Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle mógłbyś mi powiedzieć co to jest wędka w piłce? Xd
0
@Encore i z Messim hehe
3
@okiemtypera_lucaxx95 tego nie przetłumaczysz;o tak jak napisałeś gosc NIE ISTNIAL przez 80 minut, nie zabieram mu nic bo jest fenomenalny ale bądźmy obiektywni!!!!
1
@PawkoFCB No o to chodzi hahah
0
@PawkoFCB widziałeś jak francuska gazeta oceniła?
0
@kampe36 o co chodzi z tymi z tymi zmianami to ile w końcu można
1
@bartas97 Mu chyba chodziło o ten mecz ale nie wiem
3
@kamil9040 W końcu w punkt ;s gość nie istniał 80 minut a teraz nagle jest wspaniały, oczywiście że jest, jest mlody jest świetny i pewnie będzie lepszy ale oceniajmy po każdym meczy !!!!
0
@Roobo nie przez większość tylko ponad 80 na 90 regulaminowego to jest masakra że wystarczyło dla Francji 10 minut żeby taki mecz był;O
0
@Miszcz Textu FCB wiesz co to wędka?
0
Ale łza się zakręciła masakra
0
Ciekawe czy Ronaldo brzuszki będzie robił jak Messi go podniesie !!!!
0
@Medium O to chodzi 2 miejsce to te przecież przepotężny sukces ale nie którzy powierza że przegrani....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AFA90 już nic nie musi!
1
Hahahaha Leo!!!! Pocałował go !!!!
0
Jest piękny Messi !!!!!!
0
Kontroluj "tylko" 80 minut meczu zeby potem dac takie emocje !!!!!
0
3 karny w ten sam rog
2
Nie istnieje 80 minut żeby potem 3 bramki strzelić xD mbappe !
0
Ważne że Higuain nigdy nie opuścił tej reprezentacji haha
0
@Cziken26 zobacz przez ile minut coś zrobili w tym meczu a teraz bedziez "wielka francja"
1
MAMY HIGuaina hahaha
0
@kiper09 jak wygrywali 2 0 to scaloni był świetnym trenerem l
0
@Cziken26 chłopie ja mówiłem o tamtej sytuacji a nie o tym karnym to co innego xd
0
@Gibbon_FCB 80 minut nie istniał i co z tego jak strzelił 2 bramki xD
1
Kobtroluj mecz 75 minut wygrywaj 2 0 a potem koniec sil i dupa
0
@Emhyr nie no trochę wolnego będzie mial
0
@Ptasior a jak przegra to przez niego będzie
0
@Cziken26 Ja spytałem o tamta sytuacje a nie o tą z karnym xD