Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ObiektywnyKibic121 powiedzą że człapał nie wracał i tak dalej a to Messi to było jedyne zagrożenie ostatnich sezonów w bercelonie ;D
0
@vanharren ale to nie jest jakiś znicz Pruszków czy innymi dynamo bukareszt żeby dawać czas... tu powinno się z buta wejść
0
Dembele się obraził haha
0
@DaPidejpi haha xD prawo lewo prawo lewo i do usranej śmierci jak straci
0
Może sedzia zainteresował by się de ligtem od początku meczu za bardzo nie interesuje to pilka
0
Tu nawet niema co się denerwować to jesy nieśmieszny zart xD
0
@Trexas gramy przecież do przodu za każdym razem i za każdym razem jest to samo że nas kontrują bo Barcelona nie umie kompletnie bronić ale dochodzi do tego że nie umie też atakować
0
@La Pulgaa ja nie mówię że będzie pykać, jak wytłumaczyć drużynę ktora drugi rok z rzędu będzie grała w lidze Europejskiej?
0
@La Pulgaa bo będę zawsze ;) ale to nie zmienia faktu że ta drużyna w Europie jest żartem
0
Barcelona od paru lat to ładny mem ;D
3
@Szreko sędziowie w ogóle powinni odpowiadać za kazdy błąd.... piłkarz nie ma prawa po meczu skrytykować czy coś powiedzieć bo zara jakieś zawieszenie albo kara pieniężna, piłkarz jak popełnia błąd w meczu zostaję ukarany reprymenda/żółta bądź czerwona kartka to tak samo te dziady w żółtych strojach powinni odpowiadać za swoje błędy, ja to czekam aż w końcu ktoś zrobi nagonkę na nich i ja nie mówię o meczach tylko Barcelony ale o całej lidze bo tak samo jak w meczach realu Barcy czy innego cadizu jest multum błędów
0
@gumaz Tak tak, a teraz zobacz na jego ruchy to wygląda jakby jakiś 130 kilowy kloc zabierał się z piłką;/ może w końcu odzyska formę ale jak na razie lata świetlne
1
Robili z Fatiego nowego Messiego a gość nie potrafi nawet nikogo przedryblować i wszystko spowalnia
4
@talizmo jak oni we 2 niemaja nawet połowy tej siły w nodze co Fede xd
6
@Ying Trzeba też dodać że multum sytuacji psuje niestety
0
Narzekamy na sedziow w Hiszpanii, we Francji widzę nie lepiej ;D
1
@taris I tak Ci powiedzą że to Amigos i tak dalej, a prawda jest taka że Balde ofensywnie cieniutko, tyle że mlody i nasz ;)
4
@Comfortable_ Nie wiem czy oglądasz Psg ale Mbappe już jakiś czas jest zwyczajnie tragiczny, jakieś tam "liczby" może ma ale to co on prezentuje to na prawdę jakoś zart ;D
0
Ależ mi sie nie podoba Fati szok;(
8
@Lionel_Messi10 Nie wiem czy ja oglądam inne mecze czy Co, ale Balde niczym się nie wyróżnia oprócz tego że ciągle podaję do najbliższego
0
@AmigoBlancos u sprawdzali spalone realu nowe nie znałem
0
@Survier To pokazuje właśnie te różne "plebiscyty" ile są warte ;D
0
@tbas A kogo mamy? ;D
0
@MrPGG No a pokazuje coś żeby nie było takowej kampani? To nie jest b klasa że trenerem może być gość przez 30 lat, z całym szacunkiem do Xaviego za osiągnięcia jako piłkarz i tak dalej.
0
Z Interem Pique pokazał dla rywali jak się strzelać gole, dzisiaj Eric podarował 2 za tydzień Kounde?
0
A czemu spalonego nie sprawdzali?
4
Najgorsze jest to że Barcelona nie ma kompletnie zadnego argumentu żeby zmieniać losy meczu
1
Zezlomowali Pikeja po meczu z Interem, ta cała obrona to kabaret
0
Od kilku lat 1 oficjalny mecz sezonu jwsy decydujacy
0
@ProMILs A kto coś pokazał w tym meczu?