się cieszą że będzie możliwość kupienia "karasko" za mniej jak 20, w czym on jest lepszy jak Depay? Który rzekomo ma iść za worek cebuli śmiech na sali, nic się nie zmienili...

0

Widzę zarząd to jest tak samo dymany jak za Bartomeu, wstyd że szok

0

@MateuszGotowka99 beka bo co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?