0

@ObiektywnyKibic121 powiedzą że człapał nie wracał i tak dalej a to Messi to było jedyne zagrożenie ostatnich sezonów w bercelonie ;D

0

@vanharren ale to nie jest jakiś znicz Pruszków czy innymi dynamo bukareszt żeby dawać czas... tu powinno się z buta wejść

0

Dembele się obraził haha

0

@DaPidejpi haha xD prawo lewo prawo lewo i do usranej śmierci jak straci

0

Może sedzia zainteresował by się de ligtem od początku meczu za bardzo nie interesuje to pilka

0

Tu nawet niema co się denerwować to jesy nieśmieszny zart xD

0

@Trexas gramy przecież do przodu za każdym razem i za każdym razem jest to samo że nas kontrują bo Barcelona nie umie kompletnie bronić ale dochodzi do tego że nie umie też atakować

0

@La Pulgaa ja nie mówię że będzie pykać, jak wytłumaczyć drużynę ktora drugi rok z rzędu będzie grała w lidze Europejskiej?

0

@La Pulgaa bo będę zawsze ;) ale to nie zmienia faktu że ta drużyna w Europie jest żartem

0

Barcelona od paru lat to ładny mem ;D

3

@Szreko sędziowie w ogóle powinni odpowiadać za kazdy błąd.... piłkarz nie ma prawa po meczu skrytykować czy coś powiedzieć bo zara jakieś zawieszenie albo kara pieniężna, piłkarz jak popełnia błąd w meczu zostaję ukarany reprymenda/żółta bądź czerwona kartka to tak samo te dziady w żółtych strojach powinni odpowiadać za swoje błędy, ja to czekam aż w końcu ktoś zrobi nagonkę na nich i ja nie mówię o meczach tylko Barcelony ale o całej lidze bo tak samo jak w meczach realu Barcy czy innego cadizu jest multum błędów

0

@gumaz Tak tak, a teraz zobacz na jego ruchy to wygląda jakby jakiś 130 kilowy kloc zabierał się z piłką;/ może w końcu odzyska formę ale jak na razie lata świetlne

1

Robili z Fatiego nowego Messiego a gość nie potrafi nawet nikogo przedryblować i wszystko spowalnia

4

@talizmo jak oni we 2 niemaja nawet połowy tej siły w nodze co Fede xd

6

@Ying Trzeba też dodać że multum sytuacji psuje niestety

0

Narzekamy na sedziow w Hiszpanii, we Francji widzę nie lepiej ;D

1

@taris I tak Ci powiedzą że to Amigos i tak dalej, a prawda jest taka że Balde ofensywnie cieniutko, tyle że mlody i nasz ;)

4

@Comfortable_ Nie wiem czy oglądasz Psg ale Mbappe już jakiś czas jest zwyczajnie tragiczny, jakieś tam "liczby" może ma ale to co on prezentuje to na prawdę jakoś zart ;D

0

Ależ mi sie nie podoba Fati szok;(

8

@Lionel_Messi10 Nie wiem czy ja oglądam inne mecze czy Co, ale Balde niczym się nie wyróżnia oprócz tego że ciągle podaję do najbliższego

0

@AmigoBlancos u sprawdzali spalone realu nowe nie znałem

0

@Survier To pokazuje właśnie te różne "plebiscyty" ile są warte ;D

0

@tbas A kogo mamy? ;D

0

@MrPGG No a pokazuje coś żeby nie było takowej kampani? To nie jest b klasa że trenerem może być gość przez 30 lat, z całym szacunkiem do Xaviego za osiągnięcia jako piłkarz i tak dalej.

0

Z Interem Pique pokazał dla rywali jak się strzelać gole, dzisiaj Eric podarował 2 za tydzień Kounde?

0

A czemu spalonego nie sprawdzali?

4

Najgorsze jest to że Barcelona nie ma kompletnie zadnego argumentu żeby zmieniać losy meczu

1

Zezlomowali Pikeja po meczu z Interem, ta cała obrona to kabaret

0

Od kilku lat 1 oficjalny mecz sezonu jwsy decydujacy

0

@ProMILs A kto coś pokazał w tym meczu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?