1

A tam reki nie było?

0

@mekston ale nie zaczynali razem ;D

0

@Zoker to jakiej gry ludzie od niego oczekują, jak on by stał na tym skrzydle to w ogóle piłki przy nodze by nie miał ;D

0

@kampe bez zgadywania, zyebal?

1

A to w ogóle taki temat był?

3

Mam nadzieję że ten kretyński Robertsona dostanie czerwo jaką to jest boiskowa lajza to szok

1

Lewy to się w Krystynę widzę zmienia wiecznie tymi łapami macha

1

@Deviler kolego chyba pomyliłeś odwagę z odważnikiem

0

@sk13 Ostatnie wydarzenia Barcelony nic ci nie mówią?

0

@Faro ciężko się to ogląda;/ ale w sumie co Barce oglądały przez ostatnie lata to 80% mecz my takich

0

@Michu94 Osobiście jestem fanbojem Messiego ale jakoś nie widzę tutaj go, oczywiście nikt tak jak on nie potrafi zrobić coś z niczego albo dac coś na "nos" a nie oszukujmy się że on by biegał i charowal, po jego odejściu jest kompletna przebudowa tej drużyny fakt dostają oklep w Europie ale liczmy na to że w końcu się to zmieni.

0

@Destroyer_of_Worlds ale skład kogo?

0

@tbas Właśnie teraz spalony jest niedozwolony bo on żyje jeszcze liga mistrzów właśnie po którym padł gol ze spalonego ;D i myślał że nadal tak będzie

1

@Messibestplayerintheworld Ogólnie to real powinien wygrać bo przecież te wszystkie bramki Barcy były nie prawidłowe a "gdyby" nie to, to real na pewno strzelił by więcej, także sprzedany mecz trudno. UEFAlona

0

@cosinus90 najlepsze jest to że jacy oni muszą być słabi że przegrywają z najsłabsza Barca od lat ;F

0

@damianex10 No i Var bo kiedyś slalonych nie gwizdali

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AmigoBlancos piszesz ze była do ogrania a potem że 10- 15 min to za mało...

0

Czy ktoś wie co się dzieje z fangol.pl że od tygodnia nic nie dodają?

0

Ale Van dajk to placek

0

@AmigoBlancos liczby są świetne ale ludzie się przyzwyczaili do Ronalda czy Messiego i już niema takiego wow ;s

1

@pacior95 zwłaszcza z Atletico heheheh

0

Tragiczny mecz Messiego czy Mbappe ale Vitinha ruiz top

2

Kto jest odpowiedzialny za transfery w P$G? Ale ktoś jest uposledzony że mając takie pieniądze wzięli Ruiza największe drewno w obecnej piłce nożnej i Vitinha placka że szok

0

@Tomo1989 ciekawe czy to nie fejk...

1

@Stagiryta a Fabiano, Kanoute ;D

0

@mekston Kto go śledzi to wie ze ma to do poprawy on multum sytuacji tak "psuje"

1

@Kondi99 piękny kurs wyłapany na Barcy :)

0

Hahaha przecież takich sytuacji w meczach jest multum a on daje czerwo xD

0

@Antimadridista_WR nie był sam mógł odpuścić;s

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?