0

"Bengoetxea jest jednym z arbitrów, którzy zyskują coraz większe znaczenie w LaLidze" piękne zdanie w kontekście wspaniałych sedziow w tej nudnej lidze

1

Szkoda ze Xavi szarga sobie status legendy, nie oszukujmy się słabo to wygląda i nie zanosi się na zmiany...

0

@Firestone sam Bravo w dogrywce zabrał ze dwie xD

0

Ale rywale Muszą drżeć jak zobaczą że wchodzi Kessi busi czy inny ferrari xD

0

@Azi ale żeby z 5 razy w piłkę nie trafić? ;(

1

@Roobo kij z Dembele? Dzieki chociaż coś się dzieje pod bramka rywala

0

Zdjął jedynego zawodników Barcy w której pod jego wodzą może cokolwiek zrobic, zdjął de jonga gdzie coś gra jak niema basketa i jeszcze go wpuscil, niestety w tej drużynie nigdy dobrze nie będzie jak będą sentymenty xD

0

Co z tym lewym się dzieje

0

@Roobo powiedz to xaviemu wszyscy dookoła to widzą tylko on ślepo zapatrzony nie

0

@insp1re widziałeś ile zawodników bestisu było w momencie przyjęcia piłki przez dembele?

0

Bez kitu "rafinia" nie potrafi gościa minąć nawet

0

Spokojnie zara var rękę znajdzie

0

@FCB_dimiC za szybką pilka dla niego xD

1

Tak jak.mowilem w Hiszpanii lepiej faulować niż gadać bo przynajmniej za faul żółtej nie dostaniesz haha

1

@IronSanHybrid przecież to normalne że jedni na drugich będą pierdzielić;D a potem pytasz morawieckiego o cenę chleba to ci opowie historie o zbożu;D

0

@Limaker W Hiszpanii lepiej faulować niż dyskutować;)

3

Ja pierdziele co za dzban xD No jak tak można hahahah

1

Atletico wie żeby się nie odwoływać bo to niema sensu w tej lidze ;D

0

Ale się ciężko ligę hiszpańska ogląda masakra co to się stanęło że te mecze są tak tragiczne

0

@Worny dlatego że jednak coś potrafi a że nie da się grać gorzej jak ferrany czy fati to dembele miszcz

0

Lubię gościa, ale tak jak ktoś napisał oni w takim stylu wygrywają mecze, ale jak potem jest taki komentarz to aż mnie scyzoryk się otwiera

0

@andres_xavi to on jest piłkarzem?

0

Ten co chciał i robił transfer Kessiegi to zdrowo jest pierd***** ten gość jest tak słaby ze szok wolny słaby i tylko przeszkadza

0

@Kaamilos87 postawiłbym dom że ze 4 razy będzie przekładał, naszczescie niemwm domu ;s

0

@barcadreed dokładnie, a najlepsze że oglądasz widzisz fajnie grające Villarreal a i tak wiesz ze w 80 benzyna strzeli ;D

0

@ranger3120 Mambeppe

4

@Comentateiro Zwłaszcza wczoraj, jest świetnym piłkarzem i będzie lepszym ale jakie on czesto fatalne decyzję podejmuje to szok

0

@tbas Wiadomo że nie powie, że gramy gowno i niemam pojęcia jak to zmienić;)

5

I pomyśleć że Messi rok temu został mistrzem świata!!!! Ale ten czas leci;O

0

@Firestone A pokazuje coś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?