Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A tam reki nie było?
0
@mekston ale nie zaczynali razem ;D
0
@Zoker to jakiej gry ludzie od niego oczekują, jak on by stał na tym skrzydle to w ogóle piłki przy nodze by nie miał ;D
0
@kampe bez zgadywania, zyebal?
1
A to w ogóle taki temat był?
3
Mam nadzieję że ten kretyński Robertsona dostanie czerwo jaką to jest boiskowa lajza to szok
1
Lewy to się w Krystynę widzę zmienia wiecznie tymi łapami macha
1
@Deviler kolego chyba pomyliłeś odwagę z odważnikiem
0
@sk13 Ostatnie wydarzenia Barcelony nic ci nie mówią?
0
@Faro ciężko się to ogląda;/ ale w sumie co Barce oglądały przez ostatnie lata to 80% mecz my takich
0
@Michu94 Osobiście jestem fanbojem Messiego ale jakoś nie widzę tutaj go, oczywiście nikt tak jak on nie potrafi zrobić coś z niczego albo dac coś na "nos" a nie oszukujmy się że on by biegał i charowal, po jego odejściu jest kompletna przebudowa tej drużyny fakt dostają oklep w Europie ale liczmy na to że w końcu się to zmieni.
0
@Destroyer_of_Worlds ale skład kogo?
0
@tbas Właśnie teraz spalony jest niedozwolony bo on żyje jeszcze liga mistrzów właśnie po którym padł gol ze spalonego ;D i myślał że nadal tak będzie
1
@Messibestplayerintheworld Ogólnie to real powinien wygrać bo przecież te wszystkie bramki Barcy były nie prawidłowe a "gdyby" nie to, to real na pewno strzelił by więcej, także sprzedany mecz trudno. UEFAlona
0
@cosinus90 najlepsze jest to że jacy oni muszą być słabi że przegrywają z najsłabsza Barca od lat ;F
0
@damianex10 No i Var bo kiedyś slalonych nie gwizdali
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AmigoBlancos piszesz ze była do ogrania a potem że 10- 15 min to za mało...
0
Czy ktoś wie co się dzieje z fangol.pl że od tygodnia nic nie dodają?
0
Ale Van dajk to placek
0
@AmigoBlancos liczby są świetne ale ludzie się przyzwyczaili do Ronalda czy Messiego i już niema takiego wow ;s
1
@pacior95 zwłaszcza z Atletico heheheh
0
Tragiczny mecz Messiego czy Mbappe ale Vitinha ruiz top
2
Kto jest odpowiedzialny za transfery w P$G? Ale ktoś jest uposledzony że mając takie pieniądze wzięli Ruiza największe drewno w obecnej piłce nożnej i Vitinha placka że szok
0
@Tomo1989 ciekawe czy to nie fejk...
1
@Stagiryta a Fabiano, Kanoute ;D
0
@mekston Kto go śledzi to wie ze ma to do poprawy on multum sytuacji tak "psuje"
1
@Kondi99 piękny kurs wyłapany na Barcy :)
0
Hahaha przecież takich sytuacji w meczach jest multum a on daje czerwo xD
0
@Antimadridista_WR nie był sam mógł odpuścić;s