Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Bengoetxea jest jednym z arbitrów, którzy zyskują coraz większe znaczenie w LaLidze" piękne zdanie w kontekście wspaniałych sedziow w tej nudnej lidze
1
Szkoda ze Xavi szarga sobie status legendy, nie oszukujmy się słabo to wygląda i nie zanosi się na zmiany...
0
@Firestone sam Bravo w dogrywce zabrał ze dwie xD
0
Ale rywale Muszą drżeć jak zobaczą że wchodzi Kessi busi czy inny ferrari xD
0
@Azi ale żeby z 5 razy w piłkę nie trafić? ;(
1
@Roobo kij z Dembele? Dzieki chociaż coś się dzieje pod bramka rywala
0
Zdjął jedynego zawodników Barcy w której pod jego wodzą może cokolwiek zrobic, zdjął de jonga gdzie coś gra jak niema basketa i jeszcze go wpuscil, niestety w tej drużynie nigdy dobrze nie będzie jak będą sentymenty xD
0
Co z tym lewym się dzieje
0
@Roobo powiedz to xaviemu wszyscy dookoła to widzą tylko on ślepo zapatrzony nie
0
@insp1re widziałeś ile zawodników bestisu było w momencie przyjęcia piłki przez dembele?
0
Bez kitu "rafinia" nie potrafi gościa minąć nawet
0
Spokojnie zara var rękę znajdzie
0
@FCB_dimiC za szybką pilka dla niego xD
1
Tak jak.mowilem w Hiszpanii lepiej faulować niż gadać bo przynajmniej za faul żółtej nie dostaniesz haha
1
@IronSanHybrid przecież to normalne że jedni na drugich będą pierdzielić;D a potem pytasz morawieckiego o cenę chleba to ci opowie historie o zbożu;D
0
@Limaker W Hiszpanii lepiej faulować niż dyskutować;)
3
Ja pierdziele co za dzban xD No jak tak można hahahah
1
Atletico wie żeby się nie odwoływać bo to niema sensu w tej lidze ;D
0
Ale się ciężko ligę hiszpańska ogląda masakra co to się stanęło że te mecze są tak tragiczne
0
@Worny dlatego że jednak coś potrafi a że nie da się grać gorzej jak ferrany czy fati to dembele miszcz
0
Lubię gościa, ale tak jak ktoś napisał oni w takim stylu wygrywają mecze, ale jak potem jest taki komentarz to aż mnie scyzoryk się otwiera
0
@andres_xavi to on jest piłkarzem?
0
Ten co chciał i robił transfer Kessiegi to zdrowo jest pierd***** ten gość jest tak słaby ze szok wolny słaby i tylko przeszkadza
0
@Kaamilos87 postawiłbym dom że ze 4 razy będzie przekładał, naszczescie niemwm domu ;s
0
@barcadreed dokładnie, a najlepsze że oglądasz widzisz fajnie grające Villarreal a i tak wiesz ze w 80 benzyna strzeli ;D
0
@ranger3120 Mambeppe
4
@Comentateiro Zwłaszcza wczoraj, jest świetnym piłkarzem i będzie lepszym ale jakie on czesto fatalne decyzję podejmuje to szok
0
@tbas Wiadomo że nie powie, że gramy gowno i niemam pojęcia jak to zmienić;)
5
I pomyśleć że Messi rok temu został mistrzem świata!!!! Ale ten czas leci;O
0
@Firestone A pokazuje coś?