Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
A potem się dziwią dlaczego barca w tym momencie to klub mem, będzie dobrym kapitanem że szpitala
0
@Firestone a ile tych pieniędzy brał masz taką wiedzę?
0
@P33ck ale tak jest w każdym meczu czy to presezon puchar liga czy le
0
@mientusek1407 Rustu Recber
1
@MrPGG nie można mówić że ma znacznie lepszy drybling od Raphini bo raphinia nie ma go wcale.
5
Czuje ze u nas stanie się średnim piłkarzem ale obym się kurla mylił ;o powodzenia Ilkay!
0
Szczerze to z bramki go pamietam na mistrzostwach swiata ;D
0
@semafor co to ;o
0
@JoeBlack U nas jej nie będzie miał;D
0
@Emhyr nie przeszadzaj ;D
2
@Worny ja to mam nadzieję tak jak ktoś rano napisał, 3:0 i żeby kibice krzyczeli "gavi"
4
Ale zoba jaka szybkość i motoryka xd
0
@chavez a potem powiedzą że mecze reprezentacji są bez sensu xD
2
Ile meczow było gdzie Mbappe co psuł po podaniach messiego a i tak całą krytyka na niego xD
0
@oyche o Boże z czym ty wyskakujesz xD ja mówię o krytyce De jonga a ten mi o paliwach
0
@arasz1819 Oczywiście że ma prawo, oczywiście że jest za dużo meczy i tak dalej ale to samo można o piłkarzach powiedzieć że chcieliby wiecznie więcej;s
3
Taki trochę hipokryta :D wiadomo że wszyscy to mafia ale gosc nie zarabia 10 tysięcy miesięcznie więc akurat tacy pilkarze powinni siedzieć w dziuplach cichutko
0
@Nicko czemu wszyscy najeżdżają te City xD a co inter pokazuje? Ten mecz jest słaby obu drużyn a Interu jeszcze gorszy
0
@bartekvisca Jak inter strzeli 1 to zobaczysz jak będzie grał :D
4
No ta teraz po każdym sezonie trzeba się cieszyć że w ogóle zagramy hehe
0
@Medium coś pięknego ale to musi być radość dla nich :D
0
@qbuteq tylko pis!
0
@KrychaFCB Nie mieszamy polityki a nie czekaj już jest wmieszana
2
Messi Lubi montiela!
0
@bari_94 wszystko co napiszą bierzesz na poważnie?
4
@Przemek2323 wygrać z ich sądami? Dobre
0
@Nazio87 hahah prawda
5
To nie czerwo powinno być?
9
Wolny dla Barcy a kibice krzyczą messi xD
1
@michal26 A że tak zapytam nie było masowych grobów w buczy? Coś tam trąbili kiedyś